خدمات

آب پاک سازان
شرکت آب پاکسازان
_

ویژگی های واحد امداد تصفیه و خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت آب پاکسازان

انجام کلیه تعمیرات و خدمات در محل

خدمات

انجام کلیه تعمیرات و خدمات در محل

در صورت نگهداری صحیح از دستگاه تصفیه آب می‌توان به مدت طولانی‌تری از آن استفاده کرد و بدین صورت عمر دستگاه بیشتر خواهد شد.

رضایت

رضایت مشتری و تضمین خدمات

تکنسین‌های آب پاکسازان با حضور در محل، دستگاه تصفیه آب شما را با هر نوع برندی، تعمیر خواهند نمود و بدین ترتیب موجب رضایت مشتریان خود خواهند شد.

کیفیت

ارایه خدمات و قطعات با بالاترین کیفیت

اگر بر اثر دلایل مختلف دستگاه تصفیه آب دچار اشکال شود، می‌توانید با تماس با پشتیبانی شرکت آب پاکسازان از متخصصین حرفه‌ای این مرکز کمک بگیرید.

عملکرد

رفع تمامی ایرادات در یک نوبت

دستگاه RO دارای فیلتر ممبران بوده و قدرت زیادی در تصفیه دارد. اما دستگاه‌های فیلتراسیون ممکن است فیلتر ممبران را نداشته باشند.

ویژگی های واحد امداد تصفیه و خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت آب پاکسازان

خدمات تصفیه آب صنعتی

یکی از مهمترین بخش هایی که شرکت آب پاک سازان در آن سرمایه گزاری بسیاری نموده است بحث خدمات پس از فروش محصولات خود می باشد از این رو این شرکت تصمیم گرفته است تا برای افزایش سطح رضایتمندی مشتریانی که از انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی این شرکت خریداری می کنند اقدام به راه اندازی بخش خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی و امداد تصفیه نموده است. در این بخش در صورت نیاز، شما می توانید با شماره های های شرکت تماس گرفته و تقاضای خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی نمایید. پس از تماس شما امدادگر تصفیه به محل شما آمده و با بررسی دستگاه تصفیه آب شما اقدام به تعمیرات دستگاه تصفیه آب در محل شما می نمایند.

تصفیه آب

تصفیه آب

شرکت آب پاکسازان به منظور جذب طیف گسترده تری از مشتریان و سهولت در انتخاب دستگاه تصفیه آب صنعتی اقدام به ارایه محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی خود در ۳ تیپ کیفی متفاوت نموده است.دستگاه تصفیه آب اداری، دستگاه تصفیه آب کارخانجات، صنعت دستگاه تصفیه آب رستوران ها و…
مواد شیمیایی

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی از جمله اصلی ترین موادی هستند که در زمینه ی تصفیه آب کاربرد های فراروانی دارند و میتوان به کمک آنها آب های آلوده را با خلوص مختلف و برای کاربرد های مختلف تصفیه نمود. با کمک مواد شیمیایی می توان حجم مناسبی از آب را در زمان کمی تصفیه نمود.
فیلتر شنی

فیلتر شنی

فیلتر شنی یکی از رایج ترین روش های فیلتراسیون آب به شمار میرود که سرعت بالا در امر فیلتراسیون ، فضای کم ، هزینه نگهداری پایین و… از مزایای این روش میباشد. فیلتر شنی جهت فیلتر کردن و زلال سازی آب به روش فیزیکی برای حذف املاح معلق یا مخلوط در آب می باشد.
امداد تصفیه

امداد تصفیه

شرکت تصمیم گرفته است تا برای افزایش سطح رضایتمندی مشتریان بخش خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی و امداد تصفیه را راه اندازی نماید.

قطعات جانبی

با توجه به اینکه دستگاه تصفیه آب مورد استفاده ی شما از نوع خانگی و یا صنعتی باشد قطعات و تجهیزات متفاوتی می بایست برای آنها تهیه نمایید ، انجام کلیه تعمیرات و خدمات در محل

تجهیزات

دستگاه تصفیه آب برای اینکه بتوانند به خوبی عمل تصفیه آب را انجام دهند به قطعات و تجهیزات مناسبی نیاز دارند تا بتوانند حجم مشخصی از آب را تصفیه و پس از آن شیرین سازی نمایند.

انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی 

طرز کار دستگاه تصفیه آب صنعتی

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سؤال
خود را بپرسید ، کاملاً رایگان است.

محصولات ما

تجهیزات صنعتی