پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 24M3/D

درباره پروژه

پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 24M3/D ، در کارخانه های ساخت یونولیت آب مصرفی دیگ بخار در راهبری آن از اهمیت فراوانی دارد. این اهمیت به این علت است که کیفیت بد آب مورد استفاده در فرایند استفاده از دیگ بخار براحتی میتواند آسیبهای جدی به تاسیسات تولید بخار و ابگرم وارد نماید و موجب خسارات سنگینی شود. به همین دلیل در برنامه های بهره برداری و نگهداری تعمیرات دیگهای بخار، مراقبت از آنالیز آب دیگ بخار اهمیت بسیاری دارد و بر آنالیز و آزمایش مکرر آن تاکید شده است.

مشتریکارخانه یونولیت
ایجاد توسطشرکت آب پاکسازان
تاریخ تحویل12 بهمن 1398
خدماتساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی
ظرفیت24 متر مکعب در شبانه روز

آنالیز آب دیگ بخار پروژه کارخانه یونولیت

آنالیز آب دیگ بخار و رسوب دیگ بخار همواره موجب کاهش عمر دیگ بخار می گردد لذا باید همواره تست ها و آزمایش های مربوط به دیگ بخار را در آزمایشگاه آب شرکت آب پاکسازان انجام داد.

بیشتر بدانید : کاهش رسوب در ممبرین با انجام عمل CIP

هر آبی را نباید به سیستم دیگ بخار وارد کرد به این دلیل که باعث خوردگی و رسوب گذاری دیگ شده و صدماتی را به آن وارد می کند.

بیشتر بدانید : دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی

همواره باید آزمایش هایی بر روی آب این دیگ انجام داد، آزمایش های پی اچ ، سختی کل، کلسیم ، منیزیم، سدیم ، پتاسیم ، قلیائیت کل ، سیلیس ، سولفیت ، آهن ، مس ، فسفات ، اکسیژن محلول ، هیدرازین ، کلراید ، کل جامدات محلول بر روی نمونه آب دیگ بخار انجام شود.

پروژه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 24M3/D

گاهی به سبب کوتاهی و یا بهره برداری نادرست از دستگاه تصفیه آب صنعتی TDS آب دیگ بخار نا مناسب بوده و آنالیز آب دیگ بخار به مشکل بر میخورد که این امر موجب خرابی های جدی میشود

پروژه تصفیه آبدستگاه تصفیه آب

آب پاکسازانآب دیگ بخارTdsآب مصرفی دیگ بخارآنالیز آب دیگ بخارپروژه دیگ بخار صنعتیتصفیه آبتصفیه آب صنعتیدیگ بخار صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *