خرید کردن آداب خاصی دارد، دقیقاً مانند هر کار دیگری «بررسی» و «مقایسه» محصول جزو آداب خرید کردن هستند چون بدون آنها هم لذت خرید کمتر می‌شود و هم ممکن است از خرید کردن پشیمان شوید.

قیمت خرید و فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی نمایش

شرکت آب پاک سازان برای یک انتخاب خوب و یک خرید عالی در زمینه دستگاه‌های تصفیه آب در کنار شما است؛ یعنی اگر نمی‌دانید کدام دستگاه به کارتان می‌آید یا اینکه محصول چه برندی مناسب کسب و کار یا فعالیت‌تان است و حتی اگر نمی‌دانید که چقدر باید هزینه کنید، کافی است گوشی‌تان را بردارید و با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ تماس بگیرید تا در ۲۴ ساعت شبانه روز برای انتخاب و یک خرید خوب به شما مشاوره دهیم.

اگر کیفتان کوک نبود و نمی‌خواستید تلفنی صحبت کنید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ در واتس‌اپ در ارتباط باشید. شاید شما از آن دسته افراد باشید که ترجیح می‌دهید به‌صورت حضوری درباره محصول مورد نظرتان صحبت کنید ما این امکان را هم برای شما فراهم کرده‌ایم؛ فرقی نمی‌کند که شما کدام راه ارتباطی برای دریافت مشاوره تخصصی و خرید محصول را می‌پسندید، ما همه راه‌ها را پیش رویتان گذاشته‌ایم تا از یک خرید خوب لذت ببرید.

آیا برای خرید تصفیه آب صنعتی برنامه‌ریزی کرده‌اید؟ ازدیاد مدل‌های رنگارنگ در بازار هم گزینه‌های خرید شما را بیشتر می‌کند و هم دشواری شما را در انتخاب تصفیه آب مناسب افزایش داده است! دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل کمبود منابع آب شیرین در جهان، و ضرورت استفاده از آب تصفیه شده در صنعت و کشاورزی ساخته شد تا بتوان در مقیاس زیاد، آب خام موجود در طبیعت را به آب شیرین تبدیل کرد. این راهنمای خرید می‌تواند در انتخاب بهترین تصفیه آب صنعتی بازار به شما کمک بسیاری کند.

دستگاه تصفیه اب صنعتی قدکساز بسته به نیاز مشتری توانایی تولید و تصفیه آب از روزانه ۵ مترمکعب تا اندازه مورد نظر مشتری را دارند؛ امکان تصفیه آب شور، افزایش راندمان تولید، هزینه کم و مقرون به صرفه بودن از جمله مزایای این دستگاه است که قیمت آن بنا به نیاز مشتری، سختی آب و برند قطعات قابل تغییر است.

لیست خرید قیمت تصفیه آب صنعتی
لیست قیمت خرید تصفیه آب صنعتی

برای آگاهی و استعلام لیست قیمت روز خرید تصفیه اب صنعتی با توجه به نرخ نوسانات دلار و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما در ارتباط(۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ ☎️ ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰)باشید، کارشناسان اب پاکسازان قبل از خرید مشاوره تخصصی رایگان ارائه داده و ویژگی‌ها و همچنین مقادیر مورد نیاز دستگاه تصفیه اب صنعتی را برای شما به طور کامل شرح خواهند داد.

باتشکر از اعتماد شما به اب پاک سازان؛ برای اطلاع از قیمت انواع خدمات، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

کال تو اکشن تصفیه اب صنعتی شرکت اب پاک سازان قدکساز

باید بدانید که فروش دستگاه تصفیه اب RO صنعتی در فروشگاه آنلاین تصفیه اب شرکت فنی مهندسی آب پاکسازان به صورت جزئی، عمده و با لیست قیمت مناسب و کیفیت تضمینی صورت می پذیرد.

همچنین نمونه‌های فروخته شده در صورت عدم رضایت مشتری عودت داده می‌شود مشروط بر اینکه برگه آنالیز مورد نظر مبنی بر بی‌کیفیت بودن محصول ارائه شود.

اگر قصد خرید تصفیه آب صنعتی را دارید، با کامل ترین راهنمای خرید تصفیه آب صنعتی در وب فارسی که در آن بهترین دستگاه‌های موجود در بازار همراه با قیمت روز و عکس محصولات معرفی شده‌اند، همراه باشید. البته در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر هم داشتید می‌توانید در بخش نظرات و یا از طریق چت آنلاین از متخصصین آب پاکسازان مشاوره خرید بگیرید.

کاهش منابع آبی و صرفه جویی در مصرف آب شیرین سبب شده که صنعت‌گران استقبال زیادی از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی کنند و استفاده از دستگاه‌های مناسب برای تأمین نیاز صنایع و حتی انسان‌ها به یک ضرورت تبدیل شده است.

کنترل رسوب گذاری، کنترل خوردگی و از بین رفتن مواد در اثر اکسیدن شدن و کنترل رشد مواد بیولوژیک از اهداف اصلی استفاده از آب تصفیه کن‌های صنعتی است.

افزایش نیاز به تصفیه آب صنعتی

تغییرات اقلیمی و افزایش جمعیت در جهان سبب کاهش منابع آب شیرین شده و این موضوع اهمیت و ضرورت استفاده از آب شیرین‌کن‌های صنعتی را به‌صورت چشمگیری افزایش داده است.

لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی

ردیف نام و نوع محصول قیمت
۱ دستگاه ۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۲ دستگاه ۱۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۳ دستگاه ۲۴ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۴ دستگاه ۲۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۵ دستگاه ۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۶ دستگاه ۱۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۷ دستگاه ۱۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۸ دستگاه ۲۲۵ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۹ دستگاه ۳۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۰ دستگاه ۴۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۱ دستگاه ۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۲ دستگاه ۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۳ دستگاه ۷۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
۱۴ دستگاه ۱۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳ واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی با ظرفیت‌های مختلف تصفیه اب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳

در روزگاری که رودخانه‌ها با مشکلات خشکسالی مواجه هستند و استفاده از آب چاه در بسیاری از نقاط مقرون به صرفه نیست، استفاده از آب شیرین و تصفیه شده در بخش‌های کشاورزی و صنعتی به یک اولویت اقتصادی تبدیل شده است.

تصفیه آب صنعتی با استفاده از روش‌های مختلفی قابل انجام است که موثرترین و بهترین روشی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسمز معکوس یا (RO) است که منجر به حذف همه آلاینده‌ها می‌شود.

قیمت دستگاه تصفیه اب
قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی ۱-خرید تصفیه اب صنعتی ۲-قیمت تصفیه اب صنعتی ۳-فروش تصفیه اب صنعتی
 • عوامل تاثیر گذار بر قیمت تصفیه اب: چندین آیتم وجود دارد که وجود و یا عدم وجود و میزان سطح کیفی آنها باعث طبقه بندی تصفیه اب ها در رده های مختلف تصفیه اب صنعتی؛ اب شیرین کن؛ اسمزمعکوس، تصفیه اب نیمه صنعتی و تصفیه اب خانگی در تیپ های ۱ و ۲ و ۳ می شود.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه اب RO صنعتی می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. اب پاکسازان تولید کننده دستگاه تصفیه اب RO صنعتی صنعتی با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد. قیمت روز دستگاه تصفیه اب RO صنعتی را در سایت اب پاکسازان پیگیری کنید و نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید. جهت دانلود کاتالوگ دستگاه تصفیه اب RO صنعتی روی لینک زیر کلیک نمایید.

پیشنهاد محصول ویژه  روش کار سیستم اسمز معکوس
خرید تصفیه اب صنعتی
خرید تصفیه اب صنعتی

فروش قیمت و خرید دستگاه های تصفیه اب صنعتی شرکت اب پاکسازان؛ از آنجا که خرید یک دستگاه به عوامل زیادی از جمله:

مشاوره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ 📞 آنالیز اب برای فاضلاب، لوله کشی شهری و یا اب چاه ⁉️ کلیک کنید

برای مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان شرکت اب پاکسازان در ارتباط باشید، این شرکت همواره در صنعت تصفیه اب پیشقدم بوده و در زمینه تولید دستگاه های تصفیه اب صنعتی مدرن و جدید پیشگام بوده است.

برای مصارفی که اب نیاز دارید مثل اب شرب، بهداشتی، ساختمان و… ⁉️ کلیک کنید

شرکت اب پاکسازان از معتبرترین تامین کننده های انواع تجهیزات دستگاه های تصفیه اب می‌باشد. برای آگاهی از قیمت محصولات با واحد مشاوره و فروش شرکت: ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ تماس بگیرید و یا به سایت www.abpaksazan.com مراجعه فرمایید.

 • چند لیتر مصرف دارید؛ هزار لیتر در شبانه روز و یا ۱۰.۰۰۰ هزار لیتر ⁉️ یکی از دلایلی که نمی‌توانم قیمت تصفیه اب صنعتی را به صورت کاملاً دقیق به شما ارائه داد این است که علاوه بر شرایط متفاوت میزان مصرف و استفاده هر سازمان و یا مصارف شخصی متفاوت است.

تاریخ به روز رسانی پست قیمت خرید و فروش تصفیه اب صنعتی: پنج شنبه – ۸ مهر ۱۴۰۰ | ۲۰۲۱-۰۹-۳۰

قیمت تصفیه اب صنعتی چقدر است ؟

قیمت تصفیه اب صنعتی چقدر است ؟ پارامترهایی که در قیمت اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری و یا قیمت اب شیرین کن صنعتی، قیمت دستگاه اب تصفیه کن صنعتی و تهیه لیست قیمت تصفیه اب به صورت روزانه تا راه اندازی مغازه تصفیه اب و معرفی اجزای دستگاه تصفیه اب و حتی قیمت ممبران تصفیه اب صنعتی و لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

مراحل خرید دستگاه تصفیه اب چگونه است ؟

مراحل خرید دستگاه تصفیه اب چگونه است ؟ خرید دستگاه تصفیه اب تا بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی تایوانی و راهنمای خرید دستگاه تصفیه اب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی در مراحل خرید بهترین برند دستگاه تصفیه اب در ایران با دستگاه تصفیه اب خانگی چه مارکی خوبه و لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی روش های تصفیه اب صنعتی، و جزئیات مراحل تصفیه اب صنعتی

قیمت تصفیه اب صنعتی دست دوم به چه صورت است ؟

فروش تصفیه اب صنعتی به این صورت است که باید پارامتر های اب شیرین کن دست دوم، دستگاه اب شیرین کن دست دوم و قیمت اب شیرین کن صنعتی برای فروش دستگاه اب شیرین کن نیمه صنعتی و فروش اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری و تهیه لیست قیمت تصفیه اب صنعتی تا قیمت ممبران تصفیه اب صنعتی و ارزیابی و به روز بودن لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

قیمت تصفیه آب صنعتی خرید تصفیه آب صنعتی فروش تصفیه آب صنعتی

اگر در انتخاب دستگاه مناسب دچار تردید شده‌اید یا می‌خواهید با آگاهی کامل این خرید را انجام دهید، ما ضمن توضیح نکات کلیدی خرید دستگاه تصفیه، بهترین‌های بازار ایران را بر اساس قیمت و کاربرد برای شما لیست خواهیم کرد. همچنین در آخر اگر باز هم دچار تردید شدید، از متخصصین آب پاکسازان مشاوره تخصصی بگیرید.

دستگاه تصفیه اب صنعتی با ظرفیت‌های مختلف تصفیه اب در شبانه روز در سه تیپ 1 و 2 و 3
قیمت خرید دستگاه تصفیه اب صنعتی با ظرفیت‌های مختلف تصفیه اب در شبانه روز در سه تیپ ۱ و ۲ و ۳

قیمت دستگاه تصفیه اب بزرگ(جاینت)، متوسط و کوچک با برآورد هزینه توسط کارشناس شرکت تصفیه اب صنعتی(قدکساز) با مشاوره تخصصی از یک مهندس واجد شرایط با استراتژی اصولی با هر سیستم، محاسبه و ارزیابی منطقه ای، شهری و ساختمانی مدنظر در این بین با لیست قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی در ادامه مقاله آشنا شده برای تسریع در این عمل میتوانید با ما در ارتباط باشید.

خرید تصفیه اب صنعتی
خرید تصفیه اب صنعتی

چرا قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی نسبت به سایر شرکت های تصفیه اب صنعتی معقول تر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصالت و رسالت اب پاکسازان در چیست

 • اب پاکسازان در سراسر کشور ایران و خارج از کشور تجهیزات تصفیه اب صنعتی تحویل داده ایم.
 • قیمت تصفیه اب صنعتی در طیف وسیعی متفاوت است و وابسته به ظرفیت هر دستگاه زیاد و یا کم می‌شود.
 • شما میتوانید هزینه تصفیه اب صنعتی را وابسته به بودجه خود تنظیم کنید.
 • ما برای مشتریان اول خود تخفیفاتی قائل می‌شویم.
 • ما ضمانت تمامی تجهیزات تصفیه اب صنعتی خود را می‌دهیم.
 • ما با تأمین کنندگان مورد اعتماد کار می‌کنیم.
 • سیستم های تصفیه اب صنعتی RO باید دارای الزامات بالا ، با کیفیت بالا و قابل اعتماد باشند.
 • مهندسان واجد شرایط و یک تیم نصب(امداد تصفیه شرکت اب پاکسازان) با تجربه غنی در اسرع وقت سیستم های تصفیه اب صنعتی را برای شما انتخاب و نصب می‌کنند.
 • همه سوالات خود را بپرسید ، شرایط خود را ارسال کنید ، محاسبه سیستم تصفیه اب را با توجه به نیازهای خود دریافت کنید.

تصفیه اب صنعتی قیمت

تصفیه اب صنعتی قیمت
تصفیه اب صنعتی قیمت

لیست قیمت تصفیه اب صنعتی برای تعیین قیمت سیستم دستگاه تصفیه اب صنعتی ابتدا باید دانست که چطور باید یک اب شیرین کن خریداری نمود. که در این باره بعدا به صورت مفصل و جامه توضیح خواهیم داد. ولی به صورت کلی پس از احساس نیاز به یک اب شیرین کن RO یا سیستم RO، در یک مجموعه، باید به دو سوال جواب دهیم تا به صورت دقیق نیاز ما سنجیده و بررسی می‌شود.

آدرس اینترنتی مقایسه قیمت و خرید آنلاین و از جمله امتیازات آنلاین اینکه مهم باشد سیستم تصفیه خود را از کجا می‌خرید؟ سیستم های تصفیه اب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی را با برند اب پاکسازان بخرید، حال سوال پیش می آید که جدول نرخ تصفیه اب چگونه در سال ۱۴۰۰ تعیین میشود. در این بین معرفی دست آورد جدید شرکت اب پاکسازان چیست؟ استعلام، خرید و قیمت تصفیه اب محاسبه هزینه مبلغ / نرخ تمام شده و درصد % تخفیف را با تماس با مشاورین ما جویا شوید.

قیمت اب شیرین کن صنعتی

قیمت سیستم تصفیه اب شور برای تعیین قیمت تصفیه اب و یا قیمت و خرید آنتی اسکالانت ابتدا باید دانست که چطور باید یک اب شیرین کن خریداری نمود. که در این باره بعدا به صورت مفصل و جامه توضیح خواهیم داد. ولی به صورت کلی پس از احساس نیاز به یک اب شیرین کن یا سیستم RO، در یک مجموعه، باید به دو سوال جواب دهیم تا به صورت دقیق نیاز ما سنجیده و بررسی می‌شود.

 • آنالیز اب خام
 • مقدار مصرف و یا نیاز اب
 • قیمت سیستم تصفیه اب برای مغازه

آنالیز اب خام ورودی به اب شیرین کن یا سیستم تصفیه اب پاکسازان(قدکساز) ، آیتم مهم در طراحی یک اب شیرین کن می‌باشد. آنالیز ورودی اب به نرم افزار های طراحی سیستم RO، وارد و با چیدمان نوع و تعداد ممبرین‌ها، یک سیستم طرحی عملیاتی می‌گردد. از طرفی مقدار مصرف اب در یک مجوعه آی تم دیگری است که در طراحی و قیمت اب شیرین کن تاثیر گذار است.

اب شیرین کن کشور عراق
تصویر اب شیرین کن کشور عراق

قیمت سیستم اسمز معکوس

قیمت سیستم اسمز معکوس خرید اب تصفیه شده برای دریافت لیست قیمت سیستم اسمز معکوس با شماره تماس مستقیم کارشناس فروش فوراً تماس حاصل فرمایید و از قیمت های خرید به روز سال ۲۰۲۱ میلادی ۱۴۰۰ شمسی باخبر شوید!

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

قیمت سیستم تصفیه اب شور

قیمت سیستم تصفیه اب شور
قیمت سیستم تصفیه اب شور

قیمت سیستم تصفیه اب شور قطعا هزینه اولیه و خرید یک سیستم تصفیه اب ، از عمده ترین مشکلات و دغده های یک خریدار سیستم RO، می‌باشد. قیمت یک اب شیرین کن بعد از تعیین ظرفیت سیستم و نوع اب ورودی به سیستم به متریال، برند قطعات، آپشن ها ی دستگاه، جنس و غیره در یک اب شرین کن بستگی دارد.

لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی

لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی همان طور که در قسمت فوق ذکر کردیم (قیمت سیستم اب شیرین کن صنعتی) با تغییر در برند، جنس و تعداد یک قطعه در اب شیرین کن صنعتی یا همان سیستم تصفیه اب قیمت آن تغییر می‌کند که به صورت تک به تک به اب ها خواهیم پرداخت.

پمپ در قیمت تصفیه اب صنعتی

برای ساخت یک اب شیرین کن، معمولا از پمپ های طبقاتی و در نمونه های دریایی که به صورت مفصل درباره آن در مقاله، اب شیرین کن دریایی توضیح داده ایم، از پمپ های پیستونی استفاده می‌شود. جنس پمپ ها تاثیر زیادی در قیمت آن دارد، که این خود بر روی قیمت نهایی اب شیرین کن نیز، تاثیر می‌گذارد.

پیشنهاد محصول ویژه  لامپ یو وی تصفیه آب صنعتی
قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

جنس پمپ ها در مدل های طبقاتی متفاوت است. چدن، استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶، از انواع جنس های پمپ طبقاتی می باشد. معمولا به خاطر قیمت پایین تر از مدل های چدنی بیشتر استفاده می‌شود، که اگر TDS اب بالا باشد، این مدل پمپ ها با مشکل خوردگی مواجه می شوند.

انواع برند پمپ در قیمت تصفیه اب صنعتی

پمپ های اب شیرین کن ها معمولا ساخت اوروپا و یا چین می‌باشند. از بهترین برند پمپ اب شیرین کن ، ساخت اوروپا می‌توان به برند لورا ( LOWARA )، ابارا ( EBARA )، سائر ( SAER )، داب ( DAB )، پنتاکس ( PENTAX )، پدرولا ( PEDROLLA )، گرانفوس ( GRANFOS ) و غیره اشاره نمود. از معروف ترین پمپ های ساخت کشور چین نیز می‌توان به لئو ( LEO )، سی ان پی ( CNP )، استریم ( STREAM )، شیمجه ( SHIMGE ) و غیره اشاره نمود .انتخاب هر یک از این مدل برند ها و این که پمپ ساخت کدام کشور باشد تاثیر مستقیمی در قیمت اب شیرین کن دارد.

ممبرین سیستم تصفیه اب

یکی از عمده هزینه هایی که برای ساخت یک اب شیرین کن انجام می‌شود خرید فیلتر ممبرین است. فیلترهای ممبرین ها نیز مانند پمپ، بسته به برند آن ها و کشور سازنده آن، قیمت متفاوتی دارند. فیلتر ممبرین صنعتی در دو ساز، ۴ و ۸ اینچ در بازار ایران موجود است. لازم به ذکر است افزایش طول عمر ممبرین و انتخاب نوع و مدل ممبرین تاثیر چشمگیری در قیمت اب شیرین کن و هزینه نگهداری آن دارد.

فیلتر قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

انواع برند فیلتر ممبرین

معروف‌ترین برندهای فیلتر ممبرین عبارتند از:

 • فیلمتک(FILMTEC)، لینتک(LENNTECH) و هایدورناتیک(HYDRANAUTICS) ساخت کشور آمریکا
 • ونترون(VONTRON)، اکوا(AQUA) ساخت کشور چین
 • ممبرانیوم(MEMBRANIUM) ساخت کشور روسیه
 • سئولاین(SEO LINE)، تورای(TORAY) ساخت کشور ژاپن
 • کوخ(KOCH) و لنکسس(LANXESS) ساخت کشور آلمان
 • سی اس ام(CSM) ساخت کشور کره جنوبی

انتخاب هر یک از این برند‌ها می‌تواند بهای تمام شده یک اب شیرین کن صنعتی را افزایش و یا کاهش دهد.

وسل اب شیرین کن

وسل یا همان پرشر وسل در یک آب شیرین کن نقش نگه دارنده و محافظتی از فیلتر ممبرین را دارد. درباره پرشر وسل و انواع آن در مقاله «سیستم تصفیه آب» به صورت کامل و جامع توضیح داده‌ایم. انتخاب مارک و مدل پرشر وسل، بسته به کشور سازنده آن در قیمت آب شیرین کن تاثیر می‌گذارد. هر چند این تاثیر به اندازه پمپ و ممبرین نمی‌باشد ولی قابل چشم پوشی هم نیست.

انواع برند وسل سیستم تصفیه اب
 • کد لاین ( CODE LINE )
 • بل ( BEL )
 • کی نپ ( KNAPPE )
 • پنتایر ( PENTAIR )
 • فونیکس ( PHOENIX )
 • وایندر ( WINDER )
 • ویو سایبر ( WAVE CYBER )
 • ار او پی وی ( RO PV )

انتخاب هر یک از این برند ها بستگی به بودجه شما دارد که تعیین کننده تصفیه اب صنعتی می‌باشد .

عکس قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

فروش اب شیرین کن

خرید تصفیه اب صنعتی
خرید تصفیه اب صنعتی

برای فروش سیستم اب تصفیه کن صنعتی ، ابتدا باید دانست که چطور باید یک اب تصفیه کن خریداری نمود. که در این باره بعدا به صورت مفصل و جامه توضیح خواهیم داد. ولی به صورت کلی پس از احساس نیاز به یک اب شیرین کن صنعتی یا سیستم تصفیه RO، در یک مجموعه، باید به دو سوال جواب دهیم تا به صورت دقیق نیاز ما سنجیده و بررسی می‌شود.

قیمت سیستم اب شیرین کن

با توجه به نوسانات بازار تصفیه اب صنعتی لیست فروش سیستم اب شیرین کن صنعتی به زودی اضافه خواهد شد.

لوله کشی فشار بالا و فشار پایین اب شیرین کن

نوع متریال لوله و اتصالات، جنس، میزان تحمل فشار آن ها از عواملی هستند که باعث می‌شود قیمت تصفیه اب صنعتی تغییر کند. به عنوان مثال تغییر جنس لوله کشی استیل و UPVC در یک اب شیرین کن با لوله سبز می تواند ۱۵ درصد بر روی قیمت یک اب شیرین کن تاثیر بگذارد. معمولا در لوله کشی فشار بالا سیستم در اب شیرین کن صنعتی از لوله جنس استنلس استیل و در فشار پایین از لوله جنس UPVC استفاده می‌شود.

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

شیر برقی اب شیرین کن

شیر برقی در یک اب شیرین کن نقش کنترلی دارد. استفاده از برند های مختلف و کشور های سازنده هر شیر برقی قیمت یک اب شیرین کن را تغییر می‌دهد، به عنوان مثال استفاده از شیر های برقی چینی در مقابل برند های اوروپایی و ترکیه ای تفاوت زیادی را ایجاد می‌کند.

فیلتر شنی و کربنی

جنس فیلتر شنی و انتخاب درست یک فیلتر در بهای تمام شده اب شیرین کن تاثییر جدی می‌گذارد. در بعضی از سیستم ها برای ارزان تر شدن قیمت از فیلتر شنی های کوچک تر و نا مناسب استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود قیمت اب شیرین کن تغییر کند ولی از طرفی بر روی کیفیت اب خروجی تاثیر می‌گذارد ، درباره انتخاب درست فیلتر شنی و انواع آن در مقاله فیلتر شنی کامل توضیح داده ایم.

تابلو برق و انتقال قدرت

انتخاب نوع تابلو برق و فرمان تاثیر جدی بر قیمت اب شیرین کن دارد. تابلو های برق و فرمان در یک سیستم معمولا دستی، اتوماتیک ROC و اتوماتیک PLC می‌باشند. که انتخاب هر یک از آن ها بسته به بودجه انجام کار و ضرورت استفاده از آن می‌تواند قیمت را افزایش و یا کاهش دهد.

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

کربن و سلیس در قیمت تصفیه اب صنعتی

کربن و سلیس موادی هستند که داخل فیلتر شنی ریخته می‌شوند. این مواد جهت حذف مواد و ذرات معلق در اب به کار می‌روند. گاها دیده شده برای کم کردن قیمت تمام شده اب شیرین کن صنعتی، به جای کربن مرغوب از کربن های ارزان و بی کیفیت، و حتی آنتراسیت استفاده می کنند، که قابلیت حذف کلر را ندارند.

توضیحات تکمیلی قیمت سیستم اب شیرین کن

قیمت تصفیه اب صنعتی، به کیفیت، برند و تعداد هر قطعه، بستگی دارد.
قیمت یک اب شیرین کن بسته به قطعاتی که استفاده می کنید ، می‌تواند از قیمت پایه، تا ۲.۵ برابر افزایش قیمت داشته باشد.
بهتر است برای خرید یک اب شیرین کن از یک کارشناس و متخصص این زمینه استفاده کنید.
هر چه قیمت پایین تر باشد لزوما به نشانه کاهش کیفیت نیست.
در ساخت یک اب شیرین کن، می‌بایست به طراحی اهمیت ویژه ای داده شود . در غیر این صورت سیستم به درستی کار نمی‌کند.
مواردی که در قسمت بالا عرض کردیم، تمام موارد برای تعیین قیمت یک اب شیرین کن نبوده و موارد بیشتری نیز در قیمت یک اب شیرین کن دخیل هستند.

خرید تصفیه اب صنعتی

خرید تصفیه اب صنعتی
خرید تصفیه اب صنعتی

برای خرید سیستم تصفیه اب ، می‌بایست به این نکته توجه کرد که خرید این سیستم‌ها کاملا متفاوت از خرید یک سیستم تصفیه اب خانگی و نیمه‌صنعتی می‌باشد.و خرید این سیستم‌ها دارای مراحلی بوده که به صورت کامل به آن خواهیم پرداخت.

پیشنهاد میکنیم این مطلب و ببینید : اب شیرین کن دریایی

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

لیست خرید سیستم تصفیه اب

لیست خرید سیستم تصفیه اب
لیست خرید سیستم تصفیه اب

بر خلاف سیستم تصفیه اب خانگی که فقط اب شهری را تصفیه می کنند،و قادر به تصفیه اب با کدورت و TDS بالا نیستند،سیستم تصفیه اب قادر به تصفیه اب از TDS های پایین تا اب های شور و فوق شور هستند. قبل از خرید، این سیستم باید دانست چه ابی را قرار است تصفیه کنیم و اب را آزمایش و آنالیز آن را بگیریم. نکاتی که در هنگاه خرید سیستم تصفیه اب باید انجام دهیم عبارتند از:

 • دریافت آنالیز اب خام

قبل از خرید تصفیه اب صنعتی می بایست حداقل ۲ لیتر اب خام مورد استفاده برای سیستم را آنالیز کرد. این آزمایش توسط آزمایشگاه های اب و خاک و دیگر آزمایشگاه ها انجام می شود. اسم این آنالیز را آنالیز فیزیکی اب می گویند ، که در آن غلظت تمامی یون های آنیون و کاتیون به دست می آید

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

در صورتی که اب دارای آلودگی میکروبی و باکتریایی باشد می بایست آنالیز میکروبی اب را نیز گرفت. با این کار راه برای طراحان سیستم تصفیه اب صنعتی روشن شده و امکان طراحی یک سیستم دقیق ، فراهم می شود.

 • تعیین مقدار ظرفیت تصفیه اب صنعتی

برای تعیین مقدار ظرفیت سیستم تصفیه اب صنعتی ، ابتدا باید به مقدار اب مورد نیاز هر مجموعه در روز نگاه کرد. این کار اگر در صنعت و گلخانه باشد، با تعیین نوع کشت انجام شده و ظرفیت زیر کشت راحت به دست می آید. در صنعتی طیور و مرغداری ها نیز به ازای هر مرغ روزانه ۱ لیتر اب در نظر گرفته می شود. معمولا مقدار مصرف هر نفر در روز په برای شرب و چه برای مصرف غیر شرب ، ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته می شود. یعنی با ضرب تعداد افراد در عدد ۳۰۰ ، ظرفیت سیستم به راحتی به دست می آید. در سایر صنایع نیز می توان با مشاوره گرفتن و یا نصب یک فلومتر مقدار دقیق مصرف اب را برای خرید سیستم تصفیه اب صنتی به دست آورد.

پیشنهاد محصول ویژه  خرید دستگاه آب شیرین کن؛ لیست قیمت و فروش آب شیرین کن

در صورتی که اب دارای آلودگی میکروبی و باکتریایی باشد می بایست آنالیز میکروبی اب را نیز گرفت. با این کار راه برای طراحان سیستم تصفیه اب پاکسازان روشن شده و امکان طراحی یک سیستم دقیق، فراهم می شود.

 • تعیین مقدار ظرفیت سیستم تصفیه اب صنعتی

برای تعیین مقدار ظرفیت سیستم تصفیه اب صنعتی، ابتدا باید به مقدار اب مورد نیاز هر مجموعه در روز نگاه کرد. این کار اگر در صنعت و گلخانه باشد، با تعیین نوع کشت انجام شده و ظرفیت زیر کشت راحت به دست می آید.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

در صنعتی طیور و مرغداری ها نیز به ازای هر مرغ روزانه ۱ لیتر اب در نظر گرفته می شود. معمولا مقدار مصرف هر نفر در روز په برای شرب و چه برای مصرف غیر شرب ، ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته می شود. یعنی با ضرب تعداد افراد در عدد ۳۰۰ ، ظرفیت سیستم به راحتی به دست می آید. در سایر صنایع نیز می توان با مشاوره گرفتن و یا نصب یک فلومتر مقدار دقیق مصرف اب را برای خرید سیستم تصفیه اب صنتی به دست آورد.

تعیین نوع اب خروجی از تصفیه اب

معمولا سیستم های تصفیه اب صنعتی برای استفاده در صنعت دام و طیور، دستگاه تصفیه اب کشاورزی، آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، صنعت ، دیگ های بخار ، و غیره به کار می روند. یکی از موارد مهم در هنگام خرید سیستم تصفیه اب صنعتی این است که ، این سیستم قرار است برای چه کاری مورد استفاده قرار بگیرد و انتظارات ما از سیستم تصفیه اب چیست. همان گونه که اب خام ورودی به سیستم باید آنالیز گردد ، آنالیز اب خروجی مورد نیاز از دستگاه نیز باید هنگام طراحی در دسترس باشد مثلا برای خرید یک دستگاه تصفیه اب ویژه صنعت طیور ، در مقاله تصفیه اب مرغداری به صورت کامل توضیح داده ایم. همچنین می توانید برای خرید اب شیرین کن ، برای مصارف آزمایشگاهی و بیمارستانی می توانید به مقاله سیستم تصفیه اب آزمایشگاهی و بیمارستانی مراجعه نمایید. حتما در آینده به صورت کامل و مفصل درباره سایر صنایع و نحوه خرید اب شیرین کن صنعتی برای آن ها توضیح خواهیم داد. تعیین این آیتم باعث می شود طراحان سیستم مطابق با نظر کارفرما ، سیستم را طراحی و تحویل دهند.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

تعیین بودجه خرید سیستم تصفیه اب

این آیتم به این دلیل مهم است که شما تغییر در برند ، جنس و تعداد قطعات به کار رفته در سیستم تصفیه اب می توانید قیمت سیستم را کاهش و یا افزایش دهید که در این باره در مقاله قیمت سیستم اب شیرین کن صنعتی به صورت کامل و مفصل توضیح داده ایم.

تعیین هزینه نگهداری سیستم تصفیه اب

هزینه نگهداری سیستم تصفیه اب صنعتی شامل تمامی هزینه هایی است که به صورت روزانه ، فصلی ، سالیانه و دوره ای باید انجام داد می شود ، هزینه هایی بابت تزریق مواد شیمایی RO مانند آنتی اسکالانت ، ضد کلر ، کلر ، اسید ، بایوساید و غیره که به صورت روزانه بوده ، تعویض فیلتر های کارتریج که ماهیانه می باشد ، CIP فیلتر ممبرین که به صورت فصلی بوده و در باره این به صورت کامل در مقاله کاهش رسوب در ممبرین توضیح داده شده است ، تا هزینه هایی مانند تعویض سلیس و کربن و فیلتر ممبرین که به صورت دوره ای می باشد. علاوه بر این هزینه اب مصرفی سیستم و برق آن نیز باید محاسبه گردد. محاسبه تمام این هزینه با نرم افزار های طراحی RO قابل انجام است. این کار به مشتری این امکان را می دهد که مشخص کند آیا خرید این سیستم برای مجموعه خود به صرفه بوده یا خیر.

خرید اب شیرین کن

خرید اب شیرین کن
خرید اب شیرین کن

طراحی یک سیستم RO به هیچ وجه بدون طراحی امکان پذیر نبوده و نخواهد بود. برای ساخت یک سیستم تصفیه اب صنعتی ابتدا باید ۵ موردی که در بالا را عرض کردیم ، به شرکت سازنده تحویل دهیم. حال طراحان شرکت سازنده با نرم افزار های طراحی سیستم RO ، سیستم را از نظر عملیاتی شبیه سازی می کنند. این کار معمولا توسط نرم افزار های سازنده فیلتر ممبرین مثل WAVE ، ROSA ، IMS DESIND و غیره ، صورت می گیرد. شما می توانید برای طراحی یک سیستم تصفیه اب و دریافت نرم افزار های آن از قسمت نرم افزار طراحی اسمز معکوس RO استفاده کنید. برای دریافت دیاگرام کلی سیستم و لوله کشی ها نیز می توانید از نرم افزار P&ID که مخفف piping and instrumentation diagrams می باشد ، استفاده نمود. در بعضی از موارد برای طراحی سه بعدی سیستم و شماتیک آن به سفارش کارفرما از نرم افزار PDMS استفاده می شود. بیشتر مشکلاتی که در یک سیستم RO رخ می دهد به دلیل عدم طراحی درست سیستم می باشد. کارفرما ها و خریداران این سیستم باید توجه داشته باشند که سیستم تصفیه اب صنعتی خود را از شرکت هایی خریداری کنند که علم طراحی را دارند.

خرید آب شیرین کن صنعتی قیمت آب شیرین کن صنعتی فروش آب شیرین کن صنعتی

دریافت مشخصات فنی دستگاه تصفیه اب صنعتی

سیستم تصفیه اب صنعتی مثل سیستم های تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی نمی باشد. این سیستم ها از مجموع بیش از ۳۰ قلم کالا ساخته می شوند. که مشخصات فنی آن ها و توضیحات هر یک از قطعات را قبلا در مقاله تصفیه اب صنعتی به صورت کامل توضیح داده ایم. دریافت مشخصات فنی این امکان را به شما میدهد که بدانید چه متریالی در سیستم شما استفاده شده است و می توانید آن را با دیگر سازندگان مقایسه کنید.

اهمیت واحد خدمات پس از فروش

خرید تصفیه آب
خرید تصفیه آب

قطعا یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغده هر خریدار تصفیه آب این است که در صورت خرابی این سیستم به دلیل حساسیت بالا، فرد متخصص و کار آمد در اسرع وقت به محل اعزام و مشکل را حل نماید. خرابی این سیستم‌ها در یک مجموعه می‌تواند باعث از کار افتادن مجوعه تا زمان درست شدن آن گردد. لذا کارفرمایان و خریداران تصفیه اب باید به این نکته توجه کنند که شرکت‌هایی که خدمات پس از فروش خوب و کارایی دارند باید در اولویت باشند.

یکی از مهم ترین بخش هایی که شرکت آب پاک سازان در آن سرمایه گذاری بسیاری کرده است بحث خدمات پس از فروش محصولات خود می باشد از این رو این شرکت تصمیم گرفته تا برای افزایش سطح رضایت مندی مشتریانی که از انواع تصفیه آب این شرکت خریداری می‌کنند اقدام به راه اندازی بخش خدمات تصفیه آب و امداد تصفیه بنماید.

تمامی سیستم‌های ساخته شده توسط شرکت آب پاکسازان دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان با بیش از ۱۸ سال سابقه ارائه خدمات، قابلیت نگهداری و تعمیر سیستم‌های تصفیه آب از قبیل R.O ، UF ، MF ، NF در ابعداد مختلف و همچنین در انواع دریایی، صنعتی، دام و طیور، پزشکی و شرب را داراست.

حمل سرویس تصفیه آب صنعتی

از ویژگی های واحد خدمات پس از فروش شرکت اب پاکسازان

 • پاسخ گویی به موقع
 • ارائه خدمات به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
 • سرعت ارائه خدمات
 • استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت
 • و در نهایت تست و تحویل با رضایتمندی مشتریان
خرید تصفیه آب صنعتی
خرید تصفیه آب صنعتی

نحوه کار واحد خدمات شرکت اب پاکسازان و ویژگی های آن به صورت کامل در بخش سرویس سیستم تصفیه اب توضیح داده شده است.

نمای تصویر قیمت و خرید تصفیه اب صنعتی دستگاه تصفیه آب RO
نمای بالا قیمت و خرید تصفیه اب صنعتی دستگاه تصفیه آب RO
نمای رو به رو قیمت و خرید تصفیه اب صنعتی دستگاه تصفیه آب RO
۵/۵ - (۳۷۱ امتیاز)

۶۹ دیدگاه

 • سلام خدمت اساتید کارخانه تصفیه آب پاک سازان من تقریبا در تمامی کلمات کلیدی زیر
  خرید تصفیه اب صنعتی قیمت آب تصفیه کن صنعتی دستگاه تصفیه آب صنعتی قیمت قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۵ متر مکعب قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰ متر مکعب خرید تصفیه آب صنعتی خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی قیمت تصفیه آب صنعتی قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۲۵ متر مکعب قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی کشاورزی خرید تصفیه آب نیمه صنعتی خرید آب تصفیه کن صنعتی خرید تجهیزات تصفیه آب صنعتی فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی مشهد
  قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی آکواجوی مدل ro1200 فروش تصفیه آب صنعتی اهواز قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۵۰ متر مکعب فروش تصفیه آب صنعتی کرج فروش تصفیه اب نیمه صنعتی خرید فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی فروش تصفیه آب صنعتی شیراز قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی شیراز قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی در اصفهان خرید دستگاه تصفیه اب نیمه صنعتی خرید دستگاه تصفیه اب صنعتی قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی تایوانی قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی در اصفهان قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی در شیراز قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر خرید اینترنتی تصفیه آب نیمه صنعتی خرید دستگاه آب تصفیه کن صنعتی
  خرید فیلتر uv دستگاه تصفیه آب صنعتی دستگاه تصفیه آب صنعتی خرید خرید فیلتر تصفیه آب صنعتی
  سرچ کردم و نام شرکت شما رو دیدم و واقعا لذت بردم از این وسعت حضور و فعالیت مداوم و آموزشی در عرصه ی تصفیه آب
  نوش جانتان واقعا حلالتون
  بهترین خدمات تصفیه آب یا به قولی امداد تصفیه در کشور

  • سلام جناب میان آبی این که قطعا لطف شماست، ممنون بابت حسن نظرتون ما تنها به درستی سعی می کنیم خدمات رو به بهترین نحو ممکن ارائه داده و رضایت مشتری را طی این ۲ دهه داشته باشیم. امید وارم از خریدان راضی بوده و بهترین ها رو واستون آرزو می‌کنیم.

 • سلام قیمت دستگاه آب آراو ۶۰۰لیتر در شبانه روز را امکان داره بفرمایید? آب چاه است می تونیم به شهری وصل کنیم شماره تماس تلفنی لطف می کنید

 • سلام قیمت دستگاه تصفیه آب به منظور کاهش سختی و مناسب سازی آن برای تولید بتن و همچنین تزریق در دستگاههای تولید بخار به میزان ماهیانه ۶۰۰ متر مکعب چند است بله البته در فاز اول ۲۰۰ دستگاه قابل ارتقا هست یا برای ارتقا باید عوض بشه تصفیه در حد شرب انجام میده یا در حد صنعتی؟ یعنی در حدی میشه که برای تولید بتن و تولید بخار که به دستگاهها صدمه نزنه مناسب بشه؟ باید برای تولید سفارش بدیم یا آماده هم دارید؟ چقدر زمان لازم

 • سلام دستگاه تصفیه شرکت شما، آب رودخانه رو هم میتونه تصفیه کنه یاخیر کمترین دستگاه تولیدتون چه قیمتی هست اگه ۱۰۰۰ لیتری

 • سلام من در روستايي در شمال هستم براي ويلاي دو طبقه ميخواستم تصفيه اب صنعتي بگيرم اب چاه استفاده ميكنيم فوق العاده كثيف و تمام سينك و سراميك ها دستشويي و حمامرو زرد و بد رنگ كرده تصفيه كن معمولي جواب نميدهد قيمت يك تصفيه صنعتي با توجه به مصرف يك خانواده معمولي ٤ نفره و اينكه خانه دو طبقه است 🙄🙄🙄 اينجا ايران است متاسفانه و لحظاتي ديگر يعني يك عمر خدانگهدار انشالا در جهان موازي ديگر پاسخ خود را از شما خواهم گرفت

 • سلام وقت بخیر دستگاه اسمز معکوس صنعتی
  باحجم ١٠ مترمکعب
  باحجم ٢۵ مترمکعب
  با سختی ٨٠٠ppm
  سختی زیر ٢٠ باشه

 • سلام یه دستگاه تصفیه اسمز معکوس میخوام ۲۵متر مکعب در شبانه روز جهت تولد اب دیونیزه سختی اب موجود ما ۷۵۰هست که باید زیر ۲۰ باشه قیمت دستگاه ۲۵متری و ۵۰ متری رو بفرمایید

 • عرض سلام و ادب و احترام از پارسیان هرمزگان هستم یک آبشیرین کن ۲۵ متر مکعبی لازم دارم و دوتا ۵۰ متر مکعبی

 • سلام فلتر ها بزرگ چند قیمت دارن دستگاه تصفیه آب صنعتی ۴ فلتر چند قیمت داره کجاشودی دستگاه تصفیه آب صنعتی چند قیمت دارن سلام باشه ممنون

 • سلام دستگاه ۵ متر مکعب می خوام جهت خط تولید عرقیات لطفا قیمت و مشخصات فنی و اگه امکانش هست تصویر دستگاه و ‌مشخصات فنی و تجهیزاتی که داره

 • سلام وقتتون بخیر قیمت آب تسویه کن برای یک واحد آپارتمان چند هستش برای ساوه میخام آب ساوه شور است و باعث میشه شیرآلات زودتر خراب بشن بهمین دلیل میخام یک آب تسویه کن بقل کنتور برای واحد خودم بزارم یک واحد ۱۵۰متری یعنی برای واحد جواب میده؟ قیمتش لطف میکنید با هزینه نصب؟ راه اندازیش چقدر زمان میبره؟ فیلتر داره؟ جواب یک واحد راحت میده؟ ارسالتون ب چ صورت هستش؟ یک دنیا ممنون 🙏

 • سلام وقت بخیر قیمت ro بیست متر چقدر هست ۲۰ متر ممنون میشه مشخصات و علت اختلاف ایمیل بفرمایید تشکر

 • سلام و عرض ادب قیمت دستگاه پنج متر مکعب تیپ یک و دو چه قیمتی هست میشه عکس از دستگاه داشته باشم فرق بین تیپ ها رو میشه بگید ممنون میشم

 • سلام وقت بخیر دستگاه تصفیه آب صنعتی ۵۰۰۰۰لیتری قیمت چند هست ممنون میشم راهنمایی کنید با پایه ثابت

 • سلام خسته نباشید دستگاه تصفیه اب چه قیمتی داریدمن یکی میخوام ک د هزار گالن ۲۰لیتری در روز بده ممنون قیمتش چند در میاد دستگاه مال کدوم کشور چندسال زمانت دارن نمایندگی تو زاهدان دارید

 • با سلام، ما پرورش دهنده میگو در چوئبده آبادان هستیم، شوری آب منطقه بین ۱۵ تا ۳۵ ppt در نوسان است، آیا دستگاهی که بتوان آبی جهت مصارف عمومی مثل استحمام و … شیرین کرد دارید؟ لطفا لیست قیمت، خرید و فروش و کاتالوگ را ارسال کنید. ممنون

 • باسلام یک دستگاه تصویه اب برای مرغداری۳۰هزاری نیازمندیم لطفا لیست قیمت و شرایط فروش را ارسال کنید و جهت خرید راهنمای فرمایید باتشکر

 • مغاذه تصویه آب میخوام بزنم هزینه خرید دستگاه تصفیه آب چقدر میشه ؟ قیمت و فروش دستگاه به صورت هست؟

 • سلام یه تصفیه آب برا شرکت الکل میخوام ۳۰۰متر مکعب لطفآ قیمت دستگاه مدت گارانتی شرایط فروش برام بفرستید باتشکر

 • درود قیمت آب شیرین کن با ظرفیت یک و پنج متر مکعب در روز میخواهم فرق خرید تیپ یک و دو را میفرمایید توی مقیاس کوچکتر از پنج متر مکعب هم فروش دارید؟حدود یک تا دو متر مکعب حداکثر

 • سلام.دستگاه تسفیه آب میخام ۳ الی ۵ هزار سختی آب ما ۹۰۰ هست برای کارخانه یخ پیشنهاد شما چیست؟ هدر رفت آب چقدر داره؟ تعویض ممبران بر اساس سختی ۹۰۰ هر چند وقت؟ نقد؟ شرایط؟ نیمه صنعتی هم دارین؟ ۳۰۰۰ در شبانه روز اون چ قیمت هست؟ Roهست دیگه؟و هزینه جانبی چقدر داره؟من برای ۴ ماه در سال میخام استفاده کنم

 • سلام خسته نباشید ببخشید من یه قیمت دستگاه آب تصویه برا رستوران میخواستم که حجم مخزنش تقریبا ۵۰ تا ۶۰ لیتر باشه روزانه ۶۰ لیتر. شرایط فروشتون به چه صورت است؟

 • سلام قیمت دستگاه تصفیه آب هزار لیتر در روز یا ۶۰۰ گالن را میخواستم لطفا قیمت خرید رو بفرمایید برای مصارف در ترکیبات شوینده ها مورد نیاز است شرایط فروشتون به چه صورت هست؟ قیمت آب خالص یا بقول شما مقطر را میخوام tds 40 برای شوینده ها زیاد است درحد آب مقطر میخوام آب شهری باسختی ۴۰۰ ما روزا نه هست ساعت کار داریم تشکر

 • سلام وقت بخیر قیمت دستگاه یونیزه آب رو میخاستم، برای تولید ماهانه ۶۰۰هزار لیتر، مواد شوینده ضدعفونی کننده و پاک کننده بین ۱۰۰هزار تا ۳۰۰هزار لیتر ورودی شبکه شهریه لوله کشی چاه نزدیم در واقع میشه روزانه ۲۰هزار لیتر آب نیاز داریم الان کدوم نیاز میشه واسه خرید ما یا بهتر هستش؟؟ لیست فروش برای روزانه ۲۰هزار لیتر آب مصرفی هست؟ حالت اول بهتر هستش یا حالت دوم یه دونه دستگاه کافیه واسه ورودی آب ۲۰هزار لیتر آب روزانه؟

 • سلام تصویه کن میخواستم هفت هزار لیتری. چه قیمت هست؟ برای خرید باید چیکار کنم؟ فروش شرایطی هم دارید؟

 • سلام میزان سختی اب ما حدود ۱۲۰۰ است خرید یک دستگاه برای ۳۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت قیمتش چقدر میشه؟ فروش اقساط دارید؟

 • سلام قیمت Ro صنعتی چند در میاد یه معمولی زیاد حرفه ای نباشه برای خرید سفارش آنلاین میشه ثبت کرد؟

 • با سلام من جهت خر یک آپارتمان ۱۰ واحدی در بابلسر نیازمند خرید و راه اندازی دستگاه تصفیه آب هستم. توضیح فروش اینکه آب این آپارتمان آب چاه هستش و این آب دارای آهن و رنگ و بو میباشد. لطفا راهنمایی بفرمایید که چه سیستمی با چه قیمتی پاسخگوی نیاز ما میباشد و با چه هزینه ای؟

 • با سلام وقت بخیر هزینه خرید RO برای دبی آب ۱۴ لیتر در ثانیه با EC 4000 Tds 2800 حدودا چه قیمتی می شود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ امکان خرید برای چه استان هایی فراهمه؟

 • سلام من قیمت یه دستگاه تصفیه اب میخوام ویلا واب استخر رو تصفیه کنه لطفا برای خرید آقای قدکساز راهنمایی فرمایید. فروش به چه صورتی هست؟

 • آقای قدکساز سلام خرید دستگاهی که بشه چند بلوکه ساختمانی مثل خوابگاه رو بشه تصفیه کنه چه دستگاهی؟ و قیمت اش چقدر؟ مقدار لیتر رو نمیدونم فکر کنید پنج یا شش بلوک ساختمانی مثل خوابگاه که بشه برای آب شرب استفاده کرد

 • سلام خسته نباشین،ببخشید ما در یه روستا هستیم که هر از چند روزی منبع آب(یاهمان رادیوتورش)، آب گرمکن دیواری بوتان B3115 کف می کنه و مسیر آب گرم بسته میشه،راهنمایی بفرماید از چه تصفیه کنی میشه استفاد کرد؟

 • سلام آقای قدکساز اب شیرین کن ۲۰۰۰ لیتری چه قیمت هست؟ لطفا چند تا تصویر از تصفیه اب صنعتی از خود دستگاه ها در ظرفیت های مختلف هم ارسال بفرمائید با توجه به تیپ های مختلفی که راجب دستگاه ها گفتید.

 • سلام آقای قدکساز وقت بخیر نیازمند خرید یه دستگاه تصفیه آب در معدن هستیم ،با توجه به فاصله زیاد تا شهر مجبوریم با تانکر آب رسانی کنیم تعداد پرسنل معدن ۱۲۰۰نفر هست،فقط جهت آشامیدن ،لطفا راهنمایی کنید. لطفا لیست قیمت ارسال کنید. از یک چاه آب ،سمت شهر آبگیری میشه و میاد معدن استان یزد آنالیز آب رو داریم اما الان دسترسی ندارم ، اما بعداً میتونم بفرستم. فروش اقساط هم دارید. تشکر

 • سلام برای تسویه اب پرورش ماهی که بخواییم مدار بسته کنیم اب رو چه تجهیزاتی لازم ؟ اوزون ژنراتورم دارین شما؟

 • سلام روز بخیر من دنبال قیمت یک واحد آب تصفیه کن صنعتی هستم که در این محل یک دستگاه وجود داشته و اطلاعات جامعی در رابطه با امکان سنجی اون ندارم چون متاسفانه دستگاه در حال کار نیست. و از روی قطعات نصب شده و دانلود کاتالوک ها فقط تونستم به طور دقیق فشار و دبی پمپ فشار قوی متوجه بشم. مثلا پمپ فید که کلا در محل نبود. این دستگاه برای اب چاه بوده و الان مشکل این هست که باید اول بفهمیم چه ظرفیت تولیدی میشه برای این چاه در نظر کرفت بعد وارد مرحله بعدی که انتخاب محصول هست بشیم. و برای مکاتبات بعدی اگه یک شماره واتس اپ بهم بدید ممنون میشم. خیلی سپاسگزارم از محبتتون

 • سلام آقای قدکساز قیمت دستگاه برای یه گلخانه ۲۰۰۰و ۵۰۰۰متری؟ 💦 ارسال سفارش خریداری شده به شکل هست؟

 • سلام و عرض ادب آقای قدکساز عزیز. قیمت خرید آب شیرین کن جهت مرغداری ۷۰۰۰۰ هزاری در استان حله کشور عراق با مشخصات فنی میخواستم 🙏🙏کاتلوگ و شرایط فروشتون هم لطف میکنید؟ ممنون.
  أسعد العيداني في الحلة العراق
  تحلية المياه الصناعية

 • سلام دستگاه تصویه اب صنعتی میخوام برای استان بعقوبة العراق ۲۴۰۰۰هزار در ۲۴ساعت (۲۴هزارلیتری) همراه با منبع ابش خود دستگاه چی لازم داره تا تصفیه کنه؟ فروش قساط دارید؟
  إحسان دغرامجي من بعقوبة العراق
  قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ شراء لتنقية المياه الصناعية RO💧💦🌊🚰🚿

 • سلام آقای قدکساز من علي الدباغ من محافظة كركوك العراق زمینی داریم به مقدار ۱۰۰ هکتار جنب زهکش می خوام از آب زهکش برای زمین استفاده کنم آیا به صرفه است که دستگاه خریداریم کنم. خیلی ممنون که راهنمایی می کنید اطلاعی ندارم فقط اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید زهکش ۳۰ متر از زمین فاصله داره فرض کنید این کار شدنی است هزینه دستگاهی که قابلیت این کار را داشته باشه چقدر است آیا به صرفه است گندم ، شلتوک یا غیره جنابعالی چه پیشنهادی دارید؟
  علي الدباغ من محافظة كركوك العراق
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام مهندس قدکساز ؛ روزتون بخیر . از استان کربلا عراق مزاحم شدم. آدرس پستی شرکت رو لطف میفرمایید ؟ میخوایم نمونه آب ارسال کنیم .کد پستی رو هم لطف می فرمایید . ممنون از لطفتون ..
  أحمد أبو ريشة من محافظة القادسية العراقية
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام برای ظرفیت ۳۰ متر مکعب در روز و مصرف صنعتی چه سیستمی را پیشنهاد میکنید؟ ورودی اب شهرک صنعتی عباس اباد تهران است که تا دو سه هفته پیش تی دی اس ۴۰۰ داشته ولی اخیرا خیلی کثیف شده و با چشم هم کثیفی هاش دیده میشه و در محصول ما مشکل ساز شده.

 • سلام دستگاه تصفیه آب برای منطقه آزاد انزلی که آهن زیاد و رنگ و بو بد می باشد و سختی آب ۱۰۰۰ چه قیمتی است. سپاس🙂 آقای قدکساز آب از چاه میباشد و برای استخر می خواهم شفاف زلال و بی بو بیرنگ و عاری از میکروب شود ابعاد استخر ۱/۵ ارتفاع ۲/۵ عرض و ۶ متر طول استخر من انزلی ساکن نیستم که دائم آب استفاده شود ( در استان تهران هستم) برای مصرف روزانه که در ماه شاید یک هفته انزلی باشم قیمت؟؟؟؟

 • سلام آقای قدکساز شاسوار عبد الواحد هستم برای استان صلاح‌ الدین عراق دستگاهی که در شبانه روز ۱۰متر مکعب را تصفیه کنه رنج قیمتی آن چه قدره ۲۵ متر چه طور
  شاسوار عبد الواحد من محافظة صلاح الدين العراقية
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام.وقت بخیر آقای قدکساز من علي المؤمن از بغداد العراق شما از ابزار دقیق های دستگاه آب تصفیه صنعتی مانند سنسورهای PH, ORP و…. دارید؟؟ بنده لیست قیمت تجهیزات RO میخواستم که بتونم خریداری کنم؟؟ برای همکاری چه اقداماتی لازمه؟
  علي المؤمن من بغداد العراق
  شراء أجهزة تنقية المياه الصناعية ؛ قائمة أسعار أجهزة تنقية المياه الصناعية

 • سلام وقت بخیر آقای قدکساز دستگاه آب تصفيه کن ۱۰ هزار لیتر در شبانه روز نیاز داریم برای اداره شیلات بندر امام قیمت دستگاه چند هست؟ پیشنهاد دستگاه یا قطعات بهتر هم اگر دارید ممنون میشم راهنمایی کنید و اینکه برای ثبت سفارش از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

 • سلام جناب آقای قدکساز دستگاه تصفیه آب صنعتی میخام که روزانه ۵۰۰ لیترخروجی بده.سختی روهم تا ۱۰ پایین بیاره.چه مارکی و قیمت مناسبی پیشنهادمیکنید؟ لطفا پیشنهاد، لیست قیمت و شرایط فروشتون هم ارسال کنید. ممنون

 • سلام آقای قدکساز ببخشید بنده ساکن کرمان هستم هزینه حمل دستگاه برام زیاد میشود در عین حال دنبال دستگاهی هستم که شبانه روز ده متر مکعب اب چاه روستایی را برای مصرف شرب اماده کند یک پیش فاکتور می خواهم با مشخصات قطعات به کار رفته لطفا برای ثبت سفارش هم راهنمایی بفرمایید.

 • سلام آقای قدکساز سوالم اینه اب ما از یه چاه که حدود ۳ اینچ اب میده و میخوام زمینی حدود ۳هکتار رو بصورت قطره ابیاری کنم مثلا انگور.گردو یا گیلاس بکارم ابش یکمی شوری داره توی این شرایط ایا دستگاه اب شیرین کنی هست بتونه این حجم اب رو تسویه کنه اونوقت هزینه دستگاه برای نصب و راه اندازیش چقدره؟ لطفا راهنمایی کنید لیست قیمت قطعات استفاده شده و پیش فاکتور قیمت دستگاه پیشنهادی رو برام بفرستید.

 • سلام خدمت تیم تخصصی شرکت بزرگ آب پاک سازان از کارخانه صنعت نساجی لرستان مزاحم میشم ما به دستگاه تصفیه آب به ظرفیت ۲۰ هزار لیتر در روز نیاز داریم اب دارای میکروب می باشد و گند زدایی نیز باید صورت پذیرد آهک، کربنات کلسیم،فلز،نیترات،آلودگی های انسانی را برطرف می سازد یا خیر؟ با توجه به شرایطی که عرض کردم خدمتتون چه پیشنهاد هایی برای خرید دارید؟ لطفا پیش فاکتور قیمت،لیست قطعات، نحوه فروش و ارسال دستگاه رو برام بفرستید.

 • سلام خسته نباشید من یک دستگاه تصفیه اب صنعتی میخام واسه کشاورزی لطفا راهنمایی کنید مناسب ترین دستگاهی که برای کشاورزی حبوبات به مساحت ۲۴ هکتار میشه خرید کنم رو بفرمایید همچنین قیمت دستگاه ها و شرایط فروشتون رو ارسال بفرمایید.

 • سلام یه دستکاه در مغازه را بندازم چه قیمت تمام میشود؟ بعدها جای ارتقا دارد بعد درآمدش چه جوریه لطفا چه مجوزی میخواد برای شروع چه کار باید بکنم ۵متر مکعب چند لیتر درروز میشود آب آب شهر است الان میخوام نصب کنم‌ کجا باید هماهنگ کنم استان گیلان شهرستان خمام بخش چوکام گیلان نماینده ندارین؟ قرارداد ببندیم چند فقط آمده میشه

 • سلام خوبید از ساوه مزاحمتون میشم ببخشید هزینه راه اندازی یک دستگاه تسویه آب با دو مخزن در یک فضای ۳در ۷ چقدر در میآد؟دستگاه نازل دستی وبا پوز هم هر کدام یک دستگاه محاسبه کنید ۱۰۰۰ لیتر این قیمت با مخزن هست یا بدون مخزن قیمت نازل دستی و با پوز میشه بفرمایید حدودی چه قیمتی هست؟ سود تقریبی فروش ۱۰۰لیتر در روز چقدر هست؟ نازل دستی چی؟ یه شماره تماس بفرمایید جهت راهنمایی بیشتر ممنون از لطفتون دستگاه از چند متر مکعب در شبانه روز موجوده و قیمت هر کدام رو لطفا ارسال کنید

 • سلام وقتتون بخیر یک دستگاه آب تصفیه کن برای کشاورزی میخوایم که شبانه روز ۲۰ تا ۳۰ هزار متر مکعب جواب بده ۶ تا ۷۰۰ es قیمت دستگاه رو میخوام بدونم اگه لطف کنید بخوایم سفارش بدیم چطوریه واسه سیستان و بلوچستان میخوایم لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه مشخصات دستگاه رو چطوری ببینم

 • سلام خدمت مدیرت محترم شرکت آب پاک سازان خسته نباشید میشه لطفا حدود قیمت دستگاه تصویه صنعتی که ۵متر مکعب اب رو بتونه تصویه کنه چند؟ جهت تغذیه دیگ بخار دو تنی دستگاه تولید سینگل یا کارتن لطفا شرایط فروش، نصب و راهندازی محصولات رو هم ارسال کنید.

 • سلام خدمت تیم پشتیبانی شرکت آب پاک سازان وقت بخیر دستگاه اب شیرین کن صنعتی قیمتش چنده؟؟از کوچیک تا بزرگ ۲۰۰۰ شرب و اشامیدنی اب شیرین نیمه صنعتی عکس این دستگاه صنعتی خورشیدی هم هستند؟؟ لطفا لیست قیمت، شرایط فروش، نحوه خرید و خدمات پس از فروش رو ارسال کنید.

 • سلام من یک دستگاه تصفیه آب ro برای پرورش ماهی میخوام که سختی آب رو به ۰ برسونه و همینطور اسید از ۲ یا ۳ نگداره ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا قیمت دستگاه های پیشنهادی و شرایط فروش آب شیرین کن را ارسال کنید.

 • سلام وقت بخیر ما درحال تاسیس کارخانه داروسازی درشهر هرات افغانستان هستیم میخواستم ببینم که آیا شما دستگاه Ro داروهی هم تولید میکنید؟ لطفا در صورت امکان یک پیش فاکتور شامل لیست قیمت همراه با مشخصات فنی دستگاه تصفیه اب و شرایط فروش و ثبت سفارش را ارسال کنید. و اینکه شما ارسال و نصب در افغانستان را دارید؟ ممنون از راهنماییتون

 • سلام وقتتون بخیر من دنبال تاسیس کارگاه بسته بندی آب آشامیدنی در شهر ساوه هستم با پیگیری که انجام دادم نیاز به چشمه آب یا چاه آب هستش که فعلا در شرایط کنونی هیچکدوم اجازه بهره برداری نمی‌دهند. میخواستم قیمت دستگاه آب شیرین کن بپرسم که چقدر هستش ۱۰هزار لیتری و ۲۵هزار لیتری بی زحمت قیمت دستگاه ها و نصب و تجهیزات، لوازم جانبی مورد نیاز دستگاه تصفیه اب، شرایط فروش شرکت، هزینه خدمات و سرویس دستگاه ها و شرایط کار را توضیح میدید؟ و پیشنهادتون برای همچین کاری چه دستگاه تصفیه اب صنعتی هست؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.