اسلایدر واحد امداد تصفیه نصب تعمیر نگهداری تصفیه اب

تعمیر تصفیه آب صنعتی خدمات ✅ سرویس تصفیه آب؛

واحد خدمات شرکت آب پاک ساران

نصب | تعمیر | نگهداری سیتسم های تصفیه آب صنعتی

با توجه به ضرورت نصب، پشتیبانی و نیاز به خدمات پس از فروش دستگاه های آب شیرین کن، شرکت آب پاکسازان در اقدامی منحصر به فرد، با بیش از ۲۳ سال تجربه با تشکیل تیم خدمات فنی شامل تکنسین‌های مجرب به همراه خودروهای امدادی تصفیه آب(که حامل تجهیزات و قطعات کامل RO می باشد( اقدام به سرویس دهی و خدمات پس از فروش به متقاضیان خود در طول این سالیان نموده است.

پس از تماس متقاضیان، تکنسین های آب شیرین کن به همراه خودروی امداد تصفیه به محل شما آمده و با بررسی دستگاه اقدام به رفع عیب در محل می نماید.

تماس با ما

موارد سرویس و خدمات پس از فروش(امداد تصفیه آب) در سراسر ایران

 • نصب دستگاه آب شیرین کن
 • تامین و تعویض ممبرین
 • لوله کشی دستگاه اسمز معکوس
 • نصب فیلترشنی
 • بارگزاری و تعویض سیلیس و کربن فعال
 • نصب و تعمیر لامپ UV
 • عیب یابی و تعمیرات برقی دستگاه
 • عیب یابی تابلو برق RO
 • تامین و تهیه قطعات RO
 • شستشوی دوره ای ممبرین
 • تامین مواد شیمیایی نظیر سیلیس، فیلتر کربن فعال، کلر و آنتراسیت\
 • نصب و تعمیر دستگاه ژنراتور ازن زن
 • تامین مواد شیمیایی نظیر ضد کلرSMBS و ضد رسوب ممبرین
 • تامین مواد ضد میکروب(بایوساید)

تعمیر تصفیه آب

در این آموزش تصمیم داریم شما را با نقص های فنی احتمالی دستگاه تصفیه آب صنعتی و تعمیر دستگاه به صورت تخصصی و تعمیر انواع تصیفیه آب های صنعتی خانگی و نیمه صنعتی آشنا کنیم، چنانچه از رنگ، بو، مزه و هرآنچه که آب مصرفی شما را مکدر کرده است ناراضی هستید میتوانید با پشتیبانی واحد خدمات تصفیه شرکت آب پاکسازان تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده کنید.
* نکته: هرگاه دستگاه تصفیه دچار مشکل شود اولین اقدام تماس با کارشناسان شرکت آب پاکسازان است.

سرویس تصفیه آب صنعتی

شرکت آب پاکسازان از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه مشاوره، طراحی، خدمات، ساخت، واردات، فروش و راه اندازی انواع سیستم‌های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب آغاز کرده است. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان، با سابقه ترین واحد شرکت بوده و یکی از مهم ترین بخش هایی است که شرکت در آن سرمایه گزاری بسیاری دارد و از ابتدای تاسیس شرکت با تکیه بر علم مهندسین خلاق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می‌پردازد.

سرویس تصفیه آب صنعتی

شرکت آب پاکسازان از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه مشاوره، طراحی، خدمات، ساخت، واردات، فروش و راه اندازی انواع سیستم‌های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب آغاز کرده است. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان، پر سابقه ترین واحد شرکت بوده و یکی از مهم ترین بخش هایی که شرکت آب پاک سازان در آن سرمایه گزاری بسیاری نموده است که از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خلاق تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می‌پردازد.

واحد خدمات آب پاک سازان، نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های تصفیه آب صنعتی

خدمات تصفیه آب صنعتی

برای ارتقای سطح رضایت مشتری شرکت آب‌پاکسازان تصمیم گرفته است برای مشتریانی که از انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند واحدی را به نام بخش خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی و امداد تصفیه راه اندازی نماید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه های ساخته شده توسط شرکت آب پاکسازان دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

تعمیر تصفیه آب صنعتی

مهم ترین دغدغه مشتریان دستگاه تصفیه آب صنعتی، خدمات پس از فروش بعد از عرضه کالاست، جالب است بدانید که سیستم های تصفیه آب در هر واحدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. هدف و اولویت واحد خدمات آب پاکسازان ارائه سرویس پشتیبانی بر مبنای رضایت مندی مشتریان است. در واقع یک خدمات پس از فروش واقعی سیستم های تصفیه آب باید از ویژگی های فوق برخوردار باشد.

نگهداری تصفیه آب صنعتی

واحد خدمات شرکت آب‌پاکسازان با بیش از ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات، قابلیت نگه داری و تعمیر سیستم های تصفیه آب از قبیل RO ، UF ، MF ، NF در ابعداد مختلف و همچنین در انواع آب شیرین کن دریایی ، کشاورزی، صنعتی، دام و طیور، پزشکی و شرب را دارا می‌باشد.

واحد خدمات آب پاک سازان، نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های تصفیه آب صنعتی

ویژگی واحد خدمات

خدمات پس از فروش و واحد خدمات شرکت آب پاکسازان مبنای کار خود را بر رضایت مشتری گذاشته که با ارائه خدمات نوین و فنی بتواند نیاز و دغدغه خریداران و بهره برداران را مرتع کند.

از ویژگی های واحد خدمات شرکت آب پاکسازان می توان به موار زیر اشاره کرد :


تکنسین تصفیه آب صنعتی

روند انتخاب و استخدام، شرکت آب پاکسازان برای واحد خدمات شرکت ، به این صورت است که این افراد می‌بایست دارای فکر فنی و هوش بالا به همراه شناخت کامل قطعات و تجهیزات می باشد. حال با آموزش و اصول تعمیرات و خرابی های سیستم یک فرد در مجموعه پرورش داده شده و به عنوان کارشناس اجازه فعالیت پیدا میکند. میانگین فعالیت کارشناسان و تکنیسین کادر خدمات شرکت آب پاکسازان به ۷ سال می رسد . و این در حالی است که آموزش ها و دوره های قوی نیز در شرکت برای آن ها داده می‌شود.

مشکل سرویس تصفیه آب

بعد از پیدا کردن مشکل ، برای رفع آن یا می بایست قطعه مورد نظر تعویض گردد و یا تعمیر شود . سعی و تلاش تکنسین های شرکت آب پاکسازان ( تصفیه آب و تصفیه فاضلاب ) بر تعمیر قطعه خراب می باشد و نه تعویض آن قطعه و در صورت امکان نبودن تعمیر ، قطعه مورد نظر تعویض می گردد . با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها قطعا هزینه نگهداری ro برای بهره برداران و دارندگان سیستم RO بسیار مهم و حائز اهمیت است .

تماس با ما

خدمات تصفیه آب

خرابی در دستگاه تصفیه آب صنعتی، معمولا به دلایل طراحی اشتباه، عدم رسیدگی، عدم تزریق مواد شیمایی، انجام ندادن سرویس های دوره ای، ایجاد تغییر در سیستم و غیره رخ می دهد. لازم به ذکر است سیستم RO در دنیا جزو سیستم های تازه و نوین به حساب می آید. و جود متخصص پاسخگو و مجرب، بسیار برای دارندگان سیستم RO و بهره برداران حائز اهمیت و مهم است.

اهمیت سیستم RO

اهمیت سیستم RO در مجموعه ها و مکان هایی که دستگاه تصفیه آب صنعتی در آن نصب شده است ، بر کسی پوشیده نیست . در بغضی از مواردی سیستم RO برای مکان خاص و کار های خاص ساخته می شود ، ماننده بیمارستان ها ، بخش دیالیز بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، دکل های نفتی ( جهت تامین آب شرب و غیره ) ، تصفیه آب مرغداری ها ، کشاورزی، تصفیه آب آزمایشگاهی و غیره . ارائه خدمات به این واحد ها در اولویت و مهم می باشد لذا با جان انسان و موجود زنده مرتبط است . به همین منظور ارائه خدمات شبانه روزی در هفت روز هفته به این دلیل است که امیت داشته و بایست به آن توجه نمود.

سرویس تصفیه آب در محل

همان طور که عرض کردیم ارائه خدمات در تمامی اوقات برای بسیاری از واحد ها ضروری است . لذا سرعت در ارائه این نوع خدمات نیز بسیار مهم است . برای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی ، شرکت آب پاکسازان تعداد زیادی واحد تجهیز به همراه کلییه امکانات و تجهیزات فرام کرده است که باعث سرعت بخشیدن به این کار می شود .

مشکلات خدمات تصفیه آب

یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات دارندگان سیستم RO و بهره برداران تامین قطعه اصل و اورجینال است. متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات کشور، تامین قطعه اورجینال مشکل ساز و سخت شده است. متاسفانه ارایه جنس فیک ( تقلبی ) و غیر اصل و حتی عدم ارائه صحیح جنس مورد نظر، بسیار در این صنعت و بازار ایران مرسوم شده است. این کار به دلیل حاشیه سود بهتر و بیشتر و عدم وجود جنس اصلی در بازه های زمانی، رخ می دهد. لذا شرکت آب پاکسازان خود وارد کننده قطعات اصلی و مهم، دستگاه تصفیه آب می باشد. استفاده از قطعات غیر اصل و فیک می تواند هزینه نگهداری دستگاه RO را تا ۳ برابر افزایش دهد.

هزینه تصفیه آب صنعتی

خط و مشی شرکت آب پاکسازان بر مبنای رضایتمندی مشتریان بوده و در همین راستا سعی و تلاش کرده کلیه خدمات خود را با قیمتی منصفانه و معقول ارائه دهد . تمامی هزینه های دریافتی تحت نظارت مستقیم مدیریت واحد خدمات بوده و حدود قیمت نیز قبل از انجام کار برای شما مشخص می گردد.

تحویل آب شیرین کن صنعتی

همان گونه که قبلا عرض کردیم پایه و اساس واحد خدمات شرکت اب پاکسازان بر رضایت مندی مشتری است . از این رو شرکت آب پاکسازان خدمات خود را گارانتی و تست شده تحویل مشتریان می دهد . همچنین آموزش بهره برداران و دارندگان سیستم RO یکی از اصول کار بوده و همیشه به آن اهمیت داده شده است .

مراحل آب شیرین کن صنعتی

واحد خدمات شرکت آب پاکسازان برای ارائه خدمات خود از طریق ثبت سفارش، توسط مشتری و ارسال نیرو ، اقدام می نماید.

واحد خدمات آب پاک سازان، نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های تصفیه آب صنعتی

واحد خدمات شرکت آب‌پاکسازان، از سال ۱۳۷۷ با ارائه‌ی خدمات نوین در زمینه‌ی تعمیر ونگهداری سیستم‌های تصفیه‌ی آب از قبیل mf , uf , ro و nf در ابعاد و مدال‌های مختلف هم‌چون دستگاه‌های تصفیه‌ی آب دریایی، کشاورزی، صنعتی، دام‌وطیور، پزشکی و شرب فعال می‌باشد.

هدف و اولویت این واحد خدماتی ارئه‌ی سرویس‌های پشتیبانی بر مبنای رضایت‌مندی مشتریان است، هم‌چنین می‌توان به ویژگی‌هایی از قبیل پاسخ‌گویی در لحظه، ارئه‌ی خدمات در هفت روز هفته و بیست وچهار ساعت شبانه روز، سرعت عمل در سرویس‌دهی خدمات، استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت اشاره نمود.

شما می‌توانید از طریق تماس با مرکز خدمات شرکت آب‌پاکسازان، علاوه بر در خواست خدمات تعمیر ونگهداری از مشاوره‌های فنی‌ومهندسی به صورت کاملا رایگان استفاده نمائید.

خدمات آب پاکسازان، تعریفی جدید از خدمات پس از فروش

شماره‌های تماس :

مراحل انجام خدمات به شرح زیر است :

ثبت درخواست سرویس تصفیه

مرحله اول این است که بهره برداران و دارندگان سیستم RO می توانند از طریق تماس با تلفن های شرکت و یا با تکمیل این فرم که فرم درخواست خدمات می باشد ، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند .

ثبت درخواست توسط شرکت

مرحله دوم پس از تماس و یا ثبت خدمت توسط مشتری در واحد خدمات شرکت آب پاکسازان ، کارشناسان مربوطه با توجه به نوع دستگاه ، محل دستگاه ، نوع خرابی دستگاه و ظرفیت دستگاه ، تکنسین خود را به محل اعزان می کند . لازم به ذکر است با هنگام ارسال کارشناس مربوطه ، تمامی وسایل های مربوط به دستگاه ، همراه واحد اعزامی می باشد و این امر باعث رفع مشکل در یک نوبت می گردد ، که خود باعث کاهش هزینه و سرعت بخشیدن به کار می شود .

تماس با ما

هماهنگی ها جهت تعمیر تصفیه

مرحله سوم بعد از این که درخواست شما توسط شرکت ثبت و تایید شد ، این است که کارشناس مربوطه جهت اعزام با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد . این کار معمولا به دلیل تعیین زمان مناسب جهت حضور کارشناس صورت می گیرد .

ثبت خدمات سرویس تصفیه

پس از انجام کار و تعمیر دستگاه ، فرمی کامل از شرح کار توسط کارشناس مربوطه تکمیل می گردد . این فرم شامل اطلاعات مشتری ، آدرس و محل دستگاه ، قطعات استفاده شده ، قطعات مورد نیاز در آینده ، پارامتر های اصلی دستگاه قبل از انجام خدمت ، پارامتر های اصلی دستگاه بعد از انجام خدمت و غیره ثبت میگردد . این فرم توسط دارنده دستگاه تصفیه آب صنعتی و بهره بردار تایید می شود . این فرم به مشتری این دید را می دهد که چه قطعاتی در دستگاه تصفیه اب صنعتی خود تعویض شده ، قبل و بعد از انجام خدمت چه اتفاقی رخ داده است .

سوالات عمومی سرویس تصفیه

به چه منظور از سیستم اسمز معکوس در سرویس تصفیه استفاده می شود؟

سیستم RO طراحی شده است تا یون ھا را از محلول جدا کند. بر حسب ماھیت یون و نوع ممبرین استفاده شده،  یون ھا اغلب در حدود %۹۶ تا %۹۹ دفع می شوند.

اگرچه ممبرین ھای RO نیز مانند یک مانع برای جامدات معلق عمل می کنند، اما توصیه نمی شود که از آنھا برای این منظور استفاده گردد. ممبرین ھا توسط جامدات معلق دچار لای گرفتگی می شوند ،در نتیجه باعث می شوند که فشار عملیاتی و تعداد عملیات شستشو زیادتر شده و طول عمر ممبرین ھا کمتر گردد.

برای جلوگیری از لای گرفتگی، انجام پیش تصفیه ضروری است تا جامدات معلق از آب خوراک RO حذف شوند متداول ترین کاربرد RO ، نمک زدایی از آب دریا و آب لب شور برای استفاده آشامیدنی و صنعتی توسط دستگاه تصفیه آب صنعتی RO می باشد.

به ھر حال، چون تقاضا برای شیرین کردن آب رو به رشد است، از سیستم RO برای رسیدگی به فاضلاب و استفاده مجدد از آن، به مقدار زیاد استفاده می شود. این موارد به پیش تصفیه ھای گسترده ای نیاز دارند، که برخی اوقات در آنھا از دیگر فن آوری ھای غشائی ھم چون میکروفیلتراسیون یا اولترافیلتراسیون، برای حداقل کردن لای گرفتگی ممبرین ھای RO استفاده می‌شود.

واحد خدمات آب پاک سازان، نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های تصفیه آب صنعتی
تماس با ما
چه زمانی دستگاه تصفیه آب صنعتی نیاز به سرویس CIP (اسید شویی) دارد؟

پارامترهای اصلی TDS فشار عملیاتی دستگاه و دبی تولید اگر ۱۰ الی ۱۵ درصد از حالت نرمال بالا یا پایینتر باشه دستگاه تصفیه آب صنعتی باید CIP بشه، برای عملیات CIP با کارشناس واحد خدمات همراه با تجهیزات مورد نیاز شستشو باید این کار رو انجام بدن، میتونید همه روزه از طریق تماس باما یا با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

نحوه احیای سیلیس و کربن چگونه است؟

یکی از روش های احیایی سیلیس، همان بکواش فیلتر شنی است که بصورت روزانه، هفتگی بسته به میزان استفاده انجام میشه، احیای کربن معمولا با اسید های خاصی انجام میشه که در صورت اشباح قابل احیاست ولی بخاطر اینکه این احیا عمر طولانی نداره و بصورت اصولی جواب نمیده، بنابراین کربن رو هرچند سال عوض میکنن

علت بالارفتن TDS در ممبرین صنعتی؟

بالا رفتن TDS در ممبرین عواقب زیادی داره، از موارد تاثیرگذار روی خرابی خود ممبرین صنعتی تا از کار افتادگی تجهیزات یا خود دستگاه تصفیه آب صنعتی میتونه باعث خرابی ممبرین بشه، بنابراین حتما نیاز به حضور کارشناس مربوطه داره، برای تماس با کارشناس واحد خدمات میتونید همه روزه از طریق تماس باما یا با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

بعد از دو ماه از خرید ممبرین صنعتی، شاخص TDS رفته بالا، علت چیست؟

دلایل زیادی میتوته داشته باشه از جمله فیک بودن ممبرین یا طراحی غیر اصولی و بد دستگاه تصفیه آب صنعتی و که نیاز به کارشناسی و عیب یابی داره، کارشناس واحد خدمات همراه با تجهیزات مورد میتونن این کار رو انجام بدن، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید همه روزه از طریق تماس باما یا با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

آیا با هربار تعویض ممبران صنعتی، باید سیلیس و کربن نیز تعویض گردد؟

خیر، با هربار تعویض ممبرین صنعتی نیازی به تعویض سیلیس و کربن نیست، گاها اشتباه اپراتوری باعث خرابی زودتر از موعد ممبرین صنعتی می شود، اما جهت تشخیص زمان تعویض سیلیس و کربن میتونید با کیت های اندازه گیری شرایط عملکرد پیش تصفیه ها یا فیلتر شنی استفاده کنید که توصیه میشه از کارشناس واحد خدمات همراه با تجهیزات مورد نیاز این کار رو انجام کمک بگیرید، برای اینکار میتونید همه روزه از طریق تماس باما یا با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

عمر مفید سیلیس و کربن چقدر است؟

بسته به مصرف و نوع استفاده و نحوه نگهداری فیلتر از دو الی ۸ سال است، تشخیص زمان تعویض سیلیس و کربن میتونید با کیت های اندازه گیری شرایط عملکرد پیش تصفیه ها یا فیلتر شنی استفاده کنید که توصیه میشه از کارشناس واحد خدمات همراه با تجهیزات مورد نیاز این کار رو انجام کمک بگیرید، برای اینکار میتونید همه روزه از طریق تماس باما یا با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

چه مدل آنتی اسکالانت مناسب دستگاه تصفیه آب صنعتی من باشد؟

خرید آنتی اسکالانت بسته به نوع آب ورودی به دستگاه و طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی دارد، برای مثال با آب شبکه شهری با TDS 1500 آنتی اسکالانت APS-1400 پیشنهاد میشه، برای جهت مشاوره خرید آنتی اسکالانت میتوانید با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد فروش شرکت آب پاک سازان ارتباط بگیرید

چه مقدار مواد به جهت شستشوی دستگاه تصفیه آب صنعتی CIP لازم است؟

شستشوی دستگاه با ابزارهای کنترلی PH  به عدد ۲ رسانده می شود اگر از شستشو دهنده های اسیدی استفاده می کنید PH دستگاه باید به عدد ۲ برسانید و ثابت بماند، در این صورت به این مفهوم است که شستشو به اتمام رسیده است، گاها جهت افزایش فلو ممبرین، نیاز به تکرار مراحل تا ۲ الی ۳ بار وجود دارد.

عمر مفید ممبرین صنعتی چقدر است؟

بسته به مصرف و نوع استفاده و نحوه نگهداری و اپراتوری دستگاه متفاوت است، از دلایلی دیگر میتوان به فیک غیراصل و اصل بودن ممبرین نام برد اما  فیلتر از دو الی ۵ سال است اما بنا بر گزارشات مشتریان با نگهداری خوب تا ۸ سال میتوان استفاده کرد.

چه نوع ماده ای برای شستشوی دستگاه تصفیه آب صنعتی CIP لازم است؟

بسته به نوع گرفتگی ممبرین صنعتی، بازدید از فیلتر های کارتریجی و تشخیص کارشناس، بازدید چشمی از ممبرین و عملیات آزمایش Autpsy ممبرین جهت شناسایی رسوبات تشکیل شده بر سطح ممبرین صنعتی و آسیب های فیزیکی و شیمیایی وارد شده به ممبرین صنعتی است، نوع ماده ای که برای شستشو نیاز است تشخیص داده می شود

درصورتی که مواد CIP را داشته باشیم، امکان ارسال کارشناس و نیروی خدمات وجود دارد؟

بله امکان ارسال نیرو و کارشناس فنی وجود دارد، توجه به تاریخ انقضا، و کیفیت مواد به تایید کارشناس فنی برسد و از فروشگاه های معتبر تهیه شود.

هزینه شستشوی دستگاه تصفیه آب صنعتی CIP چقدر است؟

برای استعلام هزینه CIP با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان تماس حاصل فرمایید.

عوامل مهم در تعرفه خدمات موثر هستند، شامل:

 • میزان ظرفیت تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی
 • مدت زمان انجام عملیات شستشوی ممبرین
 • میزان گرفتگی ممبرین های صنعتی
 • شهر و کشور که دستگاه در آن منطقه وجود دارد

آیا CIP برای ممبرین صنعتی ضرر دارد؟

عملیات CIP ممبرین جهت افزایش طول عمر ممبرین صنعتی انجام میشود.

مدت زمان ارسال نیرو فنی سرویسکار چقدر است؟

ناوگان واحد خدمات و امداد تصفیه  آمادگی ارسال نیرو بلافاصله بعد از تماس با واحد خدمات شرکت آب پاک سازان و ثبت سفارش را دارد

شماره تماس واحد خدمات ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

چرا دوزینگ پمپ آنتی اسکالانت، تزریق آنتی اسکالانت انجام نمیدهد؟

ممکن است از موارد زیر باشد:

 • خرابی هد پمپ یا دیافراگم دوزینگ پمپ
 • محل مناسبی جهت نصب آنتی اسکالانت انتخاب نشده. و اجازه ورود ماده آنتی اسکالانت به لاین رو نمیده

شماره تماس واحد خدمات ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

چه زمانی ضد کلر SMBS باید تزریق کنم؟

برای تشخیص دقیق موعد تزریق ماده ضد کلر SMBS لطفا اطلاعات زیر را برای کارشناسان ما ارسال کنید

 1. نمونه آب
 2. شرایط دستگاه
 3. شرایط پیش تصفیه

 

 

آیا می شود ماده ضد کلرSMBS را با آنتی اسکالانت ترکیب کرده و به صورت یکجا تزریف کرد؟

خیر وجود ندارد، به همین دلیل در طراحی اصولی دستگاه تصفیه آب صنعتی توسط شرکت آب پاک سازان، مخزن و دوزینگ پمپ آنتی اسکالانت و مخزن  و دوزینگ پمپ ماده ضد کلر SMBS به صورت مجزا ساخته می شود.

فیلتر شنی دستگاه تصفیه آب صنعتی من، چقدر سیلیس میخواهد؟

موارد زیر در میزان سیلیس موثر هستند:

فیلتر شنی کربنی دستگاه تصفیه آب صنعتی من، چقدر کربن میخواهد؟

موارد زیر در میزان کربن موثر هستند:

درصورت نیاز دستگاه تصفیه آب صنعتی به قطعه، آیا ماشین های واحد خدمات قطعه به همراه دارند؟

ماشین های ارسال واحد خدمات تمام قطعات مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی را همراه دارند.

چه فیلتر کارتریجی برای دستگاه مناسب هست؟ فیلتر PP؟ یا فیلتر نخ تابیده؟

در انتخاب نوع فیلتر موارد زیر موثر است:

 • بسته به نوع دستگاه
 • قطر فیلترها (۲.۵ یا ۴.۵ اینچ)
 • ارتفاع فیلترها (۵۰،۴۰،۳۰،۲۰،۱۰ اینچ)

با تماس و مشاوره توسط کارشناسان شرکت آب پاک سازان در انتخاب نوع فیلتر PP یا فیلتر نخ تابیده راهنماییتان هستیم

شماره تماس واحد خدمات ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰

از کجا بفهمم دستگاه کلر رد کرده؟

با استفاده از کیت اندازه گیری کلر و نمونه برداری از خروجی آب دستگاه تصفیه آب صنعتی میتوانید براحتی این موضوع رو تشخیص داد و از علائم رد کردن کلر میتوان به موارد زیر نام برد:

 1. بالارفتن TDS
 2. خراب شدن ممبرین صنعتی (چون مقاومت ممبرین در مقابل کلر عملا صفر هست)

در صورت خرابی فیبر و فنر پمپ طبقاتی دستگاه تصفیه آب صنعتی، آیا دستگاه را خاموش کنم یا خیر؟

توجه داشته باشید “هر قطعه خراب ممکن است به قطعات دیگر آسیب وارد کنه،” پس بلافاصله سیستم تصفیه آب صنعتی رو خاموش کرده و جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا بعد از قطع شبکه برق ( رفتن برق ) دستگاه مجدد روشن نمی شود؟

با رفتن برق امکان تغییرات ابزار دقیق الکترونیکی در جعبه برق دستگاه تصفیه آب صنعتی وجود دارد که در این صورت قطعات باید کالیبره و تنظیم بشن، برای رفع این مورد و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا بعد از قطع شبکه برق ( رفتن برق ) دستگاه از فشار می افتد؟

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی با برق سه فاز امکان عملکرد معکوس یا برعکس کارکردن پمپ آب وجود دارد، برای اخذ راهنمایی بهتر، رفع این مورد و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا تولید دستگاه (Permeate water) از فاضلاب بیشتر است؟

بستگی به طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی، چیدمان ممبرین های صنعتی نوع آب ورودی به دستگاه، میزان دمای آب ورودی بطور کل شرایط آب مرتبط است جهت کسب اطمینان از صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی و اخذ راهنمایی بهتر، رفع این مورد و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا فاضلاب دستگاه از تولید بیشتر است؟

در دستگاه های سایز کوچک و همچنین دستگاه های تصفیه آب صنعتی دریایی امکان بیشتر شدن فاضلاب از تولید وجود دارد، جهت کسب اطمینان از صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی و اخذ راهنمایی بهتر و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

میخواهم دستگاه تصفیه آب صنعتی رو ارتقا بدم، آیا امکان دارد؟

برای امکان سنجی ارتقا دستگاه های تصفیه آب صنعتی نیاز به بررسی موارد و قطعات زیر دارد:

 1. تمام پمپ های دستگاه
 2. لوله کشی دستگاه
 3. پیش تصفیه های دستگاه (فیلتر شنی)

جهت اخذ راهنمایی بهتر و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

علت نرسیدن آب به دستگاه تصفیه آب صنعتی؟

دلایل زیادی میتواند داشته باشد از جمله قطعات ابزار دقیق و کنترلی، تابلو برق دستگاه یا شیرهای برقی،جهت اخذ راهنمایی بهتر و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا گل وارد فیلتر ممبرین دستگاه تصفیه آب صنعتی می شود؟

حذف گل و لای و ذرات معلق در آب بعهده پیش تصفیه های دستگاه تصفیه آب صنعتی (فیلتر شنی) می باشد و وجود گل و لای در ممبرین یعنی پیش تصفیه عملکرد صحیحی ندارد و باید بررسی بشود اما ممکن است دلایل دیگری وجود داشته باشد جهت اخذ راهنمایی بهتر و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چرا گیج قبل کارتریج یا هد کارتریج بعد از روشن شدن پمپ طبقاتی، صفر می شود؟

از دلایل اصلی میتوان به عدم انتخاب صحیح پمپ فید دستگاه تصفیه آب صنعتی اشاره کرد، جهت اخذ راهنمایی بهتر و بررسی سایر موارد میتونید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

هزینه ارسال کارشناس برای عیب یابی دستگاه تصفیه آب صنعتی چقدر است؟

هزینه ارسال کارشناس فنی بستگی به شهر مقصد متفاوت است برای استعلام تعرفه میتوانید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

چقدر کلر در آب تصفیه مورد نیاز است؟

بسته به میزان آلودگی آب و چه میزان PPM کلر آزاد در آب مورد نیاز شماست دارد، برا راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان واحد خدمات شرکت آب پاک سازان به شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰  تماس حاصل فرمایید

۴ دیدگاه

 • سلام خسته نباشید من یه دستگاه تصفیه آب ۱۵۰ متری دارم در اراک الان دو سال که از مدار خارج شده دوباره میخوام از استفاده کنم خواستم ببینم برای تعمیرات شما انجام میدید؟ شما امکانش براتون وجود داره که دستگاه رو اتوماتیک کنید که وصل بشه به دستگاه پوز که اینطوری بتونیم فروش داشته باشیم من دیدم که شما مقدار لیتر که میخواهید رو انتخاب میکنید بعد قیمت میره تو دستگاه پوز وقتی تراکنش موفقیت آمیز بود به اون مقدار آب تصفیه تحویل میده این پنل که مقدار آب رو انتخاب کنید و این تنظیمات که باید به دستگاه داده بشه رو شرکت شما انجام میده؟ قیمت این دستگاه مثلا ۵۰ متری که این امکانات هم داشته باشه چه حدود قیمتی؟ با همه کارت های شبا کار میکنه درسته؟ ممنون از شما

 • سلام آقای قدکساز از شهر عماره عراق مزاحم میشم خسته نباشید من یه دستگاه تصفیه آب ۱۵۰ متری دارم در عماره الان دو سال که از مدار خارج شده دوباره میخوام از استفاده کنم خواستم ببینم برای تعمیرات شما انجام میدید؟ امکانش هست من تلفنی با شما تماس بگیرم؟ممنون یه سوال دیگه اینکه شما امکانش براتون وجود داره که دستگاه رو اتوماتیک کنید که وصل بشه به دستگاه پوز که اینطوری بتونیم فروش داشته باشیم آره من دیدم که شما مقدار لیتر که میخواهید رو انتخاب میکنید بعد قیمت میره تو دستگاه پوز وقتی تراکنش موفقیت آمیز بود به اون مقدار آب تصفیه تحویل میده این پنل که مقدار آب رو انتخاب کنید و این تنظیمات که باید به دستگاه داده بشه رو شرکت شما انجام میده؟ قیمت این دستگاه مثلا ۵۰ متری که این امکانات هم داشته باشه چه حدود قیمتی؟ با همه کارت های شبا کار میکنه درسته؟ خیلی لطف کردید ممنون از شما فردا من با اون شماره که گرفتم هماهنگ میکنم اراک هم تشریف میارن؟ ممنون از لطفتون.
  عون حسين الخشلوك من محافظة العمارة ، العراق

 • سلام آقای قدکساز صامويل حايك از استان قادسیه عراق واسه تصفیه آب برای رنگ کردن پارچه قبل از وارد کردن آب به جت میخام رنگ آب شفاش بشه؟ دستگاه رو داریم آلون آهک پلیمر داریم دستگاه RO رنگ آب شفاش نمیشه چه ترکیبی باید بزنم فیلتر شنی استفاده نمکنم یه استخر شنی داریم از فیلتر نخی استفاده میکنم فیلتر شنی جواب نداد اول از فیلتر نواری بعد استخر شنی بعد با آب شهری مخلوط میشه بعد RO این دستگاه رو کامل داریم آب قبل از ورود به این دستگاه زرد هست بعد از خروج از دستگاه بازم زرده استخر شنی رو چجور درستش کنم. از اول شن بریزم؟ آب قبل از دستگاه RO باید شفاش باشه یا بعد از دستگاه؟ آب شهری و آب برگشت از پارچه ها
  صامويل حايك من محافظة القادسية في العراق
  إصلاح أجهزة تنقية المياه الصناعية

دیدگاهتان را بنویسید