همانطور که می دانید قطعات دستگاه تصفیه آب برروی یک پایه فلزی، استیل و یا فایبرگلاس تعبیه شده که به آن براکت(Bracket)، شاسی، بدنه و یا استند نیر گفته می شود. نکات مهمی که درباره انواع شاسی دستگاه های تصفیه آب خانگی(کوچک)، نیمه صنعتی(متوسط) و آب شیرین کن صنعتی RO بزرگ؛ بر پایه سیستم های اسمز معکوس(Reverse osmosis) که باید بدانید.

شاسی پیچ و مهره تصفیه اب صنعتی ro آب پاک سازان
شاسی پیچ و مهره تصفیه اب صنعتی ro آب پاک سازان

هر دستگاه تصفیه آبی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که وهله اول به دلیل قطعات بالا و سیم و لوله کشی های زیاد حیران شده و به نظر دستگاهی پیچیده بنظر آید، اما اینطور نیست و با طراحی منحصر بفرد میتوان به سادگی و با استاندارد های روز صنعت تصفیه و چاشنی آن تجربه شرکت تصفیه آب “آب پاک سازان” شما را بیشتر و بهتر با شاسی های دستگاه آشنا کرده و تحلیلی کلی بر آن داشته باشیم.

شاسی تصفیه آب خانگی (home water purifier system)

شاسی تصفیه آب خانگی (home water purifier system)
شاسی تصفیه آب خانگی (home water purifier system)

شاسی تصفیه آب خانگی از جنس آهن یا ازجنس استیل، گالوانیزه ویا فایبرگلاس هستند. در اصطلاح استند/ براکت نیز گفته می شوند. اول به سراغ درک بهتری از کاربرد، جنس و انواع شاسی های تصفیه آب شیرین رفته و شرح کاملی از تمامی مزایا و معایب خواهیم داشت. بدنه یا شاسی(chassis) قسمتی مهم از دستگاه است که تمامی مشتقات تصفیه آب بر روی آن نصب و راه اندازی، مونتاژ؛ نصب کردن و یا در تعبیری دیگر سوارکردن و یا بهم بستن قطعات مختلف یک دستگاه را مونتاژ  Montage گفته و تخصص اصلی ما با تجربه ای بالغ بر دو دهه بهترین شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی، خانگی و صنعتی می باشد. از مزایا شاسی خوب عدم شکستگی و پوسیدگی و در نهایت عمر بیشتر دستگاه و نبود لرزش و کارکرد مناسب کلیه قطعات بر روی شاسی است.

پیشنهاد محصول ویژه  آنتی اسکالانت 3400 APS

شاسی تصفیه آب صنعتی (Industrial water Treatment systems)

شاسی استیل تصفیه آب
شاسی استیل تصفیه آب

بدنه یا شاسی تصفیه آب صنعتی RO در اصطلاح استند/ براکت نیز گفته می شوند. در ابتدا برای استفاده از مشاوره تخصصی رایگان با شماره های ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ و یا ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ داخلی فروش با شرکت آب پاک سازان تماس گرفته و از طریق سوشال(شبکه های اجتماعی) ایرانی(روبیکا، ایتا، بله و…) و خارجی(تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و…) با ما در ارتباط بوده و تصاویر شاسی پوسیده و دارای مشکل خود را ارسال کرده تا متخصصین ما نظر کارشناسی خود را داده و نسبت به آوردن دستگاه در شرکت و تحویل به تیم امداد تصفیه آب پاک سازان اقدام کرده و الباقی کار را به ما بسپارید، هدف ما ایجاد نهایت رضایت مندی از طرف شماست، پس شک نکنید که بهترین راهکار ها ارائه شده و چنانچه دستگاه نیز نیاز به سرویس/نگهداری داشته باشد حتما به شما اطلاع خواهیم داد.

شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی (semi industrial water treatment)

شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی (semi industrial water treatment)
شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی (semi industrial water treatment)

بدنه صنعتی با رنگ الکترواستاتیک شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی در اصطلاح استند/ براکت نیز گفته می شوند.  شرکت فنی مهندسی آب پاک سازان پیشگام در ارائه خدمات تصفیه آب و فاضلاب

سازنده و طراح و تولید کننده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از: خانگی(home water purifier system)، نیمه صنعتی(semi industrial water treatment)، صنعتی(Industrial water Treatment systems) و تهیه و توزیع انواع مواد شیمیایی تصفیه آب، آماده ارائه خدمات توسط تیم امداد تصفیه به مشتریان گرامی در سراسر کشور و خارج از کشور می باشد.

در اینجا شما را دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی ۲۰۰۰ ماکانو آشنا خواهیم کرد:

  • بهره گیری از هوزینگ فیلتر های کارتریجی ماکانو
  • خروجی آب و پساب به صورت اتصال فیتینگی شلنگ ۳/۸ اینچ
  • امکان اتصال خروجی به مخازن تحت فشار و یا معمولی
  • دارای سیستم فلاشینگ پساب به صورت خودکار
  • مجهز به RO-Controller صنعتی جهت کنترل کامل دستگاه
  • تکفاز با توان مصرفی ۸۰۰Wh
  • مجهز به پمپ دائم کار با امکان ایجاد دبی و اختلاف بالا
  • دارای مرحله پیش تصفیه
پیشنهاد محصول ویژه  تصفیه آب صنعتی اقساطی

شاسی صنعتی با رنگ الکترواستاتیک مقاوم به خوردگی کاملا اتوماتیک، نصب و سرویس بسیار آسان دارای فلومتر دیجیتال جهت حجم تولید نشانگر گیج فشار قبل دستگاه و قبل ممبرین کم صدا امکان سفارشی سازی بر اساس درخواست مشتری

مدل دستگاه تصفیه آب نوع شاسی دستگاه تصفیه آب شاسی تصفیه آب در لاتین
شاسی تصفیه آب خانگی گالوانیزه، فایبرگلاس، فلزی home water purifier system
شاسی تصفیه آب صنعتی استیل، فلزی، پیچ و مهره Industrial water Treatment systems
شاسی تصفیه آب نیمه صنعتی فلزی، فایبرگلاس semi industrial water treatment

تعویض(اورهال) تعمیر شاسی تصفیه آب

شاسی فلزی تصفیه آب صنعتی ro شرکت تصفیه اب آب پاک سازان | کارخانه
شاسی فلزی تصفیه آب صنعتی ro شرکت تصفیه اب آب پاک سازان | کارخانه

بهتر است تعویض(اورهال) تعمیر شاسی(بدنه) تصفیه آب توسط کارشناس/متخصص با دانش فنی بالا انجام شود، هر دستگاه تصفیه آب دارای سیستم لوله کشی و برق کشی منحصر بفرد است و عدم آشنایی با آن می تواند باعث بروز هر گونه خطر برای متصدی و یا مصرف کننده شده و حتی عملکرد دستگاه تصفیه آب را نیز با مشکل مواجه سازد.

تعویض یا تعمیر هر قطعه از دستگاه با توجه به میزان مصرف و نوع نگهداری و جنس قطعات متفاوت بوده و همچنین میزان املاح محلول در آب نوع آب ورودی به دستگاه تاثیر بسزایی در طول عمر قطعات دارد. استفاده از محافظ برق و جلوگیری از موسانات ناشی از برق های شهری و غیرشهری همگی در فرایند تصفیه دستگاه تاثیر بسازایی دارند، حال به سراغ شاسی رفته و اینکه شاسی دستگاه تصفیه قابلیت جا به جایی دارد یا خیر و آیا بر روی دیوار نصب میشود یا خیر از جمله سوالاتی هستند که در این مقاله به آن ها پاسخ داده ایم.

پیشنهاد محصول ویژه  نحوه تعویض ممبران صنعتی و جا زدن ممبرین

انواع شاسی تصفیه آب

در شرکت آب پاک سازان شاسی دستگاه های تصفیه آب به ۴(چهار) نوع تقسیم می شوند، شاسی فلزی، شاسی فایبرگلاس(پلاستیک فشرده) با وزنی حدود ۲۰۵۰ گرم وزن همراه با بسته بندی ۲۱۰۰ گرم با رنگ استاتیک کامپوزیتی از الیاف شیشه و مواد پلیمری، شاسی پیج و مهره و شاسی استیل به ترتیب با پایه و بدون پایه هستند.

تفاوت دیگر انواع شاسی بایکدیگر در ظاهر آنهاست، توجه ما در انتخاب بهترین شاسی وابسته به مونتاژ تخصصی دستگاه در شرکت بررسی و انتخاب بهترین طراحی مناسب با عمر بالا و ماندگاری با آخرین متود استاندارد محیط زیست می باشد.

کاربرد شاسی تصفیه آب

چینش یا دکوراسیون هر دستگاه در تیپ های مختلف صنعتی و انواع دستگاه خانگی سفارشی، نیمه صنعتی بر پایه اسمزمعکوس در هر شرکت سازنده تصفیه آبی نسبت به طراحی خاص و استراتژی های آن شرکت طبق تلفیق علم و تجربه طی سال های مختلف متفاوت بوده ما در آب پاک سازان با سابقه ای درخشان در زمینه صنعت تصفیه با مشاوره تخصصی رایگان، آموزش، بازرگانی و تولید قطعات از سال ۱۳۷۷ بهترین استراکچر ها را طراحی و پیاده سازی کرده و با بیش از ۶۵۰۰ پروژه فعال در کشور و نیز در صنعت صادرات به خارج کشور، گروه فنی مهندسی؛ صنعتی آب پاک سازان با اقدامات طراحی و ساخت دستگاه های آب تصفیه کن ، تصفیه پساب فاضلاب و حتی فروش مواد شیمیایی از جمله آنتی اسکالانت(انواع ) بود و امروز به ساخت قطعات انحصاری و ویژه رسیده است.

منبع: شرکت فنی مهندسی آب پاک سازان

۴.۸/۵ - (۱۷ امتیاز)

۲ دیدگاه

  • سلام چه مقاله مفید و تأثیر گزاری، نمونه خارجی هم نداشت. دستمریزاد میگم به عوامل فضا مجازی شرکت آب پاک سازان 🌷🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *