قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی در خوزستان(اهواز)
قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی در خوزستان(اهواز)

با توجه وجود سدهای زیاد وعظیم همچون سد کرخه، سد دز،سد تنظیمی دزفول ، سد کارون ۴، سد شهید عباسپور، سد کارون ۳ در استان خوزستان، وجود مشکل آب و کم آبی دراین استان یک مسئله جدی شده است که ریشه آن جنگ مافیای آب و فروش آن به کشورهای همسایه می باشد. بدیهی است تجربه چندین سال اخیر نشان داده که هر امر تخصصی مانند بهداشت، اقتصاد، یا بنزین توسط سیاسیون تصمیم گیری شده است، صدمات و تلفات جانی و اقتصادی غیر قابل برگشت به جان این کشور زده است. به طور مثال سد گتوند که علی رغم هشدار کارشناسان و متخصصان امر به تصمیم گیرندگان سیاسی، گوش شنوایی وجود نداشت و یک فاجعه محیط زیستی را برای استان خوزستان به وجود آوردند.

طبیعی است که حجم گردش مالی و سود آوری کلان برای کارفرمایان سیاسی علت اصرار آنها بر ایجاد سد گتوند بوده است و هیچ خسارتی از کارفرمایان سیاسی اخذ نشده است. فاجعه سد گتوند به گونه ایست که بعد از رخداد فاجعه محیط زیستی و راه یافتن و ورود نمک گنبدهای نمکی به آب سد و شور کردن آب، بعد از طی حدود ۸ سال همان سیاسیون بودجه عظیمی را صرف پروژه ای بنام “علاج سد گتوند” صرف کرده اند که نتایجی قابل توجهی تاکنون نداشته است.

به عنوان نمونه یکی ازعجیب ترین تصمیم های طنز گونه سیاسی این است که کشت برنج در این استان بخاطر کم آبی ممنوع اعلام شده است در حالیکه کارخانه پتروپالایشگاه ابوالفارس در مابین شهر رامهرمز و میداود کلنگ زنی و در حال احداث است حال اینکه شغل اصلی و درامد مردم این کشت برنج چمپا می باشد که خوشبختانه احداث این کارخانه با مخالفت مردم محلی ابوالفارس مواجه گردید و این در حالی است که با توجه به حجم آب بالای مصرفی کارخانجات پتروشیمی و پالایشگاهی، این گونه کارخانجات در مجاورت دریا می بایست احداث گردند و نه در وسط کشت و کار کشاورزی.

جالب توجه است احداث پتروپالایش ابوالفارس تکرار اشتباه احداث فولاد مبارکه اصفهان می باشد که خود سیاسیون و مسئولان ذیربط هم اکنون درگیر حواشی مربوط به کم آبی مردمان و کشاورزان این منطقه می باشند.

ورود فاضلاب اهواز به کارون، تصفیه فاضلاب آب: از اساسی ترین مشکلات شهر اهواز، ورود آب فاضلاب شهری به رودخانه کارون است که میزان فلزات سنگین(جیوه، سرب، نیترات) در اب کارون بعد از شهر اهواز به حدود دو برابر حد مجاز می رسد. بدیهی است اختصاص بودجه ای مشخص جهت اضافه کردن ظرفیت تصفیه خانه شهر اهواز و اعمال محدودیت های محیط زیستی، استفاده از ازن و منعقد کننده های اب و کاهش B.O.D وC.O.D و نیز استفاده از باکتری های لجن خور در پساب کارخانجات کمک قابل توجهی به کاهش آلودگی آب کارون بعد از شهر اهواز خواهد نمود.

از مشکلات چندین ساله شهر اهواز، عدم شیب بندی مناسب سطح آسفالت جهت هدایت آب های سطحی همچون باران به جداول و فاضلاب می باشد.

همچنین پس زدگی آب فاضلاب اهواز مشکلات بسیار زیادی را برای مردم شهر اهواز ایجاد کرده است که از مرداده ماه سال ۱۴۰۰ تصمیم گیری برآن شده است که این پروژه به قرارگاه خاتم انبیا سپرده شود ولی تا کنون اقدام اجرایی در این خصوص صورت نگرفته است.

 • تصفیه آب شوشتر، شهر الگوی آبی: رمز پرآب بودن رودخانه شهر شوشتر در تمام فصول سال با وجود گرمای هوا چیست؟ ریشه این سوال به طراحی مهندسین مردم قدیم برمیگردد که به طور اصولی مسیر رودخانه را از طریق کانال سرپوشیده و زیرزمینی هدایت کرده و نیز از انرژی آب جهت چرخش سنگ آسیاب به نحو شگفت انگیزه ای بهره برده اند. طبیعتاً رمز سرسبزی و کشت محصولات متنوع کشاورزی در شهر آبی شوشتر به کانال کشی زیرزمینی و مهندسی آب توسط مردم قدیم برمی‌گردد.
 • کنترل ریزگردها و آلودگی هوا در صنعت تصفیه آب: برنامه ریزی جهت کنترل ریزگردها از جمله از احیاء پوشش گیاهی تالاب هورالعظیم و تالاب آزادگان کمک بسیار قابل توجهی به کنترل ریزگردها خواهد نمود. همچنین اجباری نمودن جمع آوری گازهای فلر توسط کارخانجات L.N.G مارون در خروجی جاده اهواز- امیدیه میزان آلودگی هوای این شهر را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • فروش دستگاه آب شیرین کن رامهرمز: با توجه به کیفیت بسیار بد آب آشامیدنی آب شهرستان رامهرمز از نظر درجه شوری،TDS ، خورندگی و سختی بالا، مسئولین این شهر وجود معارض جهت خط انتقال لوله آب عنوان کرده اند که در پی رفع این مشکل می باشند. همچنین با توجه به خورندگی بالای آب، خطوط لوله انتقال در سطح شهرستان مرتباً دچار پوسیدگی و شکستگی میشوند که این امر موجب تعمیرات فراوان و در نتیجه قطعی های بیشمار آب آشامیدنی شده است. همچنین در زمان جدول کشی و یا در زمان تعمیر و تعویض لوله های فرسوده و شکسته شده انتقال آب، مسیر آب با استفاده از لوله به سمت جدول هدایت نشده و طبیعتاً آب بر روی آسفالت پراکنده و پخش میگردد که خود این امر نیز موجب میگردد آب شور به سطح زیر زمینی نفوذ کند و موجب فرو نشست و تخریب آسفالت در آن قسمت گردد. با توجه به مشکلات ذکر شده در خصوص کیفیت نامناسب آب رامهرمز استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن‌های صنعتی جهت حفظ سلامت، امری ضروری می باشد.

فروش دستگاه آب تصفیه صنعتی مرغداری رامهرمز: با توجه به حساس بودن تصفیه آب مرغداری‌ ها به میزان شوری آب، و همچنین کیفیت نامناسب اب شهرستان رامهرمز، شرکت آبپاکسازان خوزستان در مرغداری های استان خوزستان اقدام به فروش، نصب و خدمات پس از فروش آب دستگاه تصفیه اب صنعتی در سراسر استان نموده است.

قیمت دستگاه تصفیه اب صنعتی رامهرمز: جهت مشاوره، فروش، خرید دستگاه اب شیرین کن صنعتی و فروش آب تصفیه کن مرغداری رامهرمز با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

قطعی های آب شهرستان بهبهان: با توجه به سختی،TDS  و سولفات بالای آب بهبهان، این آب خورنده می باشد و همچون آب شهرستان رامهرمز باعث خوردگی و پوسیدگی خطوط لوله های آب و در نهایت باعث قطعی مکرر آب آشامیدنی میگردد. علاج اساسی این است که از دستگاه های آب تصفیه کن صنعتی یا استفاده از روش های نرم کردن آب جهت کنترل خوردگی آب استفاده شود.

پیشنهاد محصول ویژه  فروش عمده و لیست قیمت خرید سختی گیر؛ سختی گیر رزینی

قیمت دستگاه تصفیه آب بهبهان: با توجه به اینکه کیفیت اب آشامیدنی بهبهان همچون آب آشامیدنی رامهرمز از کیفیت مناسبی برخوردار نیست وخورنده می‌باشد،

لذا استفاده از اب شیرین کن خانگی و نیز استفاده از دستگاه تصفیه اب صنعتی

سختی آب خوزستان: همانگونه که ذکر شد میزان سختی کل آب در اکثر شهرهای استان از جمله اهواز،امیدیه ، بهبهان، رامهرمز، ماهشهر، اهواز، آبادان، سوسنگرد دارای مقادیر بالایی است و نیاز به تصفیه آب دارد که از انواع دستگاه اب صنعتی در این خصوص استفاده می‌گردد.

فروش دستگاه اب شیرین کن اهواز: شرکت آبپاکسازان با سابقه طولانی در صنعت آب تصفیه آماده فروش، ارسال و نصب انواع قطعات آب شیرین کن و لوازم خرید آب تصفیه صنعتی، فیلتر شنی و انواع ممبرین R.O در خوزستان می‌باشد.

نصب، تعمیر و سرویس تصفیه آب صنعتی اهواز: هم اکنون نیروهای سیار خدمات شرکت آبپاکسازان اقدام به خدمات رسانی پس از فروش به مشتریان بسیار خود در سطح استان خوزستان و در سطح شهر اهواز که خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی انجام داده اند می نماید.

فروش آب تصفیه ماهشهر: هم اکنون شرکت اب پاکسازان دستگاه های تصفیه اب بیشماری را در سطح ماهشهر به فروش رسانده و در حال سرویس دهی و خدمات رسانی به مشتریان خود در ماهشهر میباشد.

خرید و فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم آبادان: با توجه به اینکه مشتریان زیاد شرکت ابپاکسازان خوزستان دارای دستگاه‌ دست دوم تصفیه اب شیرین کن خوزستان می باشند و برخی از آنان خواهان ارتقا یا افزایش حجم یا تعویض دستگاه تصفیه اب صنعتی خود می‌باشند که شرکت آب پاکسازان خوزستان جهت ارج نهادن به مشتریان خود اقدام به خرید و فروش انواع دستگاه اب تصفیه می نماید.

فروش دستگاه عابرآب در خوزستان: با توجه به استقبال گسترده مشتریان، شرکت آب پاکسازان خوزستان نسبت به تامین دستگاه عابراب در سراسر استان اقدام نموده است.

قیمت دستگاه عابراب: دستگاه عابرآب جهت مغازه های آب فروشی ما بین ۱۵ الی ۲۲ میلیون تومان بستگی به طراحی و ظرفیت رقم خواهد خورد.

تصفیه آب اهواز

آب پاکسازان افتخار سرویس دهی در تمامی کشور عزیزمان ایران و خارج از ایران بوده است، اشاره ما به حضور در این استان(خوزستان) به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی است، استان خوزستان Water treatment Ahvaz in Khuzestan province شامل ۲۸ شهرستان بوده و ۶۸ بخش را داراست و ۱۴۵ دهستان و همانطور که پیش تر گفته شد ۸۲ شهر با گویش های متفاوت است، تصفیه اب صنعتی خوزستان با زیر مجموعه تعمیر تصفیه آب اهواز با خدماتی متمایز در خدمت شماست.

تقسیمات بر اساس جمعیت استان خوزستان

ردیف نام شهرستان جمعیت شهرستان زبان
۱ اهواز ۱،۳۰۲،۵۹۱ نفر فارسی،بختیاری ،عربی،
۳ بهبهان ۱۸۰،۵۹۳ نفر فارسی بهبهانی، فارسی معیار، لری بهمئی
۲ خرمشهر ۱۷۰،۹۷۶ نفر عربی، فارسی
۴ ایذه ۱۹۸،۸۷۱ نفر بختیاری
۵ آبادان ۲۹۸،۰۹۰ نفر فارسی؛ عربی
۶ دشت آزادگان ۱۰۷،۹۸۹ نفر عربی
۷ دزفول ۴۴۳،۹۷۱ نفر فارسی دزفولی، بختیاری، عربی
۸ شوشتر ۱۹۲،۰۲۸ نفر فارسی شوشتری، بختیاری، عربی
۹ مسجدسلیمان ۱۱۳،۴۱۹ نفر بختیاری
۱۰ رامهرمز ۱۱۳،۷۷۶ نفر بختیاری، عربی، ترکی قشقایی
۱۱ بندر ماهشهر ۲۹۶،۲۷۱ نفر فارسی، عربی،
۱۲ شادگان ۱۳۸،۴۸۰ نفر عربی
۱۳ اندیمشک ۱۷۱،۴۱۲ نفر لری بالاگریوه‌ای
۱۴ شوش ۱۳۶،۳۸۹ نفر لری بالاگریوه‌ای، عربی
۱۵ باغ‌ملک ۱۰۵،۳۸۴ نفر بختیاری، لری بهمئی، ترکی قشقایی
۱۶ امیدیه ۹۲،۳۳۵ نفر فارسی، بختیاری، عربی، لری بهمئی
۱۷ لالی ۳۷،۹۶۳ نفر بختیاری
۱۸ هندیجان ۳۸،۷۶۲ نفر فارسی و عربی بندری، بختیاری
۱۹ اندیکا ۴۷،۶۲۹ نفر بختیاری
۲۰ گتوند ۶۵،۴۶۸ نفر بختیاری، لری بالاگریوه‌ای، گتوندی
۲۱ رامشیر ۵۴،۰۰۴ نفر عربی، فارسی
۲۲ هویزه ۳۸،۸۸۶ نفر عربی
۲۳ هفتکل ۲۲،۱۱۹ نفر بختیاری، ترکی قشقایی
۲۴ باوی ۹۶،۴۸۴ نفر عربی، فارسی شوشتری
۲۵ کارون ۱۰۵،۸۷۲ نفر عربی
۲۶ حمیدیه ۵۳،۷۶۲ نفر عربی
۲۷ آغاجاری ۱۷،۴۶۵ نفر فارسی، عربی، لری بهمئی
۲۸ کرخه ۶۹،۳۳۱ نفر عربی

لیست فروشگاه تصفیه آب در خوزستان

اگر با جستجوی عبارات زیر به این صفحه رسیدید، این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات سرویس تصفیه آب شرکت آب پاکسازان تنها محدود به استان خوزستان و شهر اهواز نیست. اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی است.

لیست فروشگاه های تصفیه آب در خوزستان – فروشگاه های تصفیه آب در اهواز – دستگاه تصفیه آب در اهواز – دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز – نمایندگی آکواجوی در اهواز – نمایندگی فروش تصفیه آب آکواجوی در اهواز – فروش عمده تصفیه آب در اهواز – بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز – فیلتر تصفیه آب در اهواز – دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی در اهواز – قیمت دستگاه تصفیه آب denor در اهواز – دستگاه تصفیه آب makenzie در اهواز – قیمت دستگاه تصفیه آب fluxtek در اهواز – دستگاه تصفیه آب aqua best در اهواز – نمایندگی دستگاه تصفیه اب در اهواز – فروش دستگاه تصفیه آب در اهواز – نصب دستگاه تصفیه آب در اهواز – دستگاه آب تصفیه کن اهواز – دستگاه تصفیه آب صنعتی اهواز – بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز – فروش دستگاه تصفیه آب اهواز – خرید دستگاه تصفیه اب اهواز – قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اهواز – دستگاه تصفیه آب خانگی اهواز – نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب در اهواز – فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز – قیمت دستگاه تصفیه آب در اهواز

آدرس اینترنی شماره تماس آدرس فروشگاه های تصفیه آب خوزستان نام فروشگاه
Abpaksazan.com ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز آب پاکسازان

بهترین فروشگاه تصفیه آب در اهواز

سایت آب پاکسازان با معرفی بهترین فروشگاه‌های تصفیه آب در خوزستان به شما این امکان را می دهد تا بهترین فروشگاه های تصفیه آب را پیدا کرده و به صورت آنلاین به شماره تلفن و آدرس آن ها دسترسی پیدا کرده و فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

این روز‌ها ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب بر کسی پوشیده نیست . به خصوص شهرهای صنعتی همچون اهواز و استان خوزستان که آب آشامیدنی آنها در تصفیه خانه های فاضلاب تصفیه می‌گردد اما نه آنطور که باید و بسیاری از املاح مضری همچون نیترات در آب آشامیدنی باقی میمانند که ضررهای جبران ناپذیری نیز دارند.

پیشنهاد محصول ویژه  کلاریفایر چیست؟ طراحی، انواع و طرز کار کلاریفایر(clarifier)

فروش عمده قطعات تصفیه آب اهواز

شرکت تصفیه آب پاکسازان است که بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خانگی و همچنین سازنده تصفیه آب صنعتی را با خدمات نصب و ارسال رایگان در خوزستان  و شهر اهواز به شما عزیزان عرضه می‌نماید . این روزها وقتی به فکر خرید چیزی می افتیم دنبال بورس فروش آن میگردیم و علاوه بر آن با وجود امکان سفارش تلفنی و خرید اینترنتی تصفیه آب همه چیز آسان تر از آن شده که فکرش را کنید . شما عزیزان میتوانید مشخصات فنی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین آب شیرین کن صعنتی مناسب خوزستان و اهواز را در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مشاهده نموده و کیفیت هر یک را بررسی نمایید، همچنین برای خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب میتوانید به فیلتر تصفیه آب مراجعه نموده و انواع پک فیلتر آب خانگی را به همراه قیمت فیلتر تصفیه آب مشاهده و ثبت سفارش تلفنی نمایید.

قیمت تصفیه آب در اهواز

طبیعتا برای تهیه جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و یا صنعتی ro  نیاز به اطلاعاتی نیز دارید . یک آب شیرین کن خوب ، آب آشامیدنی را ابتدا کاملا تصفیه کرده تا عاری از هر گونه املاحی شود و سپس املاح مفید آن را بر میگرداند . طبق بررسی های انجام گرفته توسط کارشناسان فنی شرکت آب پاکسازان، سختی آب آشامیدنی در خوزستان(اهواز) در حدود ۲۵۰ به بالاست که این عددی بسیار مضر است چون سختی استاندارد آب آشامیدنی باید عددی زیر ۱۰۰ باشد و بالای ۳۰۰ بودن آن نیز به نوعی حالت اورژانسی دارد . برای مشاوره رایگان انتخاب یک دستگاه تصفیه اب مناسب می‌توانید با کارشناسان فروش تصفیه آب پاکسازان ارتباط برقرار نمایید و یا به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید.

راهنمای جست و جوی بهترین فروشگاه های تصفیه آب در اهواز

اگر به دنبال بهترین فروشگاه تصفیه آب اهواز می گردید، اگر در انتخاب فروشگاه تصفیه آب خوب در اهواز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که آب پاکسازان به عنوان مرجع معرفی فروشگاه های تصفیه آب در شهر اهواز لیست کاملی از فروشگاه های تصفیه آب را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل فروشگاه مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به فروشگاه مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید بیش از صدها مورد از فروشگاه های تصفیه آب معتبری که در اهواز مشغول به فعالیت می‌باشند را در سایت آب پاکسازان مشاهده کرده و فروشگاه تصفیه آب مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید.

اگر فروشگاه تصفیه آب مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام فروشگاه تصفیه آب مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت آب پاکسازان تمامی اطلاعات فروشگاه شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، شرح کامل خدمات فروشگاه مورد نظر خود را مشاهده کرده و با اطلاعات کافی به آنها مراجعه فرمایید.

از کجا می توانیم فروشگاه تصفیه آب خوب در اهواز را بشناسیم؟

تعداد زیادی از فروشگاه های تصفیه آب در اهواز ، از صفحه اختصاصی در سایت آب پاکسازان برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی vip فروشگاه ها در سایت آب پاکسازان، به مردم کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از فروشگاه تصفیه آب خاص یا یک فروشگاه تصفیه آب معتبر در اهواز هستند بتوانند با مراجعه به سایت آب پاکسازان به سادگی به لیست خدمات ، محصولات فروشگاه و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط فروشگاه مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

خدمات مرتبط با فروشگاه تصفیه آب چیست؟

در حالت کلی تصفیه آب به سیستم‌ها و یا فرآیندهایی اطلاق می‌گردد که برای جداسازی ذرات و یا آلودگی‌ها از آب به کار گرفته می‌شوند. حتی سیستم‌هایی که به طور کامل آب را تصفیه نمی‌کنند نیز ممکن است مصداق این واژه باشند. در واقع به هر فرآیندی که هر مقدار ذرات معلق، گردوغبار، باکتری و یا کلر موجود در آب را حذف نماید نیز تصفیه کننده آب گفته می‌شود. به عبارتی هر سیستمی که شامل فیلتری از هر نوعی باشد، یک دستگاه تصفیه آب است. واژه تصفیه آب می‌تواند سیستم‌های کوچک مانند تصفیه آب خانگی تا ابعاد بزرگتر مانند دستگاه تصفیه آب صنعتی و حتی تصفیه خانه‌های آب شهری را در بر گیرد. که می توانید از فروشگاه های تصفیه آب تهیه کنید .

قیمت دستگاه تصفیه آب در اهواز

جهت دریافت اخرین قیمت تصفیه آب صنعتی با ما تماس بگیرید

بروز ترین و مدرن ترین مدلهای تصفیه آب امروزه از سیستم RO استفاده میکنند . دستگاه هایی که پمپ و مخزن دارند و از یک ممبران فیلمتک ( قلب اصلی دستگاه تصفیه آب ) بهره میبرند تا آب آشامیدنی را کاملا مقطر نموده و سپس آن را به بهترین سختی مناسب بدن برسانند . سیستم اسمز معکوس معمولا از ۶ الی ۸ فیلتر تصفیه آب تشکیل شده اند که مناسب ترین آنها برای خوزستان(اهواز) و انواع محله های استان البرز تصفیه آب ۷ مرحله ای CCK میباشد . برای ثبت و خرید تصفیه آب نیاز به رفتن به مکان خاصی نیست تنها با یک تلفن میتوانید سفارش دهید تا با خدمات نصب و ارسال رایگان در خوزستان(اهواز) در خدمت شما عزیزان باشیم . یک تصفیه آب ۷ مرحله ای با توجه به محله های خوزستان(اهواز) به شما عزیزان ارائه میگردد البته دستگاه های ساده تصفیه آب سه مرحله ای هم هستند که بدون پمپ و مخزن تنها به تمیز کردن آب آشامیدنی میپردازند

پیشنهاد میکنیم مقاله فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی را نیز مطالعه کنید تا اطلاعات تکمیلی راجع به عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی ro بدست آورید

از برندهای معتبر تصفیه آب خانگی که میتوان برای خوزستان(اهواز) خریداری نمود تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب cck میباشند . کیفیت این دو برند اصل تایوان به میزانی بالا بوده که دارای استاندارد جهانی بهداشت هستند . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck دو مدل از مقرون به صرفه ترین دستگاه های موجود بازار تصفیه آب تهران و خوزستان(اهواز) هستند که در واقع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی محسوب میشوند . این دو مارک متنوع دارا پمپ و بهترین مخزن تصفیه آب هستند که تحت فشار بوده و آب آشامیدنی را با فشار بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

پیشنهاد محصول ویژه  دستگاه مقره شوی برق مقره های آبگريز

تعمیر تصفیه آب اهواز

با توجه به برند ها و مارک های متفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی که در بازار موجود می‌باشد خرید دستگاه تصفیه آب اهواز بسیار دشوار است . اما با توجه به ویژگی ها و نکات مهمی که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم می توانید بهترین قیمت خرید دستگاه تصفیه آب اهواز را انتخاب نمائید که مناسب برای مصرف شما و دارای استاندارد های بالای باشد. به دلیل وجود املاح زیاد آب استفاده از برندهای معتبر بسیار مهم می‌باشد و نقش مهمی در سلامت افراد دارد. امروزه دستگاه‌های تصفیه آب با کیفیتی در بازار اهواز و کشور وجود دارد. اما این بسیار مهم است که کدام دستگاه تصفیه آب بیش از همه سلامت را تامین می‌کند. دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل برند واتر فامیلی یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب محسوب می‌شود که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است و سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب اهواز

دستگاه تصفیه آب خانگی Water family ، یک دستگاه بسیار مرغوب و با سابقه ای بسیار درخشان در زمینه تصفیه آب خانگی است. قطعات دستگاه Water family  کاملا اورجینال و ساخت کشور تایوان است. شرکت خانواده آب (برند اول تصفیه آب در اهواز ) تنها نمایندگی Water family تایوان در ایران است و خدمات فروش و پس از فروش دستگاه تصفیه آب Water family به عهده این شرکت می‌باشد . همچنین خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب Water family واتر فامیلی، توسط کارشناسان خانواده آب (نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز) به صورت دوره ای به مشتریان عزیز اطلاع رسانی و انجام می‌گردد.

خرید دستگاه تصفیه آب اهواز

در انتخاب دستگاه تصفیه آب حجم مورد نیاز آب تصفیه شده مهم ترین عامل در خرید می‌باشد، زیرا برخی از دستگاه های تصفیه آب برای یک خانواده است و برخی از دستگاه‌ها برای مکان های بزرگ و پر جمعیت مانند کارخانجات ، شرکت ها ، و سازمان ها می‌باشد.

در انتخاب دستگاه تصفیه آب جنس مخزن نیز بسیار مهم می‌باشد. که با توجه به این همه اهمیت به آن توجه کافی نمی‌شود. مخزن دستگاه اگر دارای لایه فلزی باشد بسیار مقاوم تر است مانند مخزن tank pac و … اما با این وجود بهتر است که مخزن را هرساله مورد شست‌شو قرار داد تا در صورت آلوده بودن این آلودگی از بین برود.

آب تصفیه کن اهواز

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی در خوزستان(اهواز)
قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی در خوزستان(اهواز)

عامل مهم بعدی در دستگاه تصفیه آب پمپ دستگاه می‌باشد. اگر پمپ در دستگاه تصفیه آب کیفیت لازم را نداشته باشد باعث می‌شود فشار مورد نیاز برای فیلتر ممبراین تامین نشود که در این صورت کیفیت آب پایین آمده و دستگاه فاضلاب بیشتری تولید کند.

چرا از خانواده آب پاکسازان (بزرگترین فروشگاه تصفیه آب اهواز) خرید کنیم؟

 • گروه خانواده آب موارد زیل را جزء خط مشی های خود قرار داده است:
 • رضایت مشتری با ارتقاء کیفیت محصولات
 • آموزش مؤثر کارکنان و ارتقاء توان علمی و تجربی آنان
 • تأمین مواد اولیه مرغوب با شناسایی پتانسیل های برتر
 • تنوع و به روزآوری محصولات متناسب با نیاز مشتریان

آشنایی با بهترین شرکت تصفیه آب در اهواز

با توجه به مطالب فوق، گروه تولیدی خانواده آب پاکسازان دارای محصولات گسترده در بخش تصفیه آب جهت مصارف خانگی و صنعتی اسمز معکوس می باشد.

 1. ضد عفونی آب بوسیله اشعه ماوراء بنفش uv
 2. طراحی ، ساخت ، نصب و تأمین قطعات مصرفی و سیستم تصفیه آب و فاضلاب
 3. فروش کلیه دستگاه های خانگی اعم از : پیش تصفیه (یک تا سه مرحله) و دستگاه های تصفیه آب ( شش تا هشت مرحله )
 4. کلر زن / مواد شیمیایی آب
 5. استخر ، سونا ، جکوزی
 6. ازن ژنراتور / دیونایزر

شرکت «آب‌پاکسازان» به عنوان مجموعه ای پیشرو در زمینه سیستم های تصفیه آب و هوا در استان خوزستان و اهواز فعالیت می نماید. این شرکت مفتخر است که همواره بهترین مارک دستگاه تصفیه آب را به هموطنان عزیز معرفی نموده است.

آب‌پاکسازان شامل مجموعه بسیار کاملی از هر آنچه درباره تصفیه آب بخواهید، می باشد. همه کسانی که یک دستگاه تصفیه آب خارجی یا تصفیه آب ایرانی بخواهند، می‌توانند بهترین ها را از مجموعه آب‌پاکسازان انتخاب نمایند.

خدمات ارائه شده تصفیه آب در خوزستان بدین شرح می باشد:

فروش دستگاه تصفیه آب در خوزستان و حومه که خود شامل برندهای معتبر ذیل می باشد:

 1. فروش دستگاه تصفیه آب سوفیلتر
 2. فروش دستگاه تصفیه آب فلاکستک تایوان مدل کیسی CE  و CF (برند آمریکا / تولید تحت لیسانس در تایوان)
 3. فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال (برند آمریکا / تولید تحت لیسانس در تایوان)
 4. فروش دستگاه تصفیه آب آکوا سیف اورجینال (برند آمریکا / تولید تحت لیسانس در تایوان)
 5. فروش دستگاه تصفیه آب آنمکس

فروش دستگاه تصفیه آب معصومی برای عزیزانی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی می خواهند.

دستگاه تصفیه آب اهواز

فروش انواع دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و مجتمع مسکونی، پیش تصفیه ورودی آپارتمان، پیش تصفیه ورودی منزل ویلایی، پیش تصفیه باغ و گلخانه،  پیش تصفیه برای تصفیه آب مرغداری‌ و دامداری‌ها و…

 • فروش انواع دستگاه تصفیه آب آزمایشگاهی
 • فروش انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی
 • ارائه انواع فیلتر تصفیه آب برای هر نوع دستگاه تصفیه آب
 • ارائه انواع فیلتر یخچال و ساید بای ساید
 • ارائه انواع خدمات تعویض فیلتر و سرویس دستگاه تصفیه آب
 • فروش انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

علاوه بر آن در صورتی که بخواهید بدانید تصفیه آب چیست ؟ یا بخواهید مقالات تصفیه آب را مطالعه نمایید یا پیگیر اخبار آب و اخبار تصفیه آب باشید، می توانید از سایت جامع آب پاکسازان استفاده نمایید.

آدرس فروشگاه تصفیه آب پاکسازان در خوزستان ( اهواز ) :

📍 اهواز شهرک صنعتی شماره ۲ فاز ۲ بلوار اصلی شرکت آب پاکسازان_ کد پستی   ۶۱۴۳۱۹۸۹۳۳ شماره تماس فروشگاه ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ موبایل  ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰

Abpaksazan Store Water Filtration Systems

در صورت هرگونه سوال و یا سفارش تلفنی می توانید از طریق شماره تلگرام تصفیه آب ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰  و یا ایمیل info@abpaksazan.com با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب، تجهیزات و محصولات دیگر به صفحه اصلی شرکت آب پاکسازان مراجعه نمایید .

۱.۸/۵ - (۷۷ امتیاز)

۲ دیدگاه

 • درود به شما آقای قدکساز فروش دستگاه تصفیه دارید که خروجیش پنج اینچ ب بالا باشه؟ من برای کارخانه ام در بقداد کشور عراق نیاز دارم. 💧لطفا لیست قیمت، شرایط خرید و ارسالتون رو برام بفرستید.🙏
  أنس شلال من بغداد العراق
  سعر وشراء أجهزة تنقية المياه الصناعية في خوزستان (الأهواز)

دیدگاهتان را بنویسید