دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل کمبود منابع آب شیرین در جهان، و ضرورت استفاده از آب تصفیه شده در صنعت و کشاورزی ساخته شد تا بتوان در مقیاس زیاد، آب خام موجود در طبیعت را به آب شیرین تبدیل کرد. استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی امکان افزایش تولید محصول، بهبود کیفیت و طول عمر دستگاه‌ها را به  صنایع نساجی، داروسازی، فولاد، نفت، گاز، کشاورزی و … می‌دهد.

تصفیه آب صنعتی  در ظرفیت‌های ۵ تا ۴۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز ساخته می‌شوند و شما می‌توانید از آنها برای تأمین آب شرب، تصفیه آب مورد نیاز صنایع و تصفیه آب کشاورزی استفاده کنید. ممبرین مهم‌ترین عضو دستگاه سیستم RO صنعتی است که تصفیه نهایی آب را بر عهده دارد. همچنین فیلتر شنی فلزی و فیلتر کربنی نقش تعیین کننده‌ای در دستگاه سیستم RO صنعتی دارند چرا که وظیفه حذف ذرات بزرگ‌تر از ۲.۵ میکرون و کدورت زدایی از آب را برعهده دارند.

طراح، سازنده و تولید کننده فیلتر شنی و دستگاه تصفیه آب صنعتی ⚡️ RO آر او
طراح، سازنده و تولید کننده فیلتر شنی و دستگاه تصفیه آب صنعتی ⚡️ RO آر او

خرید کردن آداب خاصی دارد، دقیقاً مانند هر کار دیگری «بررسی» و «مقایسه» محصول جزو آداب خرید کردن هستند چون بدون آنها هم لذت خرید کمتر می‌شود و هم ممکن است از خرید کردن پشیمان شوید.

شرکت آب پاک سازان برای یک انتخاب خوب و یک خرید عالی در زمینه دستگاه‌های تصفیه آب در کنار شما است؛ یعنی اگر نمی‌دانید کدام دستگاه به کارتان می‌آید یا اینکه محصول چه برندی مناسب کسب و کار یا فعالیت‌تان است و حتی اگر نمی‌دانید که چقدر باید هزینه کنید، کافی است گوشی‌تان را بردارید و با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس بگیرید تا در ۲۴ ساعت شبانه روز برای انتخاب و یک خرید خوب به شما مشاوره دهیم.

تماس با ما
برای تماس کلیک کنید

دستگاه تصفیه آب صنعتی ro چیست

تصفیه اب صنعتی چیست ؟ یا اب شیرین کن صنعتی که اغلب به عنوان RO شناخته می‌شود، یک روش بسیار پیشرفته برای تولید اب تصفیه شده می‌باشد. این تکنولوژی ابتدا در نیروی دریایی امریکا برای تولید اب شرب، از اب دریا استفاده شده است. امروزه از فرایند اسمز معكوس RO در تصفیه اب استفاده می شود.

به عنوان یك فرآیند جداسازی در بسیاری از صنایع تولید آب تصفیه(آب شرب یا آب آشامیدنی‌ها)، ‌تصفیه پسآب‌ها، صنعت پرورش دام، صنعت پرورش طیور(مرغداری‌ها)، صنعت کشاورزی، آب ورودی کولینگ تاور‌ها، دیگ‌های بخار(boiler)، آب استفاده در نازل‌های مه پاش، صنایع غذایی، دارو سازی، پزشکی و غیره استفاده می‌شود.

سیستم‌های نوین تصفیه آب صنعتی: سیستم RO یا reverse osmosis فناوری جدید در امر تصفیه آب و جداسازی املاح محلول در آب می باشد. این سیستم ها به صرفه ترین و دقیق ترین در دنیا هستند.

آبزار دقیق: آبزار دقیق ها در دستگاه شامل گیج ، سنسور ها ، کلید های و لو پرسر سوئیچ و غیره می باشد که وظیفه محافظت از دستگاه و اجزای آن را دارند.

فلومتر دیجیتال: فلومتر دیجیتال به منظور آندازه دبی آب تولید، فاضلآب و یا ریسایکل را در واحد زمان دارد.

سنسور تی دی اس: سنسور تی دی اس در مسیر آب خروجی تصفیه شده یا همان پرمیت برای اندازه گیری املاح موجود در آب یا همان TDS و EC را بر عهده دارد.

های‌پرشر و لو پرشر: این قطعه قبل و بعد از پمپ ها به منظور خارج نشدن پمپ از نمودار و نقش محافظتی را برای پمپ ایفا می کند

کدورت سنج: نصب این قطعه در دستگاه به ما این اطمینان را میدهد که پیش تصفیه ها کار خود را به درستی انجام داده اند یا خیر.

پمپ فشار قوی: به جرئت می توان گفت بعد از ممبران اصلی ترین و مهم ترین قطعه پمپ فشار قوی دستگاه است. انتخآب درست این پمپ باعث بهتر کار کردن دستگاه و طول عمر آن می شوند.

گیج: مکانیزم دستگاه RO بر پایه‌ی فشار است .گیج‌ وسیله اندازه گیری فشار هستد، گیج‌ها به دو دسته‌ی فشار پایین و فشار بالا تقسیم بندی می‌شوند و همچنین دارای واحدهای اندازه گیری متفاوتی هستند.

پمپ آب خام: پمپ آب خام یا به عبارت دیگر پمپ فید وظیفه تامید و رساندن آب خام مناسب هم از لحاظ دبی و هم از جهت فشار به پمپ فشار قوی را بر عهده دارد.

مرکز فرمان: مرکز فرمان یا همان تآبلو برق و انتقال قدرت. محل قرار گیری PLC و یا ROC می باشد. که این دو قطعه کنترل کل دستگاه را بر عهده دارند.

شیرآلات نمونه گیری: از این شیر ها برای برداشت نمونه از هر پرشر وسل به صورت مجزا استفاده می شودو برداشت نمونه از هر پرشر وسل این امکان را به بهره بردار می دهد که خرآبی ها را زود تر از موعد شناسایی کند.

شاسی دستگاه تصفیه آب: شاسی محل استقرار تمامی اجزا ریز و درشت یک دستگاه تصفیه آب صنعتی می باشد. جنس ، نوع اتصال و پوشش شاسی در انتخآب آن بسیار مهم و حائز اهمیت است.

شیر برقی ورودی: یکی از شیر های برقی دستگاه شیر برقی ورودی یا inlet valve می باشد که وظیفه آن کنترل آب ورودی به دستگاه تصفیه آب می باشد.

درایور: معمولا درایور ها را در تآبلو برق دستگاه برای کنترا و تغییر فرکانس دینام پمپ و کنترل آن استفاده می کنیم. درایور در آب شیرین کن های دریایی مرسوم تر است.

پرشر وسل: محل قرار گیری ممبران بر روی شاسی و اتصال آن به دیگر اجزا توسط پرشر وسل صورت می گیرد. پرشر وسل ها بسته به فشار کاری دستگاه و نوع ورود آب به آن ها تقسیم بندی می شوند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست؟ آب‌ها بر حسب میزان کل جامدات محلول و مخلوط(TDS)به دو دسته آب‌های شور(sea water)، آب‌های لب شور(Brackish water)و شیرین دسته بندی می‌گردند. آب دریا با TDS حدود ۳۵۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ میلی گرم بر لیتر(mg/lit)، آب‌های لب شور با TDS کمتر از آن، به عنوان ترکیب استاندارد آب‌های موجود در دنیا شناخته می‌شود این محدوده بسیار وسیع می‌باشد که آب‌های دنیا را تشکیل می‌دهد. توزیع آن تقریباً در سراسر جهان یکسان می‌باشد اما ممکن است عملاً در محدوده وسیعی مثلاً از دریای بالتیک حدود mg/lit 7000 تا خلیج فارس و دریای سیاه که برآبر mg/lit 45000 است متغیر باشد. ترکیب‌های آب لب شور بسیار گوناگون است و برای طراحی یک دستگاه تصفیه آب صنعتی RO باید آب را در آزمایشگاه آنالیز نمود.

تصفیه آب صنعتی به انگلیسی Industrial water purifier و یا Industrial water treatment آب پاک سازان نیز با نام Water purifiers دستگاه های تصفیه آب صنعتی در جایی دیگر با نام کارشناس حذف آب Water removal experts اسم گذاری شده است، گاها تصفیه آب صنعتی به اشتباه تایپی jwtdi Hf wkujd و یا jwtdi hf wkujd هم نیز سرچ می شود.

اگر کیفتان کوک نبود و نمی‌خواستید تلفنی صحبت کنید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ در واتس‌اپ در ارتباط باشید. شاید شما از آن دسته افراد باشید که ترجیح می‌دهید به‌صورت حضوری درباره محصول مورد نظرتان صحبت کنید ما این امکان را هم برای شما فراهم کرده‌ایم؛ فرقی نمی‌کند که شما کدام راه ارتباطی برای دریافت مشاوره تخصصی و خرید محصول را می‌پسندید، ما همه راه‌ها را پیش رویتان گذاشته‌ایم تا از یک خرید خوب لذت ببرید.

آیا برای خرید تصفیه آب صنعتی برنامه‌ریزی کرده‌اید؟ ازدیاد مدل‌های رنگارنگ در بازار هم گزینه‌های خرید شما را بیشتر می‌کند و هم دشواری شما را در انتخاب تصفیه آب مناسب افزایش داده است! دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل کمبود منابع آب شیرین در جهان، و ضرورت استفاده از آب تصفیه شده در صنعت و کشاورزی(قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی کشاورزی) ساخته شد تا بتوان در مقیاس زیاد، آب خام موجود در طبیعت را به آب شیرین تبدیل کرد. این راهنمای خرید می‌تواند در انتخاب بهترین تصفیه آب صنعتی بازار به شما کمک بسیاری کند.

تماس با ما

گروه فنی مهندسی آب پاک سازان تولید کننده دستگاه تصفیه آب RO صنعتی و دستگاه های تصفیه آب صنعتی در آبعاد دستگاه ۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ تا دستگاه ۱۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ یکی از کارخانجات تولید دستگاه های تصفیه آب صنعتی در اهواز می باشد. کلیه محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی آب پاک سازان دارای گارانتی خدمات پس از فروش و همچنین دارای سرویس رایگان زمان گارانتی می‌باشد. لازم به ذکر است که قطعات مصرفی شامل گارانتی آب پاک سازان نمی‌باشد.

قیمت دستگاه سیتستم ro

قیمت دستگاه RO   بسته به نیاز مشتری توانایی تولید و تصفیه آب از روزانه ۵ مترمکعب تا اندازه مورد نظر مشتری را دارند؛ امکان تصفیه آب شور، افزایش راندمان تولید، هزینه کم و مقرون به صرفه بودن از جمله مزایای این دستگاه است که قیمت آن بنا به نیاز مشتری، سختی آب و برند قطعات قابل تغییر است.

برای آگاهی و استعلاملیست قیمت روز خرید تصفیه اب صنعتی  با توجه به نرخ نوسانات دلار و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما در ارتباط(۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ ☎️ ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰)باشید، کارشناسان اب پاک سازان قبل از خرید مشاوره تخصصی رایگان ارائه داده و ویژگی‌ها و همچنین مقادیر مورد نیاز دستگاه تصفیه اب صنعتی را برای شما به طور کامل شرح خواهند داد.

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و خانگی مانند سایر تجهیزات موجود در بازار دارای نمونه‌های مشابه ایرانی و خارجی هستند؛ این تنوع محصول کار خرید را برای مشتریان سخت می‌کند چرا که اطلاعات افراد نسبت به محصولات موجود کافی نیست و به همین دلیل توان مقایسه محصول اورجینال و تقلبی را ندارند.

اهمیت قطعات اصل در دستگاه‌های RO صنعتی تأثیر مستقیمی روی کیفیت آب می‌گذارد و به همین دلیل شرکت برای حفظ حقوق مصرف کننده با ارائه تجهیزات اورجینال، مشاوره تخصصی و خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته در هفت روز هفته سعی دارد بهترین تجهیزات تصفیه آب صنعتی موجود در بازار را به دست مشتری برساند.

باید بدانید که فروش دستگاه تصفیه اب RO صنعتی در فروشگاه آنلاین تصفیه اب شرکت فنی مهندسی آب پاک سازان به صورت جزئی، عمده و با لیست قیمت مناسب و کیفیت تضمینی صورت می پذیرد.

همچنین نمونه‌های فروخته شده در صورت عدم رضایت مشتری عودت داده می‌شود مشروط بر اینکه برگه آنالیز مورد نظر مبنی بر بی‌کیفیت بودن محصول ارائه شود.

اگر قصد خرید تصفیه آب صنعتی را دارید، با کامل ترین راهنمای خرید تصفیه آب صنعتی در وب فارسی که در آن بهترین دستگاه‌های موجود در بازار همراه با قیمت روز و عکس محصولات معرفی شده‌اند، همراه باشید. البته در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر هم داشتید می‌توانید در بخش نظرات و یا از طریق چت آنلاین از متخصصین آب پاک سازان مشاوره خرید بگیرید.

کاهش منابع آبی و صرفه جویی در مصرف آب شیرین سبب شده که صنعت‌گران استقبال زیادی از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی کنند و استفاده از دستگاه‌های مناسب برای تأمین نیاز صنایع و حتی انسان‌ها به یک ضرورت تبدیل شده است. کنترل رسوب گذاری، کنترل خوردگی و از بین رفتن مواد در اثر اکسیدن شدن و کنترل رشد مواد بیولوژیک از اهداف اصلی استفاده از آب تصفیه کن‌های صنعتی است.

به‌روزترین قیمت دستگاه RO در سایت abpaksazan.com قرار داده شده اما باتوجه به نوسانات ارزی موجود و برآورد نیاز مشتریان عزیز، شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته با شماره موبایل ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت آب پاک سازان با مشاوره تخصصی شما را برای خرید مناسب دستگاه تصفیه آب صنعتی راهنمایی کنند و به‌روزترین قیمت‌ دستگاه RO و لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی را برای شما ارسال نمایند.

پیشنهاد محصول ویژه  کاتالوگ دستگاه تصفیه آب صنعتی

نرخ روز دستگاه RO، تعرفه خدمات دستگاه سیستم RO صنعتی و نرخ‌نامه خدمات مرتبط با دستگاه سیستم اسمز معکوس به‌صورت روزانه در سایت آب پاک سازان منتشر می‌شود تا مشتریان گرامی با اطلاع کامل از قیمت روز دستگاه تصفیه آب صنعتی اقدام به خرید کنند.

قیمت پایه دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی به متغیرهای زیادی بستگی دارد اما شما می‌توانید قیمت پیشنهادی خود را به کارشناسان فروش اطلاع دهید تا آنها قیمت کامل را براساس قیمت گذاری محصول به شما اطلاع دهند.

تعیین قیمت دستگاه‌ تصفیه آب بعد از اعلام نیاز دقیق شما و بررسی پارامترهایی مانند سختی آب انجام می‌شود اما افت قیمت و کاهش قیمت روز به نرخ ارز بستگی دارد؛ همچنین قیمت گذاری محصول نهایی بر پایه تیپ سفارشی دستگاه RO انجام می‌شود.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

در فروشگاه آب پاک سازان این امکان را فراهم کرده‌ایم که مشتریان گرامی برای خرید جزئی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) و خرید عمده دستگاه RO محصولات تصفیه آب صادراتی و کالاهای وارداتی به‌صورت فوری اقدام کنند؛ شما می‌توانید برای ثبت خرید آنلاین به سایت abpaksazan و برای خرید حضوری دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) به نمایندگی‌های معتبر شرکت در نقاط مختلف ایران مراجعه کنید تا از مزایای خرید متنوع این شرکت بهره ببرید. برای خرید ارزان و اطلاع از تخفیفات دستگاه RO می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت آب پاک سازان تماس بگیرید و از تجربه یک خرید امن لذت ببرید.

در شرکت آب پاک سازان با توجه به شرایط روز امکان خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) برای مشتریان فراهم شده است؛ شما مشتریان عزیز نیز می‌توانید در زمان برگزاری جشنواره خرید محصولات تصفیه آب نیز سفارش خرید خود را ثبت کنید تا از تخفیفات و خدمات ویژه جشنواره بهره ببرید.

در این متن علاوه بر معرفی کالا، امکان مقایسه آن با نمونه‌های مشابه را برای شما فراهم کرده‌ایم تا قبل از خرید محصول از سایت آب پاک سازان، جدول مشخصات فنی و کاتالوگ دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) را مطالعه کنید و با بهترین قیمت روز اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) کنید.

ما بر آن هستیم که با عرضه دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) با نرخ مصوب، سقف قیمتی محصولات عرضه شده در بازار را مشخص کنیم و از گران فروشی جلوگیری کنیم. فرآیند قیمت گذاری اجناس در فروشگاه تصفیه اب abpaksazan با توجه به کف قیمت بازار آنلاین و بازار آفلاین است تا شما بتوانید خریدی راحت را تجربه کنید.

لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی

استعلام لیست قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی فروشگاه آنلاین abpaksazan، فروش تجهیزات و قطعات دستگاه RO RO های صنعنتی بزرگ(جاینت) قیمت دستگاه RO عوامل تاثیر گذار بر قیمت تصفیه اب: چندین آیتم وجود دارد که وجود و یا عدم وجود و میزان سطح کیفی آنها باعث طبقه بندی تصفیه اب ها در رده های مختلف تصفیه اب صنعتی؛ اب شیرین کن؛ اسمزمعکوس، تصفیه اب نیمه صنعتی و تصفیه اب خانگی در تیپ های ۱ و ۲ و ۳ می شود.

تغییرات اقلیمی و افزایش جمعیت در جهان سبب کاهش منابع آب شیرین شده و این موضوع اهمیت و ضرورت استفاده از آب شیرین‌کن‌های صنعتی را به‌صورت چشمگیری افزایش داده است.

ردیف نام و نوع دستگاه تصفیه آب صنعتی
لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی
۱ دستگاه ۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۲ دستگاه ۱۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۳ دستگاه ۲۴ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۴ دستگاه ۲۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۵ دستگاه ۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۶ دستگاه ۱۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۷ دستگاه ۱۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۸ دستگاه ۲۲۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۹ دستگاه ۳۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۰ دستگاه ۴۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۱ دستگاه ۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۲ دستگاه ۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۳ دستگاه ۷۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۴ دستگاه ۱۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش آب پاک سازان: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی با ظرفیت‌های مختلف تصفیه اب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳

فروش تصفیه آب صنعتی

فروش اینترنتی محصولات مرتبط با تصفیه آب صنعتی(بزرگ)، نیمه صنعتی(متوسط) و خانگی(کوچک) اطلاع از قیمت‌های بروز محصولات مرتبط با RO صنعتی و امکان خریدی امن قطعات و تجهیزات سیستم های دستگاه RO  در فروشگاه تصفیه آب آب پاک سازان فراهم شده تا شما مشتریان عزیز به سادگی بتوانید خریدهای عمده و خریدهای جزئی خود را انجام دهید. برای کسب اطلاع از بهترین قیمت‌ روز خرید و فروش محصولات تصفیه آب و ثبت سفارش خرید محصول می‌توانید در بخش سوالات متداول در خرید تصفیه آب راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید؛ همچنین برای مشاوره تخصصی تصفیه آب می‌توانید با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ تماس بگیرید تا همه سوالات خود در زمینه خرید دستگاه RO را از مشاوران گروه صنعتی آب پاک سازان بپرسید.

فروش بدون واسطه محصولات شرکت آب پاک سازان به مشتریان عزیز یک گام برای رسیدن به قیمت‌های واقعی است؛ فروش مستقیم و فروش آنلاین دستگاه RO در سایت آب پاک سازان فراهم شده تا شما بتوانید با ساده‌ترین راه ممکن نیازهای خود در حوزه تصفیه آب صنعتی را رفع کنید؛ فروش کلی و خرده فروشی دستگاه‌های آب شیرین‌کن‌ صنعتی با یک تماس با شماره ثابت ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  و یا با یک کلیک در سایت abpaksazan  فراهم شده است.

در صورتی که سفارش آنلاین دستگاه RO برای شما مقدور نیست شما می‌توانید از طریق فروش تلفنی اقدام کنید و از مزایای فروش ارزان فروشگاه آب پاک سازان بهره ببرید. ما برای راحتی شما اقدام به فروش جشنواره‌ای و فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) نیز می‌کنیم و شما با یک تلفن می‌توانید به روزترین اطلاعات فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) را دریافت کنید.

سیاست ما در فروشگاه آب پاک سازان شفافیت در فروش است و همه کالاها با ضمانت اصل بودن کالا عرضه می‌گردد.

تماس با ما

برای اطلاع از هزینه دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) ، هزینه سرویس آب شیرین‌کن‌های صنعتی و هزینه راه اندازی دستگاه سیستم RO می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت آب پاک سازان تماس بگیرید؛ هزینه کرد شما برای سرویس دستگاه تصفیه آب پس از عیب یابی و برآورد هزینه انجام می‌شود و به‌صورت کلی متخصصان فنی شرکت هزینه‌ سرانه خدمات، هزینه مجاز و هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم مربوط به دستگاه اسمز معکوس را به شما اعلام می‌کنند تا ضمن اطلاع از هزینه واقعی، هزینه‌های اضافی پرداخت نکنید.

تلاطم نرخ ارز و گرانی دلار سبب شده که خیلی از مشتریان در جست‌وجوی راهی برای کاهش هزینه‌های خرید خود باشند؛ عده‌ای ترجیح می‌دهند دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) ارزان بخرند و به اصل و فیک بودن آن توجهی نداشته باشند و عده‌ای معتقدند خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) باکیفیت و قیمت مناسب بهترین راه حل در بازار فعلی است.

عده‌ای هم در این بین به ضرب المثل انگلیسی « من آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم » اشاره می‌کنند؛ واقعا پاسخ درست به این پرسش مردم که « دستگاه RO باکیفیت و گران بخریم و یا دستگاه تصفیه آب صنعتی بی کیفیت و ارزان» چیست؟ ما اینجا هستیم که به شما بگوئیم انتخاب درست کدام است؟

دستگاه RO غیر اصل

دستگاه RO فیک یعنی دستگاه تصفیه آب صنعتی تقلبی و سازنده به دنبال فریب مشتری با شبیه سازی نسخه اصلی است؛ این دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) ها هیچ ضمانت کارکردی ندارند و سازنده آنها با فریب مشتری به دنبال رسیدن به سود بیشتر است. در بازار دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی تغییر دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) می‌تواند تأثیر بسزایی در قیمت تمام شده داشته باشد اما کیفیت پایانی آن چیزی نخواهد بود که مشتری انتظارش را می‌کشد.

برای شناسایی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) فیک از اصلی در بازار لوازم دستگاه تصفیه آب صنعتی نیاز به استفاده از متخصصان دارید؛ شناسایی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) فیک از اورجینال به عواملی مانند شناخت وزن، رنگ، اندازه، فونت نوشتار و… را دارد که اگر همه آنها با هم بررسی و تحلیلی نشوند، شناسایی دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) فیک غیرممکن خواهد بود. البته یک راه دیگر هم خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) اصل از فروشگاه‌های معتبر مانند abpaksazan.ir است که می‌توانید لذت یک خرید امن را با آنها تجربه کنید.

نحوه ارائه محصول در فروشگاه آب پاک سازان بر پایه ضمانت اصل بوده و شما می‌توانید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) های آمریکایی، آلمانی، روسی، ایتالیایی، چینی و ایرانی را از این فروشگاه آنلاین خریداری کنید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) های کپی

دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) های کپی یا (high copy) به بهترین نسخه کپی شده از دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) اورجینال گفته می‌شود؛ این دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) ها به علت علاقه مشتریان به خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) برند با هزینه کمتر به‌وجود آمده‌اند. کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) های کپی از اجناس تقلبی بالاتر است ولی تفاوت‌هایی با دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) اورجینال دارد.

در خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) فیک شما پولتان را دور ریخته‌اید در صورتی که هنگام خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) های کپی شما جنس برند را با کیفیت پایین‌تر و پرداخت هزینه‌ای مناسب‌تر تهیه کرده‌اید.

باید به این مسئله توجه داشت که کارکرد و کیفیت هوزینگ ماکانو ۲۰ اینچ های کپی به اندازه برند اصلی، نیست اما اگر به دنبال صرف هزینه کمتر و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) با کیفیت مناسب هستید، های کپی می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی(RO) اصل

دستگاه RO ؛ یکی از مزایای خرید جنس اصل این است که شما از کارکرد دستگاه تصفیه آب صنعتیخود اطمینان کامل دارید و مطئنید که سازنده آن برای رسیدن به سود بیشتر از کیفیت کالا کاهش نداده است. دوام و طول عمر بالا، اصالت و کارآیی و کارکرد بیشتر از مزایای خرید دستگاه RO)اورجینال است.

در هنگام خرید دستگاه RO اورجینال هزینه بیشتری نسبت به دستگاه تصفیه آب صنعتی فیک و های کپی انجام می‌دهید به همین دلیل باید در انتخاب فروشگاه دقت کنید و برای دریافت مشاوره در این زمینه باید به متخصصان امر مراجعه کنید؛ یادتان نرود که تشخیص دستگاه تصفیه آب صنعتی فیک و اصل نیاز به تخصص دارد چرا که شباهت‌ها زیاد است و سازندگان مختلف با تکیه بر اشتباه مشتریان و شباهت کالاها اقدام به ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی فیک و های کپی می‌کنند.

پیشنهاد محصول ویژه  دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم ⚡️آب شیرین کن کارکرده

دستگاه‌های تصفیه آب به دسته خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می‌شوند که دستگاه‌های خانگی برای مصارف کمتر از ۲ متر مکعب در شبانه روز، دستگاه‌های نیمه صنعتی برای استفاده در رستوران‌ها و کافه‌ها و دستگاه صنعتی برای مصارف بیش از ۵ متر مکعب در شبانه روز گفته می‌شود.

دستگاه تصفیه آب دریایی، دستگاه تصفیه آب دبل و دستگاه تصفیه آب کانتینری به‌عنوان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی شناخته می‌شوند که در صنایعی مانند نساجی، نفت، گاز، برق، کشاورزی و … کاربرد دارند. قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی بسته به برند ساخت دستگاه متغیر است و قیمت خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی به عوامل متغییری همچون نیاز مشتری، سختی آب و برند قطعات قابل بستگی دارد.
فروش قیمت و خرید دستگاه های تصفیه اب صنعتی شرکت اب پاک سازان؛ از آنجا که خرید یک دستگاه به عوامل زیادی از جمله:

مشاوره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ 📞 آنالیز اب برای فاضلاب، لوله کشی شهری و یا اب چاه ⁉️ کلیک کنید

برای مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان شرکت اب پاک سازان در ارتباط باشید، این شرکت همواره در صنعت تصفیه اب پیشقدم بوده و در زمینه تولید دستگاه های تصفیه اب صنعتی مدرن و جدید پیشگام بوده است.

برای مصارفی که اب نیاز دارید مثل اب شرب، بهداشتی، ساختمان و… ⁉️ کلیک کنید

شرکت اب پاک سازان از معتبرترین تامین کننده های انواع تجهیزات دستگاه های تصفیه اب می‌باشد. برای آگاهی از قیمت محصولات با واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ تماس بگیرید و یا به سایت www.abpaksazan.com مراجعه فرمایید.

 • چند لیتر مصرف دارید؛ هزار لیتر در شبانه روز و یا ۱۰.۰۰۰ هزار لیتر ⁉️ یکی از دلایلی که نمی‌توانم قیمت تصفیه اب صنعتی را به صورت کاملاً دقیق به شما ارائه داد این است که علاوه بر شرایط متفاوت میزان مصرف و استفاده هر سازمان و یا مصارف شخصی متفاوت است.

قیمت تصفیه اب صنعتی چقدر است ؟

قیمت تصفیه اب صنعتی چقدر است ؟ پارامترهایی که در قیمت اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری و یا قیمت اب شیرین کن صنعتی، قیمت دستگاه اب تصفیه کن صنعتی و تهیه لیست قیمت تصفیه اب به صورت روزانه تا راه اندازی مغازه تصفیه اب و معرفی اجزای دستگاه تصفیه اب و حتی قیمت ممبران تصفیه اب صنعتی و لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

مراحل خرید دستگاه تصفیه اب چگونه است ؟

مراحل خرید دستگاه تصفیه اب چگونه است ؟ خرید دستگاه تصفیه اب تا بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی تایوانی و راهنمای خرید دستگاه تصفیه اب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی در مراحل خرید بهترین برند دستگاه تصفیه اب در ایران با دستگاه تصفیه اب خانگی چه مارکی خوبه و لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی روش های تصفیه اب صنعتی، و جزئیات مراحل تصفیه اب صنعتی

قیمت تصفیه اب صنعتی دست دوم به چه صورت است ؟

فروش تصفیه اب صنعتی به این صورت است که باید پارامتر های دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم، دستگاه اب شیرین کن دست دوم و قیمت اب شیرین کن صنعتی برای فروش دستگاه اب شیرین کن نیمه صنعتی و فروش اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری و تهیه لیست قیمت تصفیه اب صنعتی تا قیمت ممبران تصفیه اب صنعتی و ارزیابی و به روز بودن لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

اگر در انتخاب دستگاه مناسب دچار تردید شده‌اید یا می‌خواهید با آگاهی کامل این خرید را انجام دهید، ما ضمن توضیح نکات کلیدی خرید دستگاه تصفیه، بهترین‌های بازار ایران را بر اساس قیمت و کاربرد برای شما لیست خواهیم کرد. همچنین در آخر اگر باز هم دچار تردید شدید، از متخصصین آب پاک سازان مشاوره تخصصی بگیرید.

قیمت دستگاه تصفیه آب بزرگ

قیمت دستگاه تصفیه اب بزرگ(جاینت)، متوسط و تصفیه آب صنعتی کوچک با برآورد هزینه توسط کارشناس شرکت تصفیه اب صنعتی(آب پاک سازان) با مشاوره تخصصی از یک مهندس واجد شرایط با استراتژی اصولی با هر سیستم، محاسبه و ارزیابی منطقه ای، شهری و ساختمانی مدنظر در این بین با لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی در ادامه مقاله آشنا شده برای تسریع در این عمل می توانید با ما در ارتباط باشید.

چرا قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی نسبت به سایر شرکت های تصفیه اب صنعتی معقول تر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصالت و رسالت اب پاک سازان در چیست

 • اب پاک سازان در سراسر کشور ایران و خارج از کشور تجهیزات تصفیه اب صنعتی تحویل داده ایم.
 • قیمت تصفیه اب صنعتی در طیف وسیعی متفاوت است و وابسته به ظرفیت هر دستگاه زیاد و یا کم می‌شود.
 • شما میتوانید هزینه تصفیه اب صنعتی را وابسته به بودجه خود تنظیم کنید.
 • ما برای مشتریان اول خود تخفیفاتی قائل می‌شویم.
 • ما ضمانت تمامی تجهیزات تصفیه اب صنعتی خود را می‌دهیم.
 • ما با تأمین کنندگان مورد اعتماد کار می‌کنیم.
 • سیستم های تصفیه اب صنعتی RO باید دارای الزامات بالا ، با کیفیت بالا و قابل اعتماد باشند.
 • مهندسان واجد شرایط و یک تیم نصب(امداد تصفیه شرکت اب پاک سازان) با تجربه غنی در اسرع وقت سیستم های تصفیه اب صنعتی را برای شما انتخاب و نصب می‌کنند.
 • همه سوالات خود را بپرسید ، شرایط خود را ارسال کنید ، محاسبه سیستم تصفیه اب را با توجه به نیازهای خود دریافت کنید.

لیست قیمت تصفیه اب صنعتی برای تعیین قیمت سیستم دستگاه تصفیه اب صنعتی ابتدا باید دانست که چطور باید یک اب شیرین کن خریداری نمود. که در این باره بعدا به صورت مفصل و جامه توضیح خواهیم داد. ولی به صورت کلی پس از احساس نیاز به یک اب شیرین کن RO یا سیستم RO، در یک مجموعه، باید به دو سوال جواب دهیم تا به صورت دقیق نیاز ما سنجیده و بررسی می‌شود.

طرز کار دستگاه تصفیه آب صنعتی تشریح فرایند کار دستگاه تصفیه آب صنعتی در صورتی كه یك غشاء نیمه تراوا(منظور از غشاء نیمه تراوا یعنی غشایی که آب به راحتی از آن عبور نماید، در حالی که عبور املاح و نمک‌های آب نظیر MgSo4، CaSo4، CaCl2، NaCl و غیره امکان پذیر نباشد. بین دو محلول با غلظت‌های متفاوت قرار گیرد، مقداری از حلال از یك طرف محلول رقیق به سمت دیگر غشاء می‌رود. این پدیده كه به نام اسمز معروف است، تا زمانی ادامه پیدا می‌كند كه سیستم به حالت تعادل برسد. در حالت تعادل بین دو طرف غشاء اختلاف فشاری متناسب با غلظت مواد حل شده در محلول وجود دارد كه به آن فشار اسمزی دستگاه تصفیه آب صنعتی می‌گویند.

آدرس اینترنتی مقایسه قیمت و خرید آنلاین و از جمله امتیازات آنلاین اینکه مهم باشد سیستم تصفیه خود را از کجا می‌خرید؟ سیستم های تصفیه اب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی را با برند اب پاک سازان بخرید، حال سوال پیش می آید که جدول نرخ تصفیه اب چگونه در سال ۱۴۰۰ تعیین میشود. در این بین معرفی دست آورد جدید شرکت اب پاک سازان چیست؟ استعلام، خرید و قیمت تصفیه اب محاسبه هزینه مبلغ / نرخ تمام شده و درصد % تخفیف را با تماس با مشاورین ما جویا شوید.

قیمت سیستم تصفیه اب شور برای تعیین قیمت تصفیه اب و یا قیمت و خرید آنتی اسکالانت ابتدا باید دانست که چطور باید یک اب شیرین کن خریداری نمود. که در این باره بعدا به صورت مفصل و جامه توضیح خواهیم داد. ولی به صورت کلی پس از احساس نیاز به یک اب شیرین کن یا سیستم RO، در یک مجموعه، باید به دو سوال جواب دهیم تا به صورت دقیق نیاز ما سنجیده و بررسی می‌شود.

 • آنالیز اب خام
 • مقدار مصرف و یا نیاز اب
 • قیمت سیستم تصفیه اب برای مغازه

آنالیز اب خام ورودی به اب شیرین کن یا سیستم تصفیه اب پاک سازان، آیتم مهم در طراحی یک اب شیرین کن می‌باشد. آنالیز ورودی اب به نرم افزار های طراحی سیستم RO، وارد و با چیدمان نوع و تعداد ممبرین‌ها، یک سیستم طرحی عملیاتی می‌گردد. از طرفی مقدار مصرف اب در یک مجوعه آی تم دیگری است که در طراحی و قیمت اب شیرین کن تاثیر گذار است.

قیمت سیستم تصفیه اب شور قطعا هزینه اولیه و خرید یک سیستم تصفیه اب ، از عمده ترین مشکلات و دغده های یک خریدار سیستم RO، می‌باشد. قیمت یک اب شیرین کن بعد از تعیین ظرفیت سیستم و نوع اب ورودی به سیستم به متریال، برند قطعات، آپشن ها ی دستگاه، جنس و غیره در یک اب شرین کن بستگی دارد.

قیمت تصفیه اب صنعتی، به کیفیت، برند و تعداد هر قطعه، بستگی دارد.
قیمت یک اب شیرین کن بسته به قطعاتی که استفاده می کنید ، می‌تواند از قیمت پایه، تا ۲.۵ برابر افزایش قیمت داشته باشد.
بهتر است برای خرید یک اب شیرین کن از یک کارشناس و متخصص این زمینه استفاده کنید.
هر چه قیمت پایین تر باشد لزوما به نشانه کاهش کیفیت نیست.
در ساخت یک اب شیرین کن، می‌بایست به طراحی اهمیت ویژه ای داده شود . در غیر این صورت سیستم به درستی کار نمی‌کند.
مواردی که در قسمت بالا عرض کردیم، تمام موارد برای تعیین قیمت یک اب شیرین کن نبوده و موارد بیشتری نیز در قیمت یک اب شیرین کن دخیل هستند.

برای خرید سیستم تصفیه اب ، می‌بایست به این نکته توجه کرد که خرید این سیستم‌ها کاملا متفاوت از خرید یک سیستم تصفیه اب خانگی و نیمه‌صنعتی می‌باشد.و خرید این سیستم‌ها دارای مراحلی بوده که به صورت کامل به آن خواهیم پرداخت.

آنالیز اب قبل از خرید تصفیه آب صنعتی

قبل از خرید تصفیه اب صنعتی می بایست حداقل ۲ لیتر اب خام مورد استفاده برای سیستم را آنالیز کرد. این آزمایش توسط آزمایشگاه های اب و خاک و دیگر آزمایشگاه ها انجام می شود. اسم این آنالیز را آنالیز فیزیکی اب می گویند، که در آن غلظت تمامی یون های آنیون و کاتیون به دست می آید، در صورتی که اب دارای آلودگی میکروبی و باکتریایی باشد می بایست آنالیز میکروبی اب را نیز گرفت. با این کار راه برای طراحان سیستم تصفیه اب صنعتی روشن شده و امکان طراحی یک سیستم دقیق، فراهم می شود.

برای تعیین مقدار ظرفیت سیستم تصفیه اب صنعتی ، ابتدا باید به مقدار اب مورد نیاز هر مجموعه در روز نگاه کرد. این کار اگر در صنعت و گلخانه باشد، با تعیین نوع کشت انجام شده و ظرفیت زیر کشت راحت به دست می آید. در صنعتی طیور و مرغداری ها نیز به ازای هر مرغ روزانه ۱ لیتر اب در نظر گرفته می شود. معمولا مقدار مصرف هر نفر در روز په برای شرب و چه برای مصرف غیر شرب ، ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته می شود. یعنی با ضرب تعداد افراد در عدد ۳۰۰ ، ظرفیت سیستم به راحتی به دست می آید. در سایر صنایع نیز می توان با مشاوره گرفتن و یا نصب یک فلومتر مقدار دقیق مصرف اب را برای خرید سیستم تصفیه اب صنتی به دست آورد.

در صورتی که اب دارای آلودگی میکروبی و باکتریایی باشد می بایست آنالیز میکروبی اب را نیز گرفت. با این کار راه برای طراحان سیستم تصفیه اب پاک سازان روشن شده و امکان طراحی یک سیستم دقیق، فراهم می شود.

پیشنهاد محصول ویژه  نحوه تعویض ممبران صنعتی و جا زدن ممبرین

تماس با ما

تعیین بودجه خرید سیستم تصفیه اب

این آیتم به این دلیل مهم است که شما تغییر در برند ، جنس و تعداد قطعات به کار رفته در سیستم تصفیه اب می توانید قیمت سیستم را کاهش و یا افزایش دهید که در این باره در مقاله قیمت سیستم اب شیرین کن صنعتی به صورت کامل و مفصل توضیح داده ایم.

فیلتر تصفیه آب صنعتی

هزینه نگهداری سیستم تصفیه اب صنعتی شامل تمامی هزینه هایی است که به صورت روزانه ، فصلی ، سالیانه و دوره ای باید انجام داد می شود ، هزینه هایی بابت تزریق مواد شیمایی RO مانند آنتی اسکالانت ، ضد کلر ، کلر ، اسید ، بایوساید و غیره که به صورت روزانه بوده ، تعویض فیلتر های کارتریج که ماهیانه می باشد، CIP فیلتر ممبرین که به صورت فصلی بوده و در باره این به صورت کامل در مقاله کاهش رسوب در ممبرین توضیح داده شده است ، تا هزینه هایی مانند تعویض سلیس و کربن و فیلتر تصفیه آب صنعتیممبرین که به صورت دوره ای می باشد. علاوه بر این هزینه اب مصرفی سیستم و برق آن نیز باید محاسبه گردد. محاسبه تمام این هزینه با نرم افزار های طراحی RO قابل انجام است. این کار به مشتری این امکان را می دهد که مشخص کند آیا خرید این سیستم برای مجموعه خود به صرفه بوده یا خیر.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه اب RO صنعتیمی‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. اب پاک سازان تولید کننده دستگاه تصفیه اب RO صنعتی صنعتی با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد. قیمت روز دستگاه تصفیه اب RO صنعتی را در سایت اب پاک سازان پیگیری کنید و نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید. جهت دانلود کاتالوگ دستگاه تصفیه اب RO صنعتی روی لینک زیر کلیک نمایید.

 1. ۵ متر مکعب RO صنعتی
 2. قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰ متر مکعب
 3. ۲۴ متر مکعب RO صنعتی
 4. ۲۵ متر مکعب RO صنعتی
 5. ۵۰ متر مکعب RO صنعتی
 6. ۱۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 7. ۱۵۰ متر مکعب RO صنعتی
 8. ۲۲۵ متر مکعب RO صنعتی
 9. ۳۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 10. ۴۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 11. ۵۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 12. ۶۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 13. ۷۵۰ متر مکعب RO صنعتی
 14. ۱۰۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 15. ۱۲۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 16. ۱۵۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 17. ۳۰۰۰ متر مکعب RO صنعتی
 18. ۴۵۰۰ متر مکعب RO صنعتی

کاربرد‌های دستگاه تصفیه آب صنعتی:

 • صنعت پزشکی
 • دارو سازی و آزمایشگاهی
 • کارخانه‌های تولید آب جهت شرب
 • صنعت دام و طیور
 • صنعت کشاورزی
 • صنعت
 • کارخانه‌های تولید آب جهت شرب تصفیه آب صنعتی

شرکت تصفیه آب سالم و گوارا و همچنین عاری از ویروس و میکروب، یکی از اصلی ترین نیاز‌های بشری می‌باشد. پزشکان بر این باور هستند که بیش از ۸۰ درصد بیماری و امراض در آدم به آب بر می‌گردد با این حال افراد زیادی در جهان از نعمت آب سالم و گوارا محروم هستند. شرکت‌های زیادی در دنیا و ایران با استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی به تولید آب شرب بهداشتی می‌پردازند در یک خط تولید آب معدنی مقاله دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست مقاله تصفیه آب صنعتی چیست به عنوان قلب کارخانه تولید آب شرب را بر عهده دارد و پس از آن آب عملیات پر کردن، در بندی، لیبل زنی، بسته بندی و توزیع را سپری می‌کند.

صنعت دام و طیور تصفیه آب صنعتی ro

با افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به مواد غذایی تولید گوشت از مرغ و دام‌ها در آبعاد و اندازه زیاد اهمیت زیادی دارد لذا پرورش دهندگاه مرغ در وسعت‌های کوچک و بزرگ، محل پرورشگاه‌های خود در مکان‌هایی مناسب با آب و هوایی خوب و عاری از آلودگی احداث می‌کنند. در پروش دام و طیور به روش‌های صنعتی کلییه پارامتر‌های حیاتی و اساسی که دام و طیور به عنوان موجود زنده به آن‌ها نیاز دارند تا بهترین تبدیل ضریب گوشتی را داشته باشند و آب نقش اساسی را در این پروش ایفا می‌کند که مرغداران و دامداران با استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی آب مناسب مرغ و دام را تامین می‌کنند.

صنعت کشاورزی دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب کشاورزی کشور ما ایران جزء کشور‌های خشک و کم آب محسوب می‌شود و معمولا در مناطقی که مناسب کشاورزی هستند یا آب پیدا نمی‌شود یا کیفیت مطلوب را ندارد و وقتی صحبت بر سر کیفیت آب می‌شود منظور از آن استفاده آب مناسب در کشاورزی و مطلوب بودن جهت آبیاری می‌باشد. در بررسی و طبقه بندی آب، مطآبق با طبقه بندی FAO آب مناسب با EC یا همان هدایت الکتریکی و یا TDS مناسب به دست می‌آید.

معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی در گلخانه برای رشد بهتر و بهره وری بیشتر استفاده می‌شود. با وجود مناسب بودن وضعیت هوا در جای جای ایران ما آب معمولا کیفیت مطلوب را ندارد این موضوع به خاطر حفر چاه‌های عمیق و یا استفاده از آب‌های سطحی برای آبیاری است. این موضوع تقریبا در تمام کشور محسوس است به خصوص در استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، خوزستان، بوشهر و…

صنعت دستگاه تصفیه آب صنعتی ro

استفاده آب در صنعت بیشترین استفاده جامع بشری از آب است. آب تولیدی از دستگاه تصفیه آب صنعتی یا RO بسیار نزدیک به آب مقطر و TDS پایینی دارد همچنین مشکل بالا بودن کدورت و TSS و NTU در این سیستم مرتع شده است و عملا رسوب گذاری دیگر اتفاق نمی‌افتد البته برای آنالیز آب ورودی به سیستم از اهمیت بالایی بر خوردار است به همین منظور سیستم‌های دبل RO(RO.RO یا double RO)و یا رزین‌های تبادل یونی نیز برای تکمیل پروسه استفاده می‌شود. یکی از استفاده‌های آب در صنعت تامین آب مناسب برای ورودی به بویلر، دیگ‌های بخار، کولینگ تاور، برج خنک کننده، نازل‌های مه پاش و غیره می‌باشد.

تصفیه‌آب‌صنعتی پزشکی، دارو سازی و آزمایشگاهی

آب مناسب در پزشکی اهمیت بالایی دارد و دلیل آن بسیار واضح و مشخص است. ورود آب نا مناسب به دستگاه و ادوات پزشکی باعث رسوب گذاری در سیستم و خرآبی‌های جدی می‌شود. همچنین آب خالص و عاری از املاح در دیالیز بیماران دیالیزی است که آب در آن اهمیت بالایی دارد. طراحی سیستم‌های RO در موارد پزشکی و آزمایشگاهی دقت بالا و علم طراحی می‌خواهد مثلا در این سیستم‌ها استفاده از مواد ضد رسوب جایز نیست که در آینده به صورت مفصل به آن می‌پردازیم.

دستگاه تصفیه آب صنعتی طرح این سوال که چگونه یک دستگاه تصفیه آب بخریم؟ نیاز به بحث و توضیحات کامل و گسترده ای دارد که در پست نمی‌گنجد. به صورت کلی هنگام یک دستگاه تصفیه آب صنعتی باید حداقل ۲ سوال از خود بپرسیم

چه مقدار آب در شبانه روز نیاز داریم؟

آنالیز آبی که قرار است عمل تصفیه روی آن صورت بگیرد، چیست؟

با جوآب دادن به دو سوال بالا نوع و مدل دستگاه مشخص می‌گردد. حال می‌توان با مشاوره گرفتن از کارشناسان شرکت آب پاک سازان بسته به بودجه، فضا کار، شرایط آب و هوا و نوع کاربری دستگاه مشخصات فنی دستگاه خود را بسته و را انجام نمایید.

دریافت مشخصات فنی دستگاه تصفیه اب صنعتی

سیستم تصفیه اب صنعتی مثل سیستم های تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی نمی باشد. این سیستم ها از مجموع بیش از ۳۰ قلم کالا ساخته می شوند. که مشخصات فنی آن ها و توضیحات هر یک از قطعات را قبلا در مقاله تصفیه اب صنعتی به صورت کامل توضیح داده ایم. دریافت مشخصات فنی این امکان را به شما میدهد که بدانید چه متریالی در سیستم شما استفاده شده است و می توانید آن را با دیگر سازندگان مقایسه کنید.

قطعا یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغده هر خریدار تصفیه آب این است که در صورت خرابی این سیستم به دلیل حساسیت بالا، فرد متخصص و کار آمد در اسرع وقت به محل اعزام و مشکل را حل نماید. خرابی این سیستم‌ها در یک مجموعه می‌تواند باعث از کار افتادن مجوعه تا زمان درست شدن آن گردد. لذا کارفرمایان و خریداران تصفیه اب باید به این نکته توجه کنند که شرکت‌هایی که خدمات پس از فروش خوب و کارایی دارند باید در اولویت باشند.

یکی از مهم ترین بخش هایی که شرکت آب پاک سازان در آن سرمایه گذاری بسیاری کرده است بحث خدمات پس از فروش محصولات خود می باشد از این رو این شرکت تصمیم گرفته تا برای افزایش سطح رضایت مندی مشتریانی که از انواع تصفیه آب این شرکت خریداری می‌کنند اقدام به راه اندازی بخش خدمات تصفیه آب و امداد تصفیه بنماید.

شاسی تصفیه آب صنعتی Ro

شاسی دستگاه تصفیه آب صنعتی | Chassis شاسی در دستگاه تصفیه آب وظیفه نگهداری RO از قطعات و تجهیزات تصفیه آب صنعتی در جای خود را دارد. قطعاتی مثل پرشر وسل، تآبلو برق، پمپ‌ها، لوله و اتصالات و…. طراحی شاسی در یک دستگاه بسیار مهم است به طوری که میزان فضای خالی و جای مناسب برای تعمیر قطعات و تجهیزات به نسبت خوبی از هم باشند.

شاسی دستگاه تصفیه آب
شاسی دستگاه تصفیه آب

شاسی‌ ها در دستگاه تصفیه آب صنعتی معمولا یا از جنس استنلس استیل(SS)یا کربن استیل(ST37)می‌باشند. شاسی‌هایی که از جنس کربن استیل یا آهن هستند می‌بایست عمل سند بلاست و پوشش سه لایه اپوکسی روی آن انجام گردد.

تابلو برق تصفیه اب

تابلو برق یکی از قطعات مهم و حائز اهمیت در سیستم RO می‌باشد. تابلو برق وظیفه کنترل دستگاه و محافطت از قطعات الکترونیکی ان را دارد. تابلو برق‌ها در دستگاه‌های تصفیه اب صنعتی معمولا سه نوع هستند.

تابلو برق تصفیه اب
تابلو برق تصفیه اب

نوع اول ان تابلو برق ساده و غیر اتوماتیک(دستی)می‌باشد که فقط تعدادی وسایل ساده و اولیه برای روشن شدن سیستم را دارد. نوع دوم که بسیار مرسوم می‌باشد مدل اتوماتیک است که کنترل عملکرد دستگاه به وسیله قطعه ای به نام Roc کنترل می‌شود.

Roc قطعه ای از پیش برنامه ریزی شده است که شما می‌توانید کلییه کار‌های سیستم اعم از سیستم فلاشینگ خودکار جهت انجام در بازه‌های زمانی قابل تنظیم توسط کنترلر، دارای تنظیم باز و بسته شدن شیر موتوری جهت عدم اختلاط اب ورود با تولید در زمان خاموشی دستگاه، سیستم شستشو با اب تولیدی خود دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک در هر بار خاموشی دستگاه و… را با ان انجام دهید. عکس شماره ۱۱ نوع سوم تابلو برق‌ها plc می‌باشد که این سیستم‌ها می‌توانند برنامه ریزی شده و تمامی‌کار‌های دستگاه تصفیه اب صنعتی را دقیق تر و با ثبت عملکرد انجام دهد.

تمامی سیستم‌های ساخته شده توسط شرکت آب پاک سازان دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند. واحد خدمات شرکت آب پاک سازان با بیش از ۱۸ سال سابقه ارائه خدمات، قابلیت نگهداری و تعمیر سیستم‌های تصفیه آب از قبیل R.O ، UF ، MF ، NF در ابعداد مختلف و همچنین در انواع دریایی، صنعتی، دام و طیور، پزشکی و شرب را داراست.

از ویژگی های واحد خدمات پس از فروش شرکت اب پاک سازان

 • پاسخ گویی به موقع
 • ارائه خدمات به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
 • سرعت ارائه خدمات
 • استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت
 • و در نهایت تست و تحویل با رضایتمندی مشتریان

نحوه کار واحد خدمات شرکت اب پاک سازان و ویژگی های آن به صورت کامل در بخش سرویس سیستم تصفیه اب توضیح داده شده است.

تماس با ما

منبع: آب پاک سازان

۵/۵ - (۳۷۲ امتیاز)

۶۸ دیدگاه

 • سلام جناب میان آبی این که قطعا لطف شماست، ممنون بابت حسن نظرتون ما تنها به درستی سعی می کنیم خدمات رو به بهترین نحو ممکن ارائه داده و رضایت مشتری را طی این ۲ دهه داشته باشیم. امید وارم از خریدان راضی بوده و بهترین ها رو واستون آرزو می‌کنیم.

 • سلام قیمت دستگاه تصفیه آب به منظور کاهش سختی و مناسب سازی آن برای تولید بتن و همچنین تزریق در دستگاههای تولید بخار به میزان ماهیانه ۶۰۰ متر مکعب چند است بله البته در فاز اول ۲۰۰ دستگاه قابل ارتقا هست یا برای ارتقا باید عوض بشه تصفیه در حد شرب انجام میده یا در حد صنعتی؟ یعنی در حدی میشه که برای تولید بتن و تولید بخار که به دستگاهها صدمه نزنه مناسب بشه؟ باید برای تولید سفارش بدیم یا آماده هم دارید؟ چقدر زمان لازم

 • سلام من در روستايي در شمال هستم براي ويلاي دو طبقه ميخواستم تصفيه اب صنعتي بگيرم اب چاه استفاده ميكنيم فوق العاده كثيف و تمام سينك و سراميك ها دستشويي و حمامرو زرد و بد رنگ كرده تصفيه كن معمولي جواب نميدهد قيمت يك تصفيه صنعتي با توجه به مصرف يك خانواده معمولي ٤ نفره و اينكه خانه دو طبقه است 🙄🙄🙄 اينجا ايران است متاسفانه و لحظاتي ديگر يعني يك عمر خدانگهدار انشالا در جهان موازي ديگر پاسخ خود را از شما خواهم گرفت

 • سلام وقتتون بخیر قیمت آب تسویه کن برای یک واحد آپارتمان چند هستش برای ساوه میخام آب ساوه شور است و باعث میشه شیرآلات زودتر خراب بشن بهمین دلیل میخام یک آب تسویه کن بقل کنتور برای واحد خودم بزارم یک واحد ۱۵۰متری یعنی برای واحد جواب میده؟ قیمتش لطف میکنید با هزینه نصب؟ راه اندازیش چقدر زمان میبره؟ فیلتر داره؟ جواب یک واحد راحت میده؟ ارسالتون ب چ صورت هستش؟ یک دنیا ممنون 🙏

 • سلام خسته نباشید دستگاه تصفیه اب چه قیمتی داریدمن یکی میخوام ک د هزار گالن ۲۰لیتری در روز بده ممنون قیمتش چند در میاد دستگاه مال کدوم کشور چندسال زمانت دارن نمایندگی تو زاهدان دارید

 • با سلام، ما پرورش دهنده میگو در چوئبده آبادان هستیم، شوری آب منطقه بین ۱۵ تا ۳۵ ppt در نوسان است، آیا دستگاهی که بتوان آبی جهت مصارف عمومی مثل استحمام و … شیرین کرد دارید؟ لطفا لیست قیمت، خرید و فروش و کاتالوگ را ارسال کنید. ممنون

 • سلام.دستگاه تسفیه آب میخام ۳ الی ۵ هزار سختی آب ما ۹۰۰ هست برای کارخانه یخ پیشنهاد شما چیست؟ هدر رفت آب چقدر داره؟ تعویض ممبران بر اساس سختی ۹۰۰ هر چند وقت؟ نقد؟ شرایط؟ نیمه صنعتی هم دارین؟ ۳۰۰۰ در شبانه روز اون چ قیمت هست؟ Roهست دیگه؟و هزینه جانبی چقدر داره؟من برای ۴ ماه در سال میخام استفاده کنم

 • سلام قیمت دستگاه تصفیه آب هزار لیتر در روز یا ۶۰۰ گالن را میخواستم لطفا قیمت خرید رو بفرمایید برای مصارف در ترکیبات شوینده ها مورد نیاز است شرایط فروشتون به چه صورت هست؟ قیمت آب خالص یا بقول شما مقطر را میخوام tds 40 برای شوینده ها زیاد است درحد آب مقطر میخوام آب شهری باسختی ۴۰۰ ما روزا نه هست ساعت کار داریم تشکر

 • سلام وقت بخیر قیمت دستگاه یونیزه آب رو میخاستم، برای تولید ماهانه ۶۰۰هزار لیتر، مواد شوینده ضدعفونی کننده و پاک کننده بین ۱۰۰هزار تا ۳۰۰هزار لیتر ورودی شبکه شهریه لوله کشی چاه نزدیم در واقع میشه روزانه ۲۰هزار لیتر آب نیاز داریم الان کدوم نیاز میشه واسه خرید ما یا بهتر هستش؟؟ لیست فروش برای روزانه ۲۰هزار لیتر آب مصرفی هست؟ حالت اول بهتر هستش یا حالت دوم یه دونه دستگاه کافیه واسه ورودی آب ۲۰هزار لیتر آب روزانه؟

 • با سلام من جهت خر یک آپارتمان ۱۰ واحدی در بابلسر نیازمند خرید و راه اندازی دستگاه تصفیه آب هستم. توضیح فروش اینکه آب این آپارتمان آب چاه هستش و این آب دارای آهن و رنگ و بو میباشد. لطفا راهنمایی بفرمایید که چه سیستمی با چه قیمتی پاسخگوی نیاز ما میباشد و با چه هزینه ای؟

 • آقای قدکساز سلام خرید دستگاهی که بشه چند بلوکه ساختمانی مثل خوابگاه رو بشه تصفیه کنه چه دستگاهی؟ و قیمت اش چقدر؟ مقدار لیتر رو نمیدونم فکر کنید پنج یا شش بلوک ساختمانی مثل خوابگاه که بشه برای آب شرب استفاده کرد

 • سلام خسته نباشین،ببخشید ما در یه روستا هستیم که هر از چند روزی منبع آب(یاهمان رادیوتورش)، آب گرمکن دیواری بوتان B3115 کف می کنه و مسیر آب گرم بسته میشه،راهنمایی بفرماید از چه تصفیه کنی میشه استفاد کرد؟

 • سلام آقای قدکساز اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری چه قیمت هست؟ لطفا چند تا تصویر از تصفیه اب صنعتی از خود دستگاه ها در ظرفیت های مختلف هم ارسال بفرمائید با توجه به تیپ های مختلفی که راجب دستگاه ها گفتید.

 • سلام آقای قدکساز وقت بخیر نیازمند خرید یه دستگاه تصفیه آب در معدن هستیم ،با توجه به فاصله زیاد تا شهر مجبوریم با تانکر آب رسانی کنیم تعداد پرسنل معدن ۱۲۰۰نفر هست،فقط جهت آشامیدن ،لطفا راهنمایی کنید. لطفا لیست قیمت ارسال کنید. از یک چاه آب ،سمت شهر آبگیری میشه و میاد معدن استان یزد آنالیز آب رو داریم اما الان دسترسی ندارم ، اما بعداً میتونم بفرستم. فروش اقساط هم دارید. تشکر

 • سلام روز بخیر من دنبال قیمت یک واحد آب تصفیه کن صنعتی هستم که در این محل یک دستگاه وجود داشته و اطلاعات جامعی در رابطه با امکان سنجی اون ندارم چون متاسفانه دستگاه در حال کار نیست. و از روی قطعات نصب شده و دانلود کاتالوک ها فقط تونستم به طور دقیق فشار و دبی پمپ فشار قوی متوجه بشم. مثلا پمپ فید که کلا در محل نبود. این دستگاه برای اب چاه بوده و الان مشکل این هست که باید اول بفهمیم چه ظرفیت تولیدی میشه برای این چاه در نظر کرفت بعد وارد مرحله بعدی که انتخاب محصول هست بشیم. و برای مکاتبات بعدی اگه یک شماره واتس اپ بهم بدید ممنون میشم. خیلی سپاسگزارم از محبتتون

 • سلام و عرض ادب آقای قدکساز عزیز. قیمت خرید آب شیرین کن جهت مرغداری ۷۰۰۰۰ هزاری در استان حله کشور عراق با مشخصات فنی میخواستم 🙏🙏کاتلوگ و شرایط فروشتون هم لطف میکنید؟ ممنون.
  أسعد العيداني في الحلة العراق
  تحلية المياه الصناعية

 • سلام دستگاه تصویه اب صنعتی میخوام برای استان بعقوبة العراق ۲۴۰۰۰هزار در ۲۴ساعت (۲۴هزارلیتری) همراه با منبع ابش خود دستگاه چی لازم داره تا تصفیه کنه؟ فروش قساط دارید؟
  إحسان دغرامجي من بعقوبة العراق
  قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ شراء لتنقية المياه الصناعية RO💧💦🌊🚰🚿

 • سلام آقای قدکساز من علي الدباغ من محافظة كركوك العراق زمینی داریم به مقدار ۱۰۰ هکتار جنب زهکش می خوام از آب زهکش برای زمین استفاده کنم آیا به صرفه است که دستگاه خریداریم کنم. خیلی ممنون که راهنمایی می کنید اطلاعی ندارم فقط اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید زهکش ۳۰ متر از زمین فاصله داره فرض کنید این کار شدنی است هزینه دستگاهی که قابلیت این کار را داشته باشه چقدر است آیا به صرفه است گندم ، شلتوک یا غیره جنابعالی چه پیشنهادی دارید؟
  علي الدباغ من محافظة كركوك العراق
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام مهندس قدکساز ؛ روزتون بخیر . از استان کربلا عراق مزاحم شدم. آدرس پستی شرکت رو لطف میفرمایید ؟ میخوایم نمونه آب ارسال کنیم .کد پستی رو هم لطف می فرمایید . ممنون از لطفتون ..
  أحمد أبو ريشة من محافظة القادسية العراقية
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام برای ظرفیت ۳۰ متر مکعب در روز و مصرف صنعتی چه سیستمی را پیشنهاد میکنید؟ ورودی اب شهرک صنعتی عباس اباد تهران است که تا دو سه هفته پیش تی دی اس ۴۰۰ داشته ولی اخیرا خیلی کثیف شده و با چشم هم کثیفی هاش دیده میشه و در محصول ما مشکل ساز شده.

 • سلام دستگاه تصفیه آب برای منطقه آزاد انزلی که آهن زیاد و رنگ و بو بد می باشد و سختی آب ۱۰۰۰ چه قیمتی است. سپاس🙂 آقای قدکساز آب از چاه میباشد و برای استخر می خواهم شفاف زلال و بی بو بیرنگ و عاری از میکروب شود ابعاد استخر ۱/۵ ارتفاع ۲/۵ عرض و ۶ متر طول استخر من انزلی ساکن نیستم که دائم آب استفاده شود ( در استان تهران هستم) برای مصرف روزانه که در ماه شاید یک هفته انزلی باشم قیمت؟؟؟؟

 • سلام آقای قدکساز شاسوار عبد الواحد هستم برای استان صلاح‌ الدین عراق دستگاهی که در شبانه روز ۱۰متر مکعب را تصفیه کنه رنج قیمتی آن چه قدره ۲۵ متر چه طور
  شاسوار عبد الواحد من محافظة صلاح الدين العراقية
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام.وقت بخیر آقای قدکساز من علي المؤمن از بغداد العراق شما از ابزار دقیق های دستگاه آب تصفیه صنعتی مانند سنسورهای PH, ORP و…. دارید؟؟ بنده لیست قیمت تجهیزات RO میخواستم که بتونم خریداری کنم؟؟ برای همکاری چه اقداماتی لازمه؟
  علي المؤمن من بغداد العراق
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام وقت بخیر آقای قدکساز دستگاه آب تصفيه کن ۱۰ هزار لیتر در شبانه روز نیاز داریم برای اداره شیلات بندر امام قیمت دستگاه چند هست؟ پیشنهاد دستگاه یا قطعات بهتر هم اگر دارید ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه برای ثبت سفارش از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

 • سلام جناب آقای قدکساز دستگاه تصفیه آب صنعتی میخام که روزانه ۵۰۰ لیترخروجی بده.سختی روهم تا ۱۰ پایین بیاره.چه مارکی و قیمت مناسبی پیشنهادمیکنید؟ لطفا پیشنهاد، لیست قیمت و شرایط فروشتون هم ارسال کنید. ممنون

 • سلام آقای قدکساز ببخشید بنده ساکن کرمان هستم هزینه حمل دستگاه برام زیاد میشود در عین حال دنبال دستگاهی هستم که شبانه روز ده متر مکعب اب چاه روستایی را برای مصرف شرب اماده کند یک پیش فاکتور می خواهم با مشخصات قطعات به کار رفته لطفا برای ثبت سفارش هم راهنمایی بفرمایید.

 • سلام آقای قدکساز سوالم اینه اب ما از یه چاه که حدود ۳ اینچ اب میده و میخوام زمینی حدود ۳هکتار رو بصورت قطره ابیاری کنم مثلا انگور.گردو یا گیلاس بکارم ابش یکمی شوری داره توی این شرایط ایا دستگاه اب شیرین کنی هست بتونه این حجم اب رو تسویه کنه اونوقت هزینه دستگاه برای نصب و راه اندازیش چقدره؟ لطفا راهنمایی کنید لیست قیمت قطعات استفاده شده و پیش فاکتور قیمت دستگاه پیشنهادی رو برام بفرستید.

 • سلام خدمت تیم تخصصی شرکت بزرگ آب پاک سازان از کارخانه صنعت نساجی لرستان مزاحم میشم ما به دستگاه تصفیه آب به ظرفیت ۲۰ هزار لیتر در روز نیاز داریم اب دارای میکروب می باشد و گند زدایی نیز باید صورت پذیرد آهک، کربنات کلسیم،فلز،نیترات،آلودگی های انسانی را برطرف می سازد یا خیر؟ با توجه به شرایطی که عرض کردم خدمتتون چه پیشنهاد هایی برای خرید دارید؟ لطفا پیش فاکتور قیمت،لیست قطعات، نحوه فروش و ارسال دستگاه رو برام بفرستید.

 • سلام خسته نباشید من یک دستگاه تصفیه اب صنعتی میخام واسه کشاورزی لطفا راهنمایی کنید مناسب ترین دستگاهی که برای کشاورزی حبوبات به مساحت ۲۴ هکتار میشه خرید کنم رو بفرمایید همچنین قیمت دستگاه ها و شرایط فروشتون رو ارسال بفرمایید.

 • سلام یه دستکاه در مغازه را بندازم چه قیمت تمام میشود؟ بعدها جای ارتقا دارد بعد درآمدش چه جوریه لطفا چه مجوزی میخواد برای شروع چه کار باید بکنم ۵متر مکعب چند لیتر درروز میشود آب آب شهر است الان میخوام نصب کنم‌ کجا باید هماهنگ کنم استان گیلان شهرستان خمام بخش چوکام گیلان نماینده ندارین؟ قرارداد ببندیم چند فقط آمده میشه

 • سلام خوبید از ساوه مزاحمتون میشم ببخشید هزینه راه اندازی یک دستگاه تسویه آب با دو مخزن در یک فضای ۳در ۷ چقدر در میآد؟دستگاه نازل دستی وبا پوز هم هر کدام یک دستگاه محاسبه کنید ۱۰۰۰ لیتر این قیمت با مخزن هست یا بدون مخزن قیمت نازل دستی و با پوز میشه بفرمایید حدودی چه قیمتی هست؟ سود تقریبی فروش ۱۰۰لیتر در روز چقدر هست؟ نازل دستی چی؟ یه شماره تماس بفرمایید جهت راهنمایی بیشتر ممنون از لطفتون دستگاه از چند متر مکعب در شبانه روز موجوده و قیمت هر کدام رو لطفا ارسال کنید

 • سلام وقتتون بخیر یک دستگاه آب تصفیه کن برای کشاورزی میخوایم که شبانه روز ۲۰ تا ۳۰ هزار متر مکعب جواب بده ۶ تا ۷۰۰ es قیمت دستگاه رو میخوام بدونم اگه لطف کنید بخوایم سفارش بدیم چطوریه واسه سیستان و بلوچستان میخوایم لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه مشخصات دستگاه رو چطوری ببینم

 • سلام خدمت مدیرت محترم شرکت آب پاک سازان خسته نباشید میشه لطفا حدود قیمت دستگاه تصویه صنعتی که ۵متر مکعب اب رو بتونه تصویه کنه چند؟ جهت تغذیه دیگ بخار دو تنی دستگاه تولید سینگل یا کارتن لطفا شرایط فروش، نصب و راهندازی محصولات رو هم ارسال کنید.

 • سلام خدمت تیم پشتیبانی شرکت آب پاک سازان وقت بخیر دستگاه اب شیرین کن صنعتی قیمتش چنده؟؟از کوچیک تا بزرگ ۲۰۰۰ شرب و اشامیدنی اب شیرین نیمه صنعتی عکس این دستگاه صنعتی خورشیدی هم هستند؟؟ لطفا لیست قیمت، شرایط فروش، نحوه خرید و خدمات پس از فروش رو ارسال کنید.

 • سلام من یک دستگاه تصفیه آب ro برای پرورش ماهی میخوام که سختی آب رو به ۰ برسونه و همینطور اسید از ۲ یا ۳ نگداره ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا قیمت دستگاه های پیشنهادی و شرایط فروش آب شیرین کن را ارسال کنید.

 • سلام وقت بخیر ما درحال تاسیس کارخانه داروسازی درشهر هرات افغانستان هستیم میخواستم ببینم که آیا شما دستگاه Ro داروهی هم تولید میکنید؟ لطفا در صورت امکان یک پیش فاکتور شامل لیست قیمت همراه با مشخصات فنی دستگاه تصفیه اب و شرایط فروش و ثبت سفارش را ارسال کنید. و اینکه شما ارسال و نصب در افغانستان را دارید؟ ممنون از راهنماییتون

 • سلام وقتتون بخیر من دنبال تاسیس کارگاه بسته بندی آب آشامیدنی در شهر ساوه هستم با پیگیری که انجام دادم نیاز به چشمه آب یا چاه آب هستش که فعلا در شرایط کنونی هیچکدوم اجازه بهره برداری نمی‌دهند. میخواستم قیمت دستگاه آب شیرین کن بپرسم که چقدر هستش ۱۰هزار لیتری و ۲۵هزار لیتری بی زحمت قیمت دستگاه ها و نصب و تجهیزات، لوازم جانبی مورد نیاز دستگاه تصفیه اب، شرایط فروش شرکت، هزینه خدمات و سرویس دستگاه ها و شرایط کار را توضیح میدید؟ و پیشنهادتون برای همچین کاری چه دستگاه تصفیه اب صنعتی هست؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید