درباره پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی

پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت ۱۰M3/D آب حلال بسیار قوی می باشد و مایعی است که می تواند انواع مواد معدنی را در خود حل کند. با توجه به جنس خاک و بسترهای زمین، نمکهای کلسیم ( که موجب سختی آب می شوند ) از مهمترین املاح آب هستند.تعمیرات و نگهداری و حفظ راندمان عملکرد و راندمان تبخیر کولینگ تاور از مهمترین دغدغه های پرسنل خدماتی و تعمیراتی شرکت آب پاکسازان است.

مشتریکارخانه تولید لوله UPVC
ایجاد توسطشرکت آب پاکسازان
تاریخ تحویل۱۰ تیر ۱۳۹۸
خدماتساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی
ظرفیت۱۰ متر مکعب در شبانه روز

پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰M3/D

این دستگاه با ظرفیت ۱۰M3/D آب حلال بسیار قوی می باشد و مایعی است که می تواند انواع مواد معدنی را در خود حل کند. با توجه به جنس خاک و بسترهای زمین، نمک های کلسیم (که موجب سختی آب می شوند) از مهمترین املاح آب هستند.

مطالب مرتبط : پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت ۲۴M3/D

تعمیرات و نگهداری و حفظ راندمان عملکرد و راندمان تبخیر کولینگ تاور از مهمترین نگرانی های پرسنل خدماتی و تعمیراتی کاخانجات است. یکی از عواملی که بر عملکرد برج های خنک کننده صنعتی و مسکونی تاثیر می گذارد سختی آب، یا TH و TDS آب می باشد است.

بیشتر بدانید : دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی

 این مشکل با نصب دستگاه RO با اضافه کردن مواد شیمیایی مورد نیاز برج های دیگ های بخار قابل حل میباشد شرکت آب پاکسازان تولید کننده دستگاه تصفیه آب صنعتی و مواد شیمیایی میباشد که شما با تماس با مرکز خدمات شرکت آب پاکسازان میتوانید از کارشناسان مربوطه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وجود یون ها در ساخت دستگاه تصفیه آب

سختی آب بر اثر وجود یونهای فلزاتی مانند کلسیم، منیزیوم و در برخی موارد آلمینیوم آهن و … ایجاد می شود. تقریبا در اکثر موارد سختی آب بر اثر حل شدن یونهای کلسیم و منیزیوم است که وجود یونهای کلسیم تاثیر بیشتری دارد. کلسیم محلول در آب به صورت بی کربنات کلسیم است. بی کربنات کلسیم انحلال پذیری بالایی در آب دارد. محلول آن شفاف بوده و کلسیم آن ته نشین نمی شود. همواره باید آزمایش هایی بر روی آب ورودی به کولینگ تاور یا برج خنک کننده انجام داد، آزمایش های پی اچ ، سختی کل، کلسیم ، منیزیم، سدیم ، پتاسیم ، قلیائیت کل ، سیلیس ، سولفیت ، آهن ، مس ، فسفات ، اکسیژن محلول ، هیدرازین ، کلراید ، کل جامدات محلول بر روی نمونه آب برج خنک کننده انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید