دستگاه تصفیه آب دوبل Double RO

دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت تولید ۱۰متر مکعب آب تصفیه شده در شبانه روز برای شیرین کردن آب که اغلب به عنوان RO شناخته می شود ، یک روش بسیار پیشرفته برای تولید آب تصفیه شده می باشد . این تکنولوژی ابتدا در نیروی دریایی آمریکا برای تولید آب شرب ، از آب دریا استفاده شده است.

امروزه از فرآيند اسمز معكوس ( RO ) ( reverse osmosis ) به عنوان يك فرآيند جداسازی در بسياری از صنايع توليد آب تصفیه ( آب شرب یا آب آشامیدنی ها ) ، ‌تصفيه پساب ها ، صنعت پرورش دام ( دام داری ها ) ، صنعت پرورش طیور ( مرغداری ها ) ، صنعت کشاورزی ، آب ورودی کولینگ تاور ها ، دیگ های بخار ( boiler ) ، آب استفاده در نازل های مه پاش ، صنايع غذايی ، دارو سازی ، پزشکی و غیره استفاده می شود .

کاربرد های دستگاه تصفیه آب صنعتی

صنعت پزشکی ، دارو سازی و آزمایشگاهی

آب مناسب در شست و شوی مقره های برق و  پزشکی اهمیت بالایی دارد و دلیل آن بسیار واضح و مشخص است . ورود اب نا مناسب به دستگاه و ادوات پزشکی باعث رسوب گذاری در سیستم و خرابی های جدی می شود . همچنین آب خالص و عاری از املاح در دیالیز بیماران دیالیزی است که آب در آن اهمیت بالایی دارد . طراحی سیستم های RO در موارد پزشکی و آزمایشگاهی دقت بالا و علم طراحی می خواهد مثلا در این سیستم ها استفاده از مواد ضد رسوب جایز نیست که در آینده به صورت مفصل به آن می پردازیم .

رفع نقص سیستم cip-راه اندازی سیستم تزریق آنتی اسکالانت – اسید شویی خفیف همراه بایوساید–تزریق بایوساید

آیا دستگاه تصفیه آب دوبل Double RO برای من مناسب است؟

دستگاه تصفیه آب دوبل Double RO با توان تولید ۱۰۰۰۰ لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز را دارا می باشد که این امر باعث شده تا در بخش های مختلف از جمله پتروشیمی – فولاد – صنعت نساجی – رنگ سازی – صنعت – کشاورزی – گلخانه – مراکز پرورش دام و طیور – کارخانه های داروسازی – لوازم آرایشی و مواد شوینده که نیاز به مصرف این میزان آب تصفیه شده را دارد، استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی ۲۵ متر مکعبی به شما پیشنهاد می دهیم .

این دستگاه کلیه فلزات سنگین از جمله سیلیس – کلراید – انواع آلاینده های میکروبی – کثیفی آب و کلیه جامدات محلول در آب را پاک کرده و آب تصفیه شده و بدون هیچ نوع آلودگی برای مصارف و کاربردهای مختلف صنعتی، کشاورزی و آب شرب را فراهم می کند، با توجه به کیفیت و کمبود آب در مناطق مختلف، مهم ترین کاربرد این دستگاه تصفیه آب صنعتی برای مصارف صنعتی، کشاورزی و گلخانه ای است که ضمن کاهش هزینه های تصفیه آب، مصرف انرژی را نیز به حداقل می رساند.

نام کارشناس حسن چنانی
ظرفیت دستگاه ۵ متر مکعب در شبانه روز دبل ro
سایز فیلتر شنی ۹۴۸  Frp
آنتی اسکالانت
 سایز فیلتر کربنی ۹۴۸ Frp
گیج ها
سایز و نوع لوله کشی Upvc 25
تست کلر
TDSورودی ppm1070
برچسب نشانگرها
بکواش
TDSقبل و بعد  ppm95 * ppm 0
فشار ورودی کارتریج  Bar3
فشار خروجی کارتریج Bar 2.5
فشار ورودی ممبران Psi 240
فشار خروجی ممبران Psi 230
میزان تولید  L/ m ۷
میزان فاضلاب L/ m ۷

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی RO جهت بهرمندی در صنعت، کشاورزی ها ، گلخانه و باغ ها، پرورش آبزیان، دامداری، صنایع غذایی، فلزات و تامین آب مصرفی از آب لب شور ( آب های لب شور به راحتی با تکنولوژی دستگاه تصفیه آب صنعتی قابل تصفیه شدن و شیرین سازی می باشند.

اجزای دستگاه تصفیه آب صنعتی
 • بوستر پمپ
 • پرشر سوئیچ
 • فیلتر شنی و کربنی
 • شاسی
 • فیلتر کارتریج
 • پمپ اصلی
 • پرشروسل
 • ممبران و TDS متر
 • گیج فشار و لوله کشی
 • آنتی اسکالانت
 • فلومترها و تابلو برق
 • سیستم میکس
تصفیه آب صنعتی چیست

دستگاه تصفیه آب صنعتی یا آب شیرین کن که اغلب به عنوان RO شناخته می شود ، یک روش بسیار پیشرفته برای تولید آب تصفیه شده می باشد.

خدمات تصفیه

ارایه کلیه خدمات فنی تصفیه آب صنعتی شامل نصب – تعویض فیلتر – سرویس کلی و جزیی- عیب یابی تخصصی و اسیدشویی

سفارش و پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید تصفیه آب صنعتی از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه آب پاکسازان برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید