اسلایدر واحد امداد تصفیه نصب تعمیر نگهداری تصفیه اب

تعمیر تصفیه آب صنعتی خدمات ✅ سرویس تصفیه آب؛ مراحل خرید از آب پاکسازان: مراحل خرید از مجموعه ی آب پاک سازان به صورت زیر تعریف شده است تا شما عزیزان را در روند خرید راهنمایی نماییم:

انتخاب کالای مد نظر از لیست قیمت های اعلام شده (قیمت کارخانه و نمایندگی های مجاز (قدکساز؛ نمایندگی انحصاری) در سراسر کشور) در سایت شرکت فنی مهندسی آب پاک سازان

توضیح شرایط خرید هر کدام از محصولات نیز راهنمای خرید ظرفیت های مختلفت دستگاه های تصفیه آب صنعتی در سایت درج گردیده است، همچنین کارشناسان خبره ی ما در واحد امداد تصفیه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند.

جهت تایید قیمت های درج شده در سایت شرکت آب پاک سازان ضروری است تا با واحد فروش مجموعه تماس حاصل نمایید، علت این امر نیز، نوسانات لحظه ای قیمت ها در صنعت تصفیه آب و امکان تغییر قیمت به هنگام انتخاب محصول مد نظر شما می باشد. از این رو لازم است با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا با اطمینان خاطر خرید فرمایید.

در صورت تکمیل فرآیند خرید اینترنتی، کارشناسان ما با شما تماس حاصل می فرمایند.

 1. نحوه تسویه در سایت آنلاین آب پاک سازان
 2. پرداخت با یکی از روش های زیرصورت می گیرد:
 3. پرداخت در محل( مخصوص مشتری های خوزستانی)
 4. پرداخت آنلاین با هر یک از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
 5. پرداخت از طریق سامانه امن ملت و پاسارگاد
 6. واریز نقدی
 7. شرایط اقساط
 8. اعلام آدرس دقیق جهت ارسال بار
 9. اعلام تایید دریافت بار و مطابقت داشتن و سلامت بار

تضمین اصالت کالا از آب پاک سازان

کالاهایی که در آب پاک سازان عرضه می شود، اصلی می باشد و در این مجموعه کالای غیراصلی به فروش نمی رسد. از شما عزیزان خواهشمندیم مراقب سایت های مشابه و افراد سود جو در این زمینه باشید. مجموعه ی آب پاک سازان غیر از فروشگاه قدکساز هیچ گونه نمایندگی ندارد و تنها راه ارتباط با آب پاک سازان تنها از طریق شماره های اعلام شده ی مجموعه می باشد. آب پاک سازان در قبال این افراد سودجو که مدارک جعلی نیز تهیه کرده اند، هیچ گونه ی مسئولیتی را نمی پذیرد. خواهشمندیم قبل از خرید، تایید تلفنی دریافت نمایید.

انتقادات

در صورت داشتن انتقادات در روند فروش مانند :

 • تاخیر در ارسال
 • پیش فاکتور
 • عدم پاسخگویی

با شماره ی داخلی ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ (صدای مشتری) تماس حاصل فرمایید.

سرویس تصفیه آب صنعتی

بعد از پیدا کردن مشکل، برای رفع آن می‌بایست قطعه مورد نظر تعویض و یا تعمیر شود. سعی و تلاش تکنسین های شرکت آب پاکسازان بر تعمیر قطعه دچار نقص شده می باشد اما در صورت مشاهده نقص فنی غیرقابل تعمیر، قطعه تعویض می گردد.

خدمات تصفیه آب صنعتی

واحد خدمات شرکت آب‌پاکسازان، از سال ۱۳۷۷ با ارائه‌ی خدمات نوین در زمینه‌ی تعمیر ونگهداری سیستم‌های تصفیه‌ی آب از قبیل mf , uf , ro و nf در ابعاد و مدل‌های مختلف همچون دستگاه‌های تصفیه‌ی آب کشاورزی، شیلات دام‌وطیور، تصفیه آب دریایی، صنعتی، پزشکی و تصفیه آب شرب فعال می‌باشد.

تعمیر تصفیه آب صنعتی

هدف و اولویت این واحد خدماتی ارئه‌ی سرویس‌های پشتیبانی شرکت آب پاکسازان بر مبنای رضایت‌مندی مشتریان است، همچنین می‌توان به ویژگی‌هایی از قبیل پاسخ‌گویی در لحظه، ارئه‌ی خدمات بیست وچهار ساعته در هفت روز هفته، سرعت عمل در سرویس‌دهی خدمات و استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت اشاره نمود.

نگهداری تصفیه آب صنعتی

شما می‌توانید از طریق تماس با مرکز خدمات شرکت آب‌پاکسازان، علاوه بر در خواست خدمات تعمیر ونگهداری از مشاوره‌های فنی‌ومهندسی به صورت کاملا رایگان استفاده نمائید. خدمات آب پاکسازان تعریفی جدید از خدمات پس از فروش …

تعمیر تصفیه آب

در این آموزش تصمیم داریم شما را با نقص های فنی احتمالی دستگاه تصفیه آب صنعتی و تعمیر دستگاه به صورت تخصصی و تعمیر انواع تصیفیه آب های صنعتی خانگی و نیمه صنعتی آشنا کنیم، چنانچه از رنگ، بو، مزه و هرآنچه که آب مصرفی شما را مکدر کرده است ناراضی هستید میتوانید با پشتیبانی واحد خدمات تصفیه شرکت آب پاکسازان تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده کنید.
* نکته: هرگاه دستگاه تصفیه دچار مشکل شود اولین اقدام تماس با کارشناسان شرکت آب پاکسازان است.

سرویس تصفیه آب صنعتی

شرکت آب پاکسازان از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه مشاوره، طراحی، خدمات، ساخت، واردات، فروش و راه اندازی انواع سیستم‌های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب آغاز کرده است. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان، با سابقه ترین واحد شرکت بوده و یکی از مهم ترین بخش هایی است که شرکت در آن سرمایه گزاری بسیاری دارد و از ابتدای تاسیس شرکت با تکیه بر علم مهندسین خلاق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می‌پردازد.

سرویس تصفیه آب صنعتی

شرکت آب پاکسازان از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه مشاوره، طراحی، خدمات، ساخت، واردات، فروش و راه اندازی انواع سیستم‌های تصفیه آب و تصفیه فاضلاب آغاز کرده است. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان، پر سابقه ترین واحد شرکت بوده و یکی از مهم ترین بخش هایی که شرکت آب پاک سازان در آن سرمایه گزاری بسیاری نموده است که از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خلاق تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می‌پردازد.

قطعات سرویس تصفیه آب صنعتی

خدمات تصفیه آب صنعتی

برای ارتقای سطح رضایت مشتری شرکت آب‌پاکسازان تصمیم گرفته است برای مشتریانی که از انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند واحدی را به نام بخش خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی و امداد تصفیه راه اندازی نماید. لازم به ذکر است تمامی دستگاه های ساخته شده توسط شرکت آب پاکسازان دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

تعمیر تصفیه آب صنعتی

مهم ترین دغدغه مشتریان دستگاه تصفیه آب صنعتی، خدمات پس از فروش بعد از عرضه کالاست، جالب است بدانید که سیستم های تصفیه آب در هر واحدی از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. هدف و اولویت واحد خدمات آب پاکسازان ارائه سرویس پشتیبانی بر مبنای رضایت مندی مشتریان است. در واقع یک خدمات پس از فروش واقعی سیستم های تصفیه آب باید از ویژگی های فوق برخوردار باشد.

نگهداری تصفیه آب صنعتی

واحد خدمات شرکت آب‌پاکسازان با بیش از ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات، قابلیت نگه داری و تعمیر سیستم های تصفیه آب از قبیل RO ، UF ، MF ، NF در ابعداد مختلف و همچنین در انواع آب شیرین کن دریایی ، کشاورزی، صنعتی، دام و طیور، پزشکی و شرب را دارا می‌باشد.

حمل سرویس تصفیه آب صنعتی

ویژگی واحد خدمات

خدمات پس از فروش و واحد خدمات شرکت آب پاکسازان مبنای کار خود را بر رضایت مشتری گذاشته که با ارائه خدمات نوین و فنی بتواند نیاز و دغدغه خریداران و بهره برداران را مرتع کند.

از ویژگی های واحد خدمات شرکت آب پاکسازان می توان به موار زیر اشاره کرد :


تکنسین تصفیه آب صنعتی

روند انتخاب و استخدام، شرکت آب پاکسازان برای واحد خدمات شرکت ، به این صورت است که این افراد می‌بایست دارای فکر فنی و هوش بالا به همراه شناخت کامل قطعات و تجهیزات می باشد. حال با آموزش و اصول تعمیرات و خرابی های سیستم یک فرد در مجموعه پرورش داده شده و به عنوان کارشناس اجازه فعالیت پیدا میکند. میانگین فعالیت کارشناسان و تکنیسین کادر خدمات شرکت آب پاکسازان به ۷ سال می رسد . و این در حالی است که آموزش ها و دوره های قوی نیز در شرکت برای آن ها داده می‌شود.

تیم تصفیه آب

مشکل سرویس تصفیه آب

بعد از پیدا کردن مشکل ، برای رفع آن یا می بایست قطعه مورد نظر تعویض گردد و یا تعمیر شود . سعی و تلاش تکنسین های شرکت آب پاکسازان ( تصفیه آب و تصفیه فاضلاب ) بر تعمیر قطعه خراب می باشد و نه تعویض آن قطعه و در صورت امکان نبودن تعمیر ، قطعه مورد نظر تعویض می گردد . با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و افزایش قیمت ها قطعا هزینه نگهداری ro برای بهره برداران و دارندگان سیستم RO بسیار مهم و حائز اهمیت است .

ماشین سرویس تصفیه آب صنعتی

خدمات تصفیه آب

خرابی در دستگاه تصفیه آب صنعتی، معمولا به دلایل طراحی اشتباه، عدم رسیدگی، عدم تزریق مواد شیمایی، انجام ندادن سرویس های دوره ای، ایجاد تغییر در سیستم و غیره رخ می دهد. لازم به ذکر است سیستم RO در دنیا جزو سیستم های تازه و نوین به حساب می آید. و جود متخصص پاسخگو و مجرب، بسیار برای دارندگان سیستم RO و بهره برداران حائز اهمیت و مهم است.

اهمیت سیستم RO

اهمیت سیستم RO در مجموعه ها و مکان هایی که دستگاه تصفیه آب صنعتی در آن نصب شده است ، بر کسی پوشیده نیست . در بغضی از مواردی سیستم RO برای مکان خاص و کار های خاص ساخته می شود ، ماننده بیمارستان ها ، بخش دیالیز بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، دکل های نفتی ( جهت تامین آب شرب و غیره ) ، تصفیه آب مرغداری ها ، کشاورزی، تصفیه آب آزمایشگاهی و غیره . ارائه خدمات به این واحد ها در اولویت و مهم می باشد لذا با جان انسان و موجود زنده مرتبط است . به همین منظور ارائه خدمات شبانه روزی در هفت روز هفته به این دلیل است که امیت داشته و بایست به آن توجه نمود.

سرویس تصفیه آب در محل

همان طور که عرض کردیم ارائه خدمات در تمامی اوقات برای بسیاری از واحد ها ضروری است . لذا سرعت در ارائه این نوع خدمات نیز بسیار مهم است . برای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات دستگاه تصفیه آب صنعتی ، شرکت آب پاکسازان تعداد زیادی واحد تجهیز به همراه کلییه امکانات و تجهیزات فرام کرده است که باعث سرعت بخشیدن به این کار می شود .

سرویس تصفیه آب

مشکلات خدمات تصفیه آب

یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات دارندگان سیستم RO و بهره برداران تامین قطعه اصل و اورجینال است. متاسفانه به دلیل تحریم ها و مشکلات کشور، تامین قطعه اورجینال مشکل ساز و سخت شده است. متاسفانه ارایه جنس فیک ( تقلبی ) و غیر اصل و حتی عدم ارائه صحیح جنس مورد نظر، بسیار در این صنعت و بازار ایران مرسوم شده است. این کار به دلیل حاشیه سود بهتر و بیشتر و عدم وجود جنس اصلی در بازه های زمانی، رخ می دهد. لذا شرکت آب پاکسازان خود وارد کننده قطعات اصلی و مهم، دستگاه تصفیه آب می باشد. استفاده از قطعات غیر اصل و فیک می تواند هزینه نگهداری دستگاه RO را تا ۳ برابر افزایش دهد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

هزینه تصفیه آب صنعتی

خط و مشی شرکت آب پاکسازان بر مبنای رضایتمندی مشتریان بوده و در همین راستا سعی و تلاش کرده کلیه خدمات خود را با قیمتی منصفانه و معقول ارائه دهد . تمامی هزینه های دریافتی تحت نظارت مستقیم مدیریت واحد خدمات بوده و حدود قیمت نیز قبل از انجام کار برای شما مشخص می گردد.

تحویل آب شیرین کن صنعتی

همان گونه که قبلا عرض کردیم پایه و اساس واحد خدمات شرکت اب پاکسازان بر رضایت مندی مشتری است . از این رو شرکت آب پاکسازان خدمات خود را گارانتی و تست شده تحویل مشتریان می دهد . همچنین آموزش بهره برداران و دارندگان سیستم RO یکی از اصول کار بوده و همیشه به آن اهمیت داده شده است .

سرویس تصفیه آب

مراحل آب شیرین کن صنعتی

واحد خدمات شرکت آب پاکسازان برای ارائه خدمات خود از طریق ثبت سفارش، توسط مشتری و ارسال نیرو ، اقدام می نماید.

ممبران

واحد خدمات شرکت آب‌پاکسازان، از سال ۱۳۷۷ با ارائه‌ی خدمات نوین در زمینه‌ی تعمیر ونگهداری سیستم‌های تصفیه‌ی آب از قبیل mf , uf , ro و nf در ابعاد و مدال‌های مختلف هم‌چون دستگاه‌های تصفیه‌ی آب دریایی، کشاورزی، صنعتی، دام‌وطیور، پزشکی و شرب فعال می‌باشد.

هدف و اولویت این واحد خدماتی ارئه‌ی سرویس‌های پشتیبانی بر مبنای رضایت‌مندی مشتریان است، هم‌چنین می‌توان به ویژگی‌هایی از قبیل پاسخ‌گویی در لحظه، ارئه‌ی خدمات در هفت روز هفته و بیست وچهار ساعت شبانه روز، سرعت عمل در سرویس‌دهی خدمات، استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت اشاره نمود.

شما می‌توانید از طریق تماس با مرکز خدمات شرکت آب‌پاکسازان، علاوه بر در خواست خدمات تعمیر ونگهداری از مشاوره‌های فنی‌ومهندسی به صورت کاملا رایگان استفاده نمائید.

خدمات آب پاکسازان، تعریفی جدید از خدمات پس از فروش

شماره‌های تماس :

۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ ☎️
۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ 📱
info@abpaksazan.com 💌

 

سرویس تصفیه آب صنعتی

مراحل انجام خدمات به شرح زیر است :

ثبت درخواست سرویس تصفیه

مرحله اول این است که بهره برداران و دارندگان سیستم RO می توانند از طریق تماس با تلفن های شرکت و یا با تکمیل این فرم که فرم درخواست خدمات می باشد ، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند .

ثبت درخواست توسط شرکت

مرحله دوم پس از تماس و یا ثبت خدمت توسط مشتری در واحد خدمات شرکت آب پاکسازان ، کارشناسان مربوطه با توجه به نوع دستگاه ، محل دستگاه ، نوع خرابی دستگاه و ظرفیت دستگاه ، تکنسین خود را به محل اعزان می کند . لازم به ذکر است با هنگام ارسال کارشناس مربوطه ، تمامی وسایل های مربوط به دستگاه ، همراه واحد اعزامی می باشد و این امر باعث رفع مشکل در یک نوبت می گردد ، که خود باعث کاهش هزینه و سرعت بخشیدن به کار می شود .

فرم تصفیه آب صنعتی

هماهنگی ها جهت تعمیر تصفیه

مرحله سوم بعد از این که درخواست شما توسط شرکت ثبت و تایید شد ، این است که کارشناس مربوطه جهت اعزام با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد . این کار معمولا به دلیل تعیین زمان مناسب جهت حضور کارشناس صورت می گیرد .

ثبت خدمات سرویس تصفیه

پس از انجام کار و تعمیر دستگاه ، فرمی کامل از شرح کار توسط کارشناس مربوطه تکمیل می گردد . این فرم شامل اطلاعات مشتری ، آدرس و محل دستگاه ، قطعات استفاده شده ، قطعات مورد نیاز در آینده ، پارامتر های اصلی دستگاه قبل از انجام خدمت ، پارامتر های اصلی دستگاه بعد از انجام خدمت و غیره ثبت میگردد . این فرم توسط دارنده دستگاه تصفیه آب صنعتی و بهره بردار تایید می شود . این فرم به مشتری این دید را می دهد که چه قطعاتی در دستگاه تصفیه اب صنعتی خود تعویض شده ، قبل و بعد از انجام خدمت چه اتفاقی رخ داده است .

سوالات عمومی سرویس تصفیه

به چه منظور از سیستم اسمز معکوس در سرویس تصفیه استفاده می شود؟

سیستم RO طراحی شده است تا یون ھا را از محلول جدا کند. بر حسب ماھیت یون و نوع ممبرین استفاده شده،  یون ھا اغلب در حدود %۹۶ تا %۹۹ دفع می شوند.

اگرچه ممبرین ھای RO نیز مانند یک مانع برای جامدات معلق عمل می کنند، اما توصیه نمی شود که از آنھا برای این منظور استفاده گردد. ممبرین ھا توسط جامدات معلق دچار لای گرفتگی می شوند ،در نتیجه باعث می شوند که فشار عملیاتی و تعداد عملیات شستشو زیادتر شده و طول عمر ممبرین ھا کمتر گردد.

برای جلوگیری از لای گرفتگی، انجام پیش تصفیه ضروری است تا جامدات معلق از آب خوراک RO حذف شوند متداول ترین کاربرد RO ، نمک زدایی از آب دریا و آب لب شور برای استفاده آشامیدنی و صنعتی توسط دستگاه تصفیه آب صنعتی RO می باشد.

به ھر حال، چون تقاضا برای شیرین کردن آب رو به رشد است، از سیستم RO برای رسیدگی به فاضلاب و استفاده مجدد از آن، به مقدار زیاد استفاده می شود. این موارد به پیش تصفیه ھای گسترده ای نیاز دارند، که برخی اوقات در آنھا از دیگر فن آوری ھای غشائی ھم چون میکروفیلتراسیون یا اولترافیلتراسیون، برای حداقل کردن لای گرفتگی ممبرین ھای RO استفاده می‌شود.

۴ دیدگاه

 • سلام خسته نباشید من یه دستگاه تصفیه آب ۱۵۰ متری دارم در اراک الان دو سال که از مدار خارج شده دوباره میخوام از استفاده کنم خواستم ببینم برای تعمیرات شما انجام میدید؟ شما امکانش براتون وجود داره که دستگاه رو اتوماتیک کنید که وصل بشه به دستگاه پوز که اینطوری بتونیم فروش داشته باشیم من دیدم که شما مقدار لیتر که میخواهید رو انتخاب میکنید بعد قیمت میره تو دستگاه پوز وقتی تراکنش موفقیت آمیز بود به اون مقدار آب تصفیه تحویل میده این پنل که مقدار آب رو انتخاب کنید و این تنظیمات که باید به دستگاه داده بشه رو شرکت شما انجام میده؟ قیمت این دستگاه مثلا ۵۰ متری که این امکانات هم داشته باشه چه حدود قیمتی؟ با همه کارت های شبا کار میکنه درسته؟ ممنون از شما

 • سلام آقای قدکساز از شهر عماره عراق مزاحم میشم خسته نباشید من یه دستگاه تصفیه آب ۱۵۰ متری دارم در عماره الان دو سال که از مدار خارج شده دوباره میخوام از استفاده کنم خواستم ببینم برای تعمیرات شما انجام میدید؟ امکانش هست من تلفنی با شما تماس بگیرم؟ممنون یه سوال دیگه اینکه شما امکانش براتون وجود داره که دستگاه رو اتوماتیک کنید که وصل بشه به دستگاه پوز که اینطوری بتونیم فروش داشته باشیم آره من دیدم که شما مقدار لیتر که میخواهید رو انتخاب میکنید بعد قیمت میره تو دستگاه پوز وقتی تراکنش موفقیت آمیز بود به اون مقدار آب تصفیه تحویل میده این پنل که مقدار آب رو انتخاب کنید و این تنظیمات که باید به دستگاه داده بشه رو شرکت شما انجام میده؟ قیمت این دستگاه مثلا ۵۰ متری که این امکانات هم داشته باشه چه حدود قیمتی؟ با همه کارت های شبا کار میکنه درسته؟ خیلی لطف کردید ممنون از شما فردا من با اون شماره که گرفتم هماهنگ میکنم اراک هم تشریف میارن؟ ممنون از لطفتون.
  عون حسين الخشلوك من محافظة العمارة ، العراق

 • سلام آقای قدکساز صامويل حايك از استان قادسیه عراق واسه تصفیه آب برای رنگ کردن پارچه قبل از وارد کردن آب به جت میخام رنگ آب شفاش بشه؟ دستگاه رو داریم آلون آهک پلیمر داریم دستگاه RO رنگ آب شفاش نمیشه چه ترکیبی باید بزنم فیلتر شنی استفاده نمکنم یه استخر شنی داریم از فیلتر نخی استفاده میکنم فیلتر شنی جواب نداد اول از فیلتر نواری بعد استخر شنی بعد با آب شهری مخلوط میشه بعد RO این دستگاه رو کامل داریم آب قبل از ورود به این دستگاه زرد هست بعد از خروج از دستگاه بازم زرده استخر شنی رو چجور درستش کنم. از اول شن بریزم؟ آب قبل از دستگاه RO باید شفاش باشه یا بعد از دستگاه؟ آب شهری و آب برگشت از پارچه ها
  صامويل حايك من محافظة القادسية في العراق
  إصلاح أجهزة تنقية المياه الصناعية

دیدگاهتان را بنویسید