061-33739660

دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

شرکت آب پاکسازان از بدو تاسیس تا به امروز، همواره سه مولفه دانش فنی، قطعات با کیفیت و خدمات پس از فروش واقعی را ابزار کار خود قرار داده تا بتواند محصول دستگاه تصفیه آب صنعتی و خدمتی متمایز را با قیمتی منطقی و منصفانه به مشتری عرضه نماید که انجام بیش از 3500 پروژه موفق در این حوزه شاهدی بر این ادعاست. شرکت آب پاکسازان طراح و سازنده انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی با بکارگیری از بهترین کیفیت ها و دانش روز دنیا، گامی جدی در ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت های مختلف برداشته است. دستگاه تصفیه آب صنعتی ، بر اساس نیاز مشتریان و بر مبنای کیفیت آب ورودی طراحی و ساخته میشوند. 

 

شرکت آب پاکسازان به منظور جذب طیف گسترده تری از مشتریان و سهولت در انتخاب دستگاه تصفیه آب صنعتی، اقدام به ارایه محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی خود در 3 تیپ کیفی متفاوت نموده است. البته این موضوع به هیچ عنوان به معنای تفاوت چشمگیر کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی نبوده و حتی دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 3 شرکت آب پاکسازان با برند پرایم آکوا نیز از یک کیفیت مطلوب و قابل قبول برخوردار است و دارای ضمانت بی قید و شرط 12 ماهه شرکت آب پاکسازان را دارا میباشد.

 

توضیح کلی دستگاه تصفیه آب صنعتی در سه تیپ کیفی:

 

سیستم های تیپ 1: دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 1 شرکت آب پاکسازان دارای بالاترین کیفیت و متناسب با تمامی استاندارد های روز دنیا میباشد. بارز ترین مشخصه انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 1 استفاده از شاسی و لوله کشی تمام استیل، ممبرین های اصلی، پمپ های برند ایتالیایی و استفاده از پیش تصفیه بسیار قوی به همراه سیستم پیشرفته  ضد رسوب ممبرین ها میباشد.

 

سیستم های تیپ 2: دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 2 شرکت آب پاکسازان همانند دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 1 دارای لوله کشی و شاسی تمام استیل بعلاوه سیستم پیشرفته ضد رسوب ممبرین ها میباشد. انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی تیپ 2 دارای پمپ ها و ممبرین های چینی با کیفیت بالا بوده که در این سیستم ها بخش پیش تصفیه کمی با توجه به نیاز دستگاه تعبیه شده است.

 

سیستم های تیپ 3: تیپ 3 دستگاه تصفیه آب صنعتی بسیار شبیه تیپ 2 بوده و تنها تفاوت آن استفاده از شاسی آهنی به جای استیل و عدم برخورداری از سیستم پیشرفته شستشوی اتوماتیک است. خاطر نشان میکند سیستم های تیپ 3 پرایم آکوا نیز مانند تیپ 1 و 2 دارای یک سال گارانتی بدون قید و شرط است

 

با توجه به اینکه شرکت آب پاکسازان خود سازنده سیستم های آب شیرین کن و دستگاه تصفیه آب صنعتی میباشد امکان ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی بر اساس مشخصات مورد نظر مشتری را داشته و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه ندارد. لازم به ذکر است تنها محدودیت موجود در این راستا کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی بوده و این مجموعه تحت هیچ شرایطی کیفیت محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی خود را از استاندارد های لازمه پایین تر نخواهد آورد.

استفاده از آب سالم و بهداشتی حق تمامی انسان های روی زمین می باشد زیرا آب سالم یکی از مواردی است که بیشترین سهم را در سلامت زندگی انسان ها میگذارد و در صورت آشامیدن آب آلوده امکان بیمار شدن انسان بسیار بالا می رود. با توجه به اینکه عمل تصفیه آب در تصفیه خانه های شهری به دلیل وسعت عملکرد آنها ممکن است به خوبی انجام نشود بهترین کار این است که آب مصرفی قبل از اینکه به مرحله ی آشامیدن برسد یک بار دیگر مراحل تصفیه آب را طی نماید از این رو بسیاری از کارشناسان تغذیه و پزشکان توصیه می کنند تا حدالامکان همه ی افراد از دستگاه تصفیه آب استفاده نمایند و حداقل یک دستگاه تصفیه آب استاندارد را برای منزل خود خریداری نمایند. مطمئنا خرید دستگاه تصفیه آب در برابر هزینه ای که برای آن میشود سلامتی شما و خانواده تان را تضمین می کند.

انواع دستگاه تصفیه آب

کارکرد دستگاه تصفیه آب با یکدیگر متفاوت می باشد ولی هدف تمام آنها ارائه یک آب پاکیزه و بدور از آلودگی ها و آلایندگی ها می باشد. در زیر انواع دستگاه تصفیه آب را به شما معرفی خواهیم نمود. تا بیشتر با آنها آشنا شوید و بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید دستگاه تصفیه آب مناسب خود داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب اداری

این مدل از دستگاه تصفیه آب توانایی تصفیه آب در حجم نسبتا بالا را دارا بوده و میتوانند آب مورد نیاز یک اداره خاص را به خوبی تصفیه نمایند و با کیفیت بالایی در دسترس کارمندان قرار دهند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال پر فروش ترین نوع دستگاه تصفیه آب نوع خانگی آن می باشد. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به تمامی خانواده هایی که به دنبال تهیه آب سالم برای نوشیدن هستند توصیه می شود . دستگاه تصفیه آب خانگی میتواند آب مورد نیاز برای شرب یک واحد مسکونی را به خوبی تامین نماید و سلامت خانواده را از این بابت تضمین نماید.

دستگاه تصفیه آب رستوران ها

رستوران ها یکی از مراکز اصلی هستند که با سلامت انسان ارتباط مستقیمی دارند به همین جهت بهتر است تا هر رستوران حداقل از یک دستگاه تصفیه آب رستوران استفاده نماید تا علاوه بر تامین آب شرب پرسنل آب مصرفی برای طبخ غذا ها را نیز به صورت سالم و بهداشتی تامین نماید. با توجه به میزان فعالیت و نیاز رستوران می توان از دستگاه های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی  استفاده نمود.

دستگاه تصفیه آب آکواریوم

اگر از علاقه مندان به نگهداری ماهی های زینتی هستید می بایست به این نکته توجه داشته باشید که هر آبی مناسب پرورش ماهی های زینتی نمی باشد و بسیاری از این ماهی ها برای اینکه به زندگی خود ادامه دهند نیازمند آب تصفیه شده هستند و به همین دلیل نیاز است که برای آکواریومی که برای آنها در نظر میگیرید حتما از دستگاه تصفیه آب آکواریوم استفاده نمایید.

دستگاه تصفیه آب پرورش ماهی

پرورش ماهیان به طور انبوه نیازمند به کار گیری دانش و تجربه ی بالا در کنار استفاده از تجهیزات حرفه ای و به روز می باشد تا بتوان از این کار نتیجه ی مطلوب مورد نظر را دریافت نمود. از این رو به تمامی تولید کنندگان ماهیان در مقیاس انبوه توصیه میکنیم برای کاهش ریکس کار خود با استفاده از دستگاه تصفیه آب پرورش ماهی نسبت به استفاده از آب تصفیه شده برای پرورش ماهی اقدام نمایند تا آلودگی های استخر های پرورش ماهی به حداقل رسیده و احتمال مرگ و میر در ماهی ها بر اساس آلودگی آب آنها به حداقل برسد به همین جهت بهترین کار این است که دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده نمایید.

دستگاه تصفیه آب استخر

یکی از مراکزی که می بایست در سطح بالایی از بهداشت قرار داشته باشد استخر ها می باشند، با توجه به اینکه استخر های عمومی محل مناسبی برای انتقال بیماری های مختلف به شمار می رود می بایست به مبحث  پاکیزه نگهداشتن آب مورد استفاده قرار گرفته توجه بیشتری نمود. دستگاه تصفیه آب استخر همان دستگاهی است که شما برای اینکار به آن نیاز خواهید داشت. دستگاه تصفیه آب استخر می تواند در مدت زمان کوتاهی عمل گند زدایی آب را به خوبی انجام دهد و آبی پاکیزه را دوباره به چرخه ی مصرف استخر وارد کند. توجه مایید که امر تمیز بودن محیط آبی استخر در استخر بانوان از اهمیت بسیار بالاتری نسبت به آقایان برخوردار می باشد.

دستگاه آب شیرین کن

یکی از به صرفه ترین روش های رسیدن به آب آشامیدنی تصفیه آب دریا می باشد ، در این روش با استفاده از دستگاه آب شیرین کن نسبت به تصفیه آب دریا و یا دریاچه ها اقدام می شود و در نهایت آب شیرین قابل شرب دریافت میشود. روش کار آب شیرین کن ها معمولا به صورت اسمز معکوس می باشد که شما میتوانید از آنها به جهت شیرین سازی آب دریا و دریاچه های سایر نقاط کشور اقدام نمود.

دستگاه تصفیه آب کارخانجات و صنعت

با توجه به اینکه بسیاری از کارخانجات و صنایع برای تولیدات خود نیازمند آبی با املاح خاص و یا آّب تقطیر شده هستند. فراهم آوردن چنین آب هایی تنها از دستگاه تصفیه آب صنعتی بر می آید و برای رسیدن به چنین آب های خاصی نیاز است تا حتما دستگاه تصفیه آب صنعتی را برای کارخانه خود خریداری نمایید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 9 کاربر